برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1608 , پاسخ ها : 4
موضوع: چندتا استیل و موگرف جدید. نظر بدید.

چندتا استیل و موگرف جدید. نظر بدید.

سلام. میتونید کارهای جدیدمو انیجا ببینید و نظر بدید. مرسی.

من مجانی کار انجام میدم. شمارم تو بیهنس هست از طریق تلگرام باهم ارتباط برقرار کنید اگر کاری داشتید.
    ویرایش توسط Chubak : 03-23-17 در ساعت 06:20

سلام. اول اینکه برای دسترسی به این سایت نیاز به وی پی ان دارید. دوم اینکه همین الان یک کار جدید که با سینما و نیوک ساختم اضافه کردم. نظر بدید دیگه.

کار جدید اضافه شد.

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست من
    کارهاتونو دیدم ولی کاش اونها رو در جای دیگری که نیاز به ف..شکن نداشته باشه اپ می کردین.
    تقریبا میشه گفت اکثرا یه حالت تستی و تمرینی بودن .من از اون کلیپ تهیه چای خوشم اومد چون اول و اخرش مشخص بود و یه نتیجه ای دربرداشت روی بقیه نظری ندارم.
    سعی کنید موشن با یه موضوع (حالا هر چیزی میتونه باشه از ضرب المثل بگیرید تا تبلیغ چیزی) , وقت زیاد (هر چقدر رویه کار بیشتر وقت بزارید نتیجه کار فراتر از اون چیزی درمیاد که شما فکرشو می کردید.)تهیه کنید و اونو بزارید بعنوان نمونه کار و اونو تو سرویس هایی اشتراک ویدیو نظیر اپارات و.. اپ کنید تا براحتی بشه مشاهده کرد.
    موفق پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام دوست من
    کارهاتونو دیدم ولی کاش اونها رو در جای دیگری که نیاز به ف..شکن نداشته باشه اپ می کردین.
    تقریبا میشه گفت اکثرا یه حالت تستی و تمرینی بودن .من از اون کلیپ تهیه چای خوشم اومد چون اول و اخرش مشخص بود و یه نتیجه ای دربرداشت روی بقیه نظری ندارم.
    سعی کنید موشن با یه موضوع (حالا هر چیزی میتونه باشه از ضرب المثل بگیرید تا تبلیغ چیزی) , وقت زیاد (هر چقدر رویه کار بیشتر وقت بزارید نتیجه کار فراتر از اون چیزی درمیاد که شما فکرشو می کردید.)تهیه کنید و اونو بزارید بعنوان نمونه کار و اونو تو سرویس هایی اشتراک ویدیو نظیر اپارات و.. اپ کنید تا براحتی بشه مشاهده کرد.
    موفق پیروز باشید
    ممنون. آره اینها نمونه کار نیستند و بیشتر برای اینن که چیزهای مختلف رو تست کنم. مرسی.

کلمات کلیدی این موضوع