برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1360 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل در ادوبی لینک و فورس کلوز

مشکل در ادوبی لینک و فورس کلوز

با سلام
    بنده از نسخه 2017 cc استفاده میکنم هم فتوشاپ هم آیودیشن هم افتر هم پریمیر هم اینکودر همگی نسخه هماهنگ هستن
    ولی ادوبی لینک من کار نمیکنه و نمیتونم از داخل پریمیر صداهای مورد نظرمو کلیک راست کنم تو آیودیشن ادیت کنم
    همچنین در وصل شدن به اینکودر و افتر

یه بدبختی دیگه هم دارم اخیرا پریمیر وسط کار Force close میده
    لطفا کمک کنید

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، اگر از توجه به نکاتی مثل ( همگی نرم افزارهایتان باید در درایو اسمی یعنی درایو " سی " نصب شده باشند و همگی یک ورژن باشند ) بگذریم باید پرسید که آیا سیستم شما از نظر گرافیک و غیره توان استفاده از این نرم افزارها را دارد یا نه ؟... با اینحال اگر از بخش سرچ همین صفحه اقدام به جستجو در موضوعات انجمن بکنید و پرسش و پاسخ ها را مرور بفرمائید خواهید دید که بارها و از تمام زوایا به اینگونه پرسشها پاسخ داده شده است که با مرور آنها نه تنها پاسخ خود را می یابید بلکه چه بسا به راهکارهای مشکلات دیگر احتمالی خود هم دست پیدا کنید . بهر حال اگر پاسخی نیافتید با ارسال مشخصات سیستم تان و همچنین ویدئویی کم حجم از مراحل کار و متن ایرورها بهتر میشود در باره مشکلات ایجاد شده گفتگو کرد . در پایان نکات گفته شده فوق را بررسی بفرمایید شاید پاسخ شما در همانها باشد در غیر اینصورت در مراحل بعدی ، انجمن در خدمت شما خواهد بود . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، اگر از توجه به نکاتی مثل ( همگی نرم افزارهایتان باید در درایو اسمی یعنی درایو " سی " نصب شده باشند و همگی یک ورژن باشند ) بگذریم باید پرسید که آیا سیستم شما از نظر گرافیک و غیره توان استفاده از این نرم افزارها را دارد یا نه ؟... با اینحال اگر از بخش سرچ همین صفحه اقدام به جستجو در موضوعات انجمن بکنید و پرسش و پاسخ ها را مرور بفرمائید خواهید دید که بارها و از تمام زوایا به اینگونه پرسشها پاسخ داده شده است که با مرور آنها نه تنها پاسخ خود را می یابید بلکه چه بسا به راهکارهای مشکلات دیگر احتمالی خود هم دست پیدا کنید . بهر حال اگر پاسخی نیافتید با ارسال مشخصات سیستم تان و همچنین ویدئویی کم حجم از مراحل کار و متن ایرورها بهتر میشود در باره مشکلات ایجاد شده گفتگو کرد . در پایان نکات گفته شده فوق را بررسی بفرمایید شاید پاسخ شما در همانها باشد در غیر اینصورت در مراحل بعدی ، انجمن در خدمت شما خواهد بود . موفق باشید .
    خیلی ممنون بابت پاسخ
    والا این سیستمی که الان باهاش کار میکنم همون سیستم همیشگیمه
    باهاش کارای مختلفی ساختم
    ولی هیچوقت به همچین چیزی بر نخوردم
    همه این نرم افزارها هم توی درایو E نصب هستن
    قبلا هم با نسخه های پایینتر همینطوری بود یعنی اون وقت که سی سی 2014 بود همگی سی سی 2014 بودن و هر وقت پاک کردم نسخه جدیدو نصب کردم همشونو پاک کردم و نسخه جدید هماهنگ نصب کردم نمیدونم چشه

سرچ کردم تو انجمن چیزی پیدا نکردم
    شاید از کلیدواژه های خوبی استفاده نکردم
    فقط یه عکسی دیدم که ارور من هم همینطوریه ولی تو اون تاپیک جوابی که به درد من بخوره نبود
    http://forum.video-effects.ir/attachments/23150-23.jpg

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط SINA-H نمایش پست ها
    قبلا هم با نسخه های پایینتر همینطوری بود یعنی اون وقت که سی سی 2014 بود همگی سی سی 2014 بودن و هر وقت پاک کردم نسخه جدیدو نصب کردم همشونو پاک کردم و نسخه جدید هماهنگ نصب کردم نمیدونم چشه
    مشکل همینه، از نسخه 2015 به بعد adobe bridge و ارتباط بین نرم افزارها مشکلات زیادی داره، فروم adobe رو مطالعه کنید در مورد dynamic link تمام کاربرانی که از نسخه های 2015 و جدیدتر استفاده میکنند و نرم افزارها رو در درایو و مسیر متفاوتی نصب کردند مشکل دارند، خود adobe و ادمین هاشون هم پیغام گزاشتند که میدونند مشکل وجود داره و اعلام کردند که فعلاً همه در درایو C نصب کنند و در هنگام نصب تغییر مسیر ندند.

پیشنهاد میکنم پاک کنید و همون نسخه 2014 رو نصب کنید، یا یک SSD سریع و با حجم بالا برای نصب ویندوز جدید و نرم افزارهاتون به عنوان درایو C تهیه کنید.

کلمات کلیدی این موضوع