برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

مشاهده : 8005 , پاسخ ها : 25
موضوع: تیزر انیمیشن کوتاه تحویل سال نو 96 - نمونه کار

سلام
    کار زیبایی بود خسته نباشید
    فقط اگه امکانش هست می تونید قسمت پدیدار شدن تلگرام و اینستا در اخر کارو به صورت یک سورس پریمیر یا همون افتر افکت برای بنده بفرستید(ترجیحا پریمیر خیلی بهتره اگه بشه)

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    آفرین بر شما دوست من ، طرح و ساختار کلی کارتان عالی و قابل تقدیر است . اما برخی اجزاء بیش از حد ضمخت بنظر میرسند و فضای برخی پلانها از لطافت و ظرافت بهاری بهره کمتری دازند و در کل یک محوی و کدری در صحنه ها جلوه زیبایی را تقلیل داده است . درکل کارتان قابل ارائه است . . در پایان از اینکه به دوستان خودفرصت استفاده از سورس کارتان را داده اید از شما تشکر میکنیم . موفق باشید و بنده هم به زعم دوستان سال نو را بشما تبریک گفته و سالی پر از موفقیت برایتان آرزو میکنم پیزوز بمانی دوست من .

افرین خیلی عالی بود

mahmoud1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27117
    آقا عالی بود
    دمت گرم

آفرین خیلی عالی
    موفق باشید

aref malek آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12169
    سلام افرین خیلی زیباست معلومه خیلی زحمت کشیدید کلی انیمیت داره همشم عالیه فقط چنتا صدای خروس دیگه امتحان کنید مثلا خروس انیمیشن شان و شیپ صداش جالب بود صدای خروس شما یه جوریه که بهش نمیاد
    ???? ?? ??? ???? ? ?? ????

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام خدمت دوستان عزیز ممنون بابت نظرات سازنده و مفیدتون

سلام خدمت آقا مهدی ، تشکر بابت نظرتت . در مورد نوک بالا آره فکر کنم زیادی کوچیک و خم در اومده بود البته حرکت زبونش هم زیاد مچ نبود در مورد موزیک خوده کارفرما نظرش این شکلی بود و به ناچار موزیک عید کم کم محو و موزیک دوم از صدای پایین شروع میشد البته باید روشون یه مقدار کار میشد اما به دلیل وقت این امکان وجود نداشت . تشکر دوست گلم

---------------------------------------------------

سلام استاد عزیز و گرامی من هر چی یاد گرفتم از آموزش های خوب و کاربردی و بسته های آموزشی شما بوده.خیلی خوشحال شدم که از این نمونه کار خوشتون اومد .ممنون حسین جان تشکر

--------------------------------------------------

سلام دوست من mhmd124 ممنون از نظرت ایشالله کارای قویتر .تشکر

--------------------------------------------------

سلام خدمت ershad عزیز تشکر بابت نظرتتون.من تقریباَ ۳ ماه هست که با این نرم افزار آشنا شدم البته قبلا با محصولات دیگر ادوبی نظیر فلش و فتوشاپ کار کرده بودم .. واقعاَ ممنون بابت این نکته که اشاره کردی چون من به هیچ عنوان در مورد محدود امن و نمایش کار در تلویزیون ها قدیمی چیزی نمی دونستم حتماَ این نکته رو آویزه گوش می کنم تشکر بابت نظر و این نکته آموزنده آقا ershad عزیز.

----------------------------------------------------------

سلام محسن جان
    این نظر لطف شماست شرمنده کردین.
    ---------------------------------------------

سلام خدمت راهنمای عزیز جناب Kkhodaey

خوشحال شدم از این نمونه کار خوشتون اومد.در مورد پلان ها تا جایی که تونستم سعی کردم حسو حال و اون هوای بهاری ، به شکل انیمیشن به بیننده منتقل بشه نظیر حرکت پرستوها ، حرکت پروانه ها ، سیاه سفید بودن محیط و سپس رنگی شدن.ولی با توجه به گفته شما ، درسته تو بعضی از پلان ها به خصوص پلان آخر و چیدمان روی میز اداری این حس وجود نداشت مخصوصاَ با آهنگ پس ضمینه .در مورد کدر بودن متوجه نشدم خیلی ممنون میشم یک توضیح در این مورد بدید تا این مشکل در کارهای آتی بنده تکرار نشه. بازم تشکر و ممنون از شما بابت نظر و همچنین نکات سازنده تون

--------------------------------------------------------------

سلام خدمت دوست عزیز aref malek درسته واقعا حرفتون حقیقتاَ روزی ۷ الی ۸ روی این تیزر کار کردم و هر بخش جدا جدا درست و در نهایت در یک فایل اصلی همگی ادغام شدن.در مورد صدای خروس نتونستم صدای بهتری پیدا کنم ، درسته انیمیت نوک خروس با صدا هم خونی تقریباَ نداشت در کارهای آتی انشالله روی این موارد و جزئیات دقت می کنم .ممنون از نظرت

-------------------------

و همچنین تشکر از دیگر عزیزان بابت نظرشون

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    همونطور که قول دادم سورس سفره هفت سین ( فایل .aep و تصاویر مربوطه ) به شکل انیمیت شده قرار می دم امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره .

دانلود سورس سفره هفت سین

دانلود سورس ظاهر شدن اینستاگرام و تلگرام شبیه افکت شبیه ۳ سیما

رمز فایل های فشرده :‌video-effects.ir
    ویرایش توسط m.shabahang : 03-12-17 در ساعت 19:29

خیلی ممنون که بدون چشم داشتی پروژه کارتون قرار میدید

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    خواهش می کنم دوست عزیز

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین