برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

نشناختن فایل ویدئو در پروژه ای که با آن کار میکردم

با عرض سلام
    من تازه گی به یک مشکل جدید و کمی عجیب در پریمیر برخورد کردم .
    پروژه ای در حال تدوین بود ، مدتی و بدون مشکل ، بعد از باز کردن پروژه بعضی از فایلها در پروژه قرمز یا همان ناشناخته بود با اینکه نه جای فایلها عوض شده بود و نه چیز دیگر و عجیب تر اینکه پروژه در شروع اصلا مشکل جا را اعلان نکرد . حالا که لینک مدیا انجام میدم . میگه این فایل نیست . بعد هم که اوکی میکنم . فایلها بی صدا می شوند و من مجبور شدم از همه فایلهایی که این مشکل دارند یک خروجی mp3 بگیرم و زیر آنها بزارم . حالا از دوستان و اساتید ارجمند خواهشمندم درباره این مشکل من رو راهنمایی کنید . ممنون

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، نمیشود به صراحت دلیل این مشکل را در سیستم شما بیان کرد زیرا مشخص نیست که چه اتفاقی سبب این ضایعه شده است . اما آنچه مشخص است این است که شاید شما هنگام ذخیره پروژه دچار قطعی یا وقفه شده باشی و یا خودتان سهواً پروژه تان را بصورت " سیو آفلاین " ذخیره کرده باشید . بهر حال دلیل این ضایعات ، یا قطعی ناگهانی پروژه است و یا ذخیره آفلاین پروژه و یا همانطوریکه خودتان فرمودید جابجایی و تغییر آدرس سورسهای پروژه میباشد . الان هم اگر پروژه بصورت آفلاین موجود است قاعدتاً با کلیک برسورسها و های لایت کردن آنها و سپس کلیک راست و کاربرد " ریپلیس فوتیج " میتوانید آدرس جدید فایل مورد نظر را به نرم افزار معرفی کنید . اما باید بیاد داشته باشید که اغلب طولانی بودن مسیر و نام فایلها و خصوصا فارسی بودن فونت در نامگذاری فایلها ممکن است سبب چنین مشکلاتی شده و از شناخته شدن آن توسط نرم افزار جلوگیری کند . موفق باشید .

کلمات کلیدی این موضوع