برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

مشاهده : 3135 , پاسخ ها : 14
موضوع: پیشنهاد سیستم برای رندر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییتون
    فقط این سیستم واسه کار با handbrake خوبه ؟ یعنی جواب میده ؟ سرعتش کم نمیشه ؟
    و اینکه سی پی یو cori5 بگیریم بهتر نیست ... میدونم یکم گرونتره ولی در کل واسه handbrake چند هسته بودن سی پی یو مهمتره یا فرکانس اون ؟
    و اینکه تو همین رنج قیمتی چه مدل سی پی یو cori5 خوبه ؟

دوست عزیز ، کمترین قیمت i5 ها ، 700 تومنه . شما گفتین میخواین تا 1.5 تومن هزینه کنین
    همین الانش هم بدون رایتر ، 70 تومن از هزینه ای که گفتین ، بیشتره
    تا 1.5 تومن ، میتونین یه رم 4 گیگ رو نخرین (که پیشنهاد میکنم این کار رو نکنین) و بجاش یه i3 7100 ببندین بجای i3 6100 که با مادربرد مخصوص اش ، 100 تومن گرونتر ولی یه خورده قویتره
    اما اگه میخواین بودجه رو افزایش بدین یا از کیفیت قطعات بزنین ، بحث اش جداست . تا 1.5 با کیفیت قطعه ی نسبتا خوب ، از این بهتر فکر نکنم بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    من هم پیشنهاد میکنم صبر کنید تا ryzen های amd برسند، برای کار فوق العاده هستند، خودم میخوام یه رندر فارم کوچولوی شخصی باهاشون بسازم. تست هاش که تا الان عالی بوده.
    دوست عزیز، پرداززنده های رایزن مدلای 1700 به بالاش میان که حداقل قیمت شون (حداقل قیمت 1700) توی بازار جهانی 1.3 تومنه (که معمولا توی ایران 200 تا 300 تومن گرونتر میفروشن) . مدلای بعدی رایزن هنوز وارد بازار نشد و شاید یه ماه تا چند ماه طول بکشه که تازه وارد بازار جهانی بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    من هم پیشنهاد میکنم صبر کنید تا ryzen های amd برسند، برای کار فوق العاده هستند، خودم میخوام یه رندر فارم کوچولوی شخصی باهاشون بسازم. تست هاش که تا الان عالی بوده.
    الان خبر رسید که پردازنده های R5 قراره 22 فروردین در بازار جهانی عرضه بشه که احتمالا 20 روز تا یک ماه بعدش طول میکشه که به ایران برسه . یعنی تقریبا 2 ماه دیگه در دسترس ایرانی ها قرار میگیره
    کمترین شون R5 1400 هه که 4 هسته ای با قیمت 170 دلار که در ایران بین 700 تا 900 میشه :

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/ne...-series-lineup

از این پایین تر ، باید بعدش منتظر R3 موند که از 120 دلار شروع میشه

دوستان من بازم این سوال رو از شما دارم که واسه handbrake کدوم قطعه های سخت افزاری مهم تره ؟ تا روی انتخاب اونا بیشتر زوم کنم و بقیه چیز های غیراستفاده رو براشون الان هزینه نکنم ...
    من الان خودم با همین نرم افزار یه ککانورت آزمایشی کردم ببینم کدوم قطعه بیشتر درگیر میشه ، دیدم جی پی یو که اصلا تکون نخورد فقط یخورده بالا و پایین رفت اونم ماکسیمم در حد 5 % ... ولی سی پی یو به بالای 100% رفت و این نشون میده که واسه این نرم افزار سی پی یو مهمتر از جی پی یو هستش ... شما با من موافقین ؟
    (درضمن من فرمت h264 mkv خروجی گرفتم الان )
    بازم دوستان شما بگین اگه بجای هزینه کردن برای جی پی یو (چون من الان کلا فقط میتونم 1.5 هزینه کنم واسه کل سیستم رندر) یه سی پی یو قوی تر بگیرم بهتر نیست ؟ در ضمن بگین هارد و رم تا چه مهمه و چی بگیرم بهتره با این بودجه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    دوستان من بازم این سوال رو از شما دارم که واسه handbrake کدوم قطعه های سخت افزاری مهم تره ؟ تا روی انتخاب اونا بیشتر زوم کنم و بقیه چیز های غیراستفاده رو براشون الان هزینه نکنم ...
    من الان خودم با همین نرم افزار یه ککانورت آزمایشی کردم ببینم کدوم قطعه بیشتر درگیر میشه ، دیدم جی پی یو که اصلا تکون نخورد فقط یخورده بالا و پایین رفت اونم ماکسیمم در حد 5 % ... ولی سی پی یو به بالای 100% رفت و این نشون میده که واسه این نرم افزار سی پی یو مهمتر از جی پی یو هستش ... شما با من موافقین ؟
    (درضمن من فرمت h264 mkv خروجی گرفتم الان )
    بازم دوستان شما بگین اگه بجای هزینه کردن برای جی پی یو (چون من الان کلا فقط میتونم 1.5 هزینه کنم واسه کل سیستم رندر) یه سی پی یو قوی تر بگیرم بهتر نیست ؟ در ضمن بگین هارد و رم تا چه مهمه و چی بگیرم بهتره با این بودجه
    ممنون

توی هندبریک ، cpu مهمتره به نظرم (بازم میتونین تحقیق کنین)
    دوست عزیز ، من اصلا gpu و گرافیک بهتون پیشنهاد ندادم که میگین بجای گرافیک میخواین پردازنده تونو قویتر کنین !
    یه تک قلم گرافیک (کمترین گرافیک) به اندازه ی i5 قیمت داره (از 700 شروع میشه)
    شما از کدوم قطعه میخواین بزنین برای خرید i5 با بودجه ی 1.5 تومن؟ البته اگه فقط هندبریک هست و با افترافکت کار نمیکنین ، رم 8 گیگ نیاز نیست و رم 4 گیگ خوبه ولی با این حال هم 160 تومن از بودجه تون صرفه جویی میشه در حالی که نیاز به 150 تومن دیگه برای i5 دارید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع