برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 4260 , پاسخ ها : 13
موضوع: ارور نصب پریمیر خیلی مهم خواهشا جواب بدید

ارور نصب پریمیر خیلی مهم خواهشا جواب بدید

این ارور هنگام نصب و راه اندازی پریمیر cc2015.3 میاد خواهشا جواب بدیدنام: Untitled-1.jpg نمایش: 91 اندازه: 98.6 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    - ابتدا از این لینک بسته های vc_redist_x86 و vc_redist_x64 را دانلود و نصب کنید.
    - اگر مشکل حل نشد، در لیست برنامه های نصب شده (control panel - add remove programs) روی سیستم خود، به دنبال بسته های Visual c++ redistributable pack 2015 بگردید، هرچه نسخه 2015 نصب شده میبینید uninstall کنید و بسته هایی که در مرحله قبل دانلود کرده بودید را مجدد نصب کنید.
    - یک بار هم سیستم عامل را ریستارت کنید.

سلام و تشکر از توجه شما ولی من هرچی گشتم و سعی کردم نتونستم چیزی برای دانلود در لینکی که فرستادید پیدا کنم. میشه دقیقتر بفرمایید کجاست اون که بتونم دانلود کنم

سلام مجدد. من اون فایلها رو پیدا کردم نصب کردم و تمام مراحل رو رفتم ولی باز همون ارور رو موقع اجرا و دقیقا بعد از اتمام نصب و هنگام اجرای اولیه میده خواهشا کمک کنید کارم مونده

البته نوع ارور عوض شده

نام: Untitled-2.jpg نمایش: 77 اندازه: 92.0 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط khm نمایش پست ها
    سلام و تشکر از توجه شما ولی من هرچی گشتم و سعی کردم نتونستم چیزی برای دانلود در لینکی که فرستادید پیدا کنم. میشه دقیقتر بفرمایید کجاست اون که بتونم دانلود کنم
    توی اون صفحه که لینک کردم، زبان english رو انتخاب کنید، روی دکمه قرمز Download که کنار زبان هست کلیک کنید، در صفحه بعدی هر دو گزینه x86 و x64 رو انتخاب کنید و دکمه ادامه را بزنید، چند لحظه صبر کنید، دانلود هر دو فایل اتوماتیک شروع میشه.

اگه نتونستید دانلود رو انجام بدید و یا مشکل دیگری با لینک قبلی داشتید، از اینجا دانلود کنید.
    ویرایش توسط pejii : 03-17-17 در ساعت 10:29

پیدا کردم دانلود کردم و نصب هم کردم فقط درست نشد و اینکه نوع ارور عوض شده عکسش رو هم بالا قرار دادم اگر زحمت نیست اون ارور رو هم ببینید ممنون میشم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    پیدا کردم دانلود کردم و نصب هم کردم فقط درست نشد و اینکه نوع ارور عوض شده عکسش رو هم بالا قرار دادم اگر زحمت نیست اون ارور رو هم ببینید ممنون میشم

ابتدا فایل زیر را از یکی از لینک ها دانلود و نصب کنید (آپدیت برای یکی از مشکلات ویندوز 7 میباشد)
    https://www.microsoft.com/en-us/down....aspx?id=49093
    لینک دانلود همان فایل بالایی از مدیافایر.

* خطاب به کاربران دیگر که به این مشکل بر میخورند، آپدیت فوق فقط برای ویندوز 7 نسخه 64 بیتی میباشد، از نصب آن روی سیستم عامل های دیگر جداً خودداری کنید.

اگر مشکل حل نشد، هر دوی vc_redist_2015 ای که قبلاً نصب کرده بودید را uninstall کنید و فقط نسخه x64 را نصب کنید.

ویرایش توسط pejii : 03-17-17 در ساعت 11:59

دستتون درد نکنه اونو دانلود کردم ولی متاسفانه موقع نصب آپدیت این خطا میاد
    نام: Untitled-3.jpg نمایش: 74 اندازه: 92.5 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    دستتون درد نکنه اونو دانلود کردم ولی متاسفانه موقع نصب آپدیت این خطا میاد
    نام: Untitled-3.jpg نمایش: 74 اندازه: 92.5 کیلو بایت
    یه تصویر از system properties میگزارید؟

به control panel برید، روی system کلیک کنید، تصویری از پنجره باز شده بگزارید. ( و یا با نگه داشتن کلید ویندوز از روی کی بورد، همزمان دکمه Pause/Break را بزنید تا پنجره system باز بشه)

بعد از منوی start گزینه run رو بزنید (کلید ویندوز + R) و در آن تایپ کنید winver و سپس کلید run را بزنید و تصوویری هم از آن بگزارید.
    ویرایش توسط pejii : 03-17-17 در ساعت 12:50

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع