برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1256 , پاسخ ها : 3
موضوع: حذف شدن کامپیوتر

حذف شدن کامپیوتر

سلام من از اشتباهیت رویprogram files واقع در درایو c کلیک راست و بعد shift دیلیت کردم و حالا برنامه هایی مثل rar که حالا آنها را دانلود همی کنم هیچ فایل هایی که برای فوتشاپ و انیمه و افتر و... مهم بود را پاک کردم و الان با کندی انیمه و افتر و بخش هایی در فوتو شاپ که نیمه کار یا اصلا کار نمی کنند. فایل دانلود آنها را بگویید یا اگر خیلی حجمش زیاد است نامش را بگویید ببرم تعمیرکار درست کند با سپاس

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    باسلام
    بهتون بگم که این کاری که شما میخواهید انجام بدید بسیار دشوار است
    نرم افزار های زیادی برای باز گرداندن فایل ها وجود داره اما بعضی از فایل های این پوشه رو نمیتونه برگرادانه.
    پیشنهاد میکنم که فعلا کاری با سیستم خود انجام ندهید وان را به تعمیر کاران نرم افزاری تخصصی برده
    واز ان ها بخواهید تا براتون این پوشه را ریکاوری کنند
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من اگر بعد از آن عمل تا کنون سیستم را خاموش را ریستارت نکرده اید باید گفت که خوشبختانه میتوانید از مسیر پنل " Start _ Accessories _ System Tools _ System Restore " سیستم را به آخرین نقطه بازگشت ( یعنی آخرین زمان روشن کردن سیستم و یا آخرین استارت خود ) برگردانید و مواظب باشید تا قبل از انجام درست این عمل و از مسیری که عرض کردم به هیچ عنوان سیستم را خاموش یا ریستارت معمولی نکنید . همچنین اگر از سیستم خود " بک آپ " گرفته اید میتوانید با بکارگیری آن سیستم را به لحظه بک اپ خود هدایت کنید . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 03-26-17 در ساعت 22:19

ممنون درست شد

کلمات کلیدی این موضوع