برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 22527 , پاسخ ها : 16
موضوع: دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

Lightbulb دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

سلام به همه
    از کسانی که تخصص لازم در ساخت بازی را دارن دعوت می کنم تا در صورت تمایل با اینجانب تماس بگیرن .
    نیاز های حال حاضر شامل افراد زیر می باشد :
    1- تخصص برنامه نویسی و ترجیحا آشنا به زبان اسکریپت نویسی موتور آنریل انجین .
    2- طراح صحنه آشنا به محیط آنریل انجین و درست کردن صحنه و مپ بازی در آنریل انجین .
    3-مذل ساز در زمینه Hard Surface و organic و آشنا به سیستم مدل سازی بازی و ساحت Displacement Map و عیره .

از دوستانی که تمایل به کار در این زمینه دارن و یکی یا چندتا از تحصص های گفته شده را دارن و مهمتر از همه توانایی کار گروهی را دارن درخواست می شود جهت همکاری همینجا به من اطلاع بدن .
    توضیح :
    این بازی به طور کاملاَ قانوی در راستای اجرای قانون کپی رایت جهانی در حال ساخت است و به همین صورت هم عرضه حواهذ شد و به همین دلیل از طریق هیچکدام از شرکت های داحل ایران پحش نخواهد شد و یک رزومه کاملاَ حوب و درست برای کسانی خواهد بود که در این پروژه همکاری کنن یا حواهند کرد و صد البته از نظر مالی هم کاملاَ با آنچه در داحل شاهدش هستید تفاوت حواهد داشت ضمن اینکه بر روی 3 پلتفرم اصلی یعنی pc و ps4 و xbox one عرضه حواهد شد .
    در زیر تصاویری برای فهم گرافیکی و تصور گرافیک نهایی بازی براتون ارسال می کنم و برای اطلاعات بیشتر تماس با اینجانب الزامی می باشد .

ویرایش توسط Takavach : 04-02-17 در ساعت 23:42

جدا برام سوال پیش اومده توی 3 تا سایت معتبر من این آگهی را زدم ولی دریغ از یکنفر داوطلب ، واقعاَ کسی هیچکدام از تخصص های بالا را در جد نرمال هم بلد نیست ؟ حتی مدل سازی که این همه توی این سایت براش تاپیک زده شده ؟

سبک

سبک بازی چیست برای چه سیستم عاملی چیست و ساخت چیزایی مثل ایرون من در مایا کار شما را راه می اندازد
    ??? ?????? ? ????? ?? ???? ??? ???? ??? ???? ?? ????
    ?? ?? ???? ???? ?? ?? ??? ??? ? ??? ???? ????? ??? ? ??
    ???? ????? ????

سبک بازی اول شخصه .
    براتون پیغام حصوصی میفرستم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Takavach نمایش پست ها
    جدا برام سوال پیش اومده توی 3 تا سایت معتبر من این آگهی را زدم ولی دریغ از یکنفر داوطلب ، واقعاَ کسی هیچکدام از تخصص های بالا را در جد نرمال هم بلد نیست ؟ حتی مدل سازی که این همه توی این سایت براش تاپیک زده شده ؟
    من هم Open GL بلدم هم یکم از Unreal Engine حالیمه هم بلدم Height Map درست کنم. مشکل اینجاست که این آقا خودشو خیلی بالا گرفته. بعدشم رفته از اینترنت چندتا عکس استاک برداشته انتظار داره مردم به ادش جواب بدن. خیر راهش نیست. جز چندتا بچه اسکیدی چیز دیگه قالبش نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    من هم Open GL بلدم هم یکم از Unreal Engine حالیمه هم بلدم Height Map درست کنم. مشکل اینجاست که این آقا خودشو خیلی بالا گرفته. بعدشم رفته از اینترنت چندتا عکس استاک برداشته انتظار داره مردم به ادش جواب بدن. خیر راهش نیست. جز چندتا بچه اسکیدی چیز دیگه قالبش نمیشه.
    در جواب شما اول از همه بگم كه اين عكسها متعلق به پكهاي گران قيمت خود ماركتپليس آنريل انجينه و شما اگر يكم با انجين سر و كله زده بوديد متوجه ميشديد و نمي گفتيد عكس اينترنتي . اين پكها به همراه تعداد زيادي پك ديگه از ماركت خريداري شده كه در اختيار تيم قرار خواهد گرفت و مثل خيلي تيمهاي ديگه در كارها استفاده خواهد شد و هيچ كجا من نگفتم كه من درست كردم اينها رو كه شما اومديد اينجوري نوشتيد از اينترنت ورداشته !!! دوم اينكه لطف كنيد شما خودتون را دست بالا نگيريد و به كساني كه نميشناسيد و دارن وارد صحبت ميشون براي ورود به تيم توهين نكنيد بگيد بچه اسكيدي چون قبل از صحبت هاي اصلي هركس توي زمينه كاري خودش تست ميشه و اين حرف شما توهين به ديگرانه .
    درنهايت به نظرم بهتر به جاي توهين كردن به ديگران اگر كار بلد هستيد نشون بديد نه اينكه بگيد اينو اونو بلدم همين كافيه ، صرفا تئوري بلد بودن با توي عمل انجام دادن دوتا چيز متفاوته .
    موفق باشيد .
    ویرایش توسط Takavach : 04-07-17 در ساعت 05:11

داداش من تو برنامه unreal engine ساخت مپ رو خیلی خوب نه ولی خوب بلدم اگه کاری از دستم ساختس در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط Takavach نمایش پست ها
    در جواب شما اول از همه بگم كه اين عكسها متعلق به پكهاي گران قيمت خود ماركتپليس آنريل انجينه و شما اگر يكم با انجين سر و كله زده بوديد متوجه ميشديد و نمي گفتيد عكس اينترنتي . اين پكها به همراه تعداد زيادي پك ديگه از ماركت خريداري شده كه در اختيار تيم قرار خواهد گرفت و مثل خيلي تيمهاي ديگه در كارها استفاده خواهد شد و هيچ كجا من نگفتم كه من درست كردم اينها رو كه شما اومديد اينجوري نوشتيد از اينترنت ورداشته !!! دوم اينكه لطف كنيد شما خودتون را دست بالا نگيريد و به كساني كه نميشناسيد و دارن وارد صحبت ميشون براي ورود به تيم توهين نكنيد بگيد بچه اسكيدي چون قبل از صحبت هاي اصلي هركس توي زمينه كاري خودش تست ميشه و اين حرف شما توهين به ديگرانه .
    درنهايت به نظرم بهتر به جاي توهين كردن به ديگران اگر كار بلد هستيد نشون بديد نه اينكه بگيد اينو اونو بلدم همين كافيه ، صرفا تئوري بلد بودن با توي عمل انجام دادن دوتا چيز متفاوته .
    موفق باشيد .
    یه سوال چرا کسی که اینهمه پک گرون خریده میاد توی یک فروم مخصوص به موشن گرافیک اونهم، پیام میده بیاین همکاری کنید؟ اینهمه پک (که جهت اطلاع شما اسمش اُست هست نه پک --- پک به کانتینرش میگن) پول نداره توی دیوار یک پیام بزنه؟ هاها. شوخی هم حدی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط payam0 نمایش پست ها
    داداش من تو برنامه unreal engine ساخت مپ رو خیلی خوب نه ولی خوب بلدم اگه کاری از دستم ساختس در خدمتم
    سلام ممنونم براتون توي پيام خصوصي راه تماس ميفرستم دوست عزيز .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع