برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 3397 , پاسخ ها : 7
موضوع: مشکل با پلاگین twixtor pro در پریمیر

Question مشکل با پلاگین twixtor pro در پریمیر

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    به یه مشکل با پلاگین twixtor pro تو پریمیر برخوردم
    وقتی چند تا فایل رو تو تایم لاین میچینم وبعد از انتخاب کردنشون وساختن nest sequence لاگین رو روش میزارم همه چیز اوکی هست ولی یه مشکلی پیش میاد که نتونستم راه حلش رو پیدا کنم
    مشک اینه که هنگامی که تصویر میخواد بره به تصویر بعد یه چیز شبیه ترانزیشن بد به فیلم میده به شکل حالت پرش
    نمیخوام جدا جدا nest sequence بسازم چون تعداد کات هام زیاده و وسطشون هم نمیخوام ترانزیشن استفاده کنم چون میخوام تصویرم کات به کات باشه
    ممنون میشم کسی در این مورد بتونه کمکی بکنه.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب بله عزیز الان Twxitor داره حالت Morph رو انجام میده و همچنین داره فریم هارو میکشونه بخاطر همین اینطوری میشه
    شما نمیتونید روی فیلمی که تصویر عوض میشه پلاگین Twixtor رو بزارید باید روی هر فیلم به صورت جداگونه پلاگین رو اعمال کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    شما خودتون رو بگزارید به جای پلاگین، تصویر اول یک گل هست، تصویر دوم یک پنجره، باید 10 تا فریم بین این دو تصویر ساخته بشه. چیکار میکنید؟ خوب مجبوره اون تبدیل رو انجام بده.

برای اینکه مشکل رو حل کنید یا باید کات ها از هم جدا باشند، یا ترانزیشن رو خودتون در nested sequence اعمال کنید و نحوه تغییر بین دو تصویر رو تعیین کنید تا twixtor دو تا فریم کاملاً متفاوت رو نبینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    خوب بله عزیز الان Twxitor داره حالت Morph رو انجام میده و همچنین داره فریم هارو میکشونه بخاطر همین اینطوری میشه
    شما نمیتونید روی فیلمی که تصویر عوض میشه پلاگین Twixtor رو بزارید باید روی هر فیلم به صورت جداگونه پلاگین رو اعمال کنید
    با سلام و خسته نباشید خدمت آقای هادی پور
    اگه بخوایم حدود 200 تا کات بزنیم باید برای هر کدوم یه
    nest sequence بسازیم؟!! خوب اینجور هم پروژه سنگین میشه هم وقت زیادی میگره ...
    به نظر شما اگه بخوام یه پارت 40 دقیقه ای رو اسلو کنم بعد روش کار کنم شما چه راه حلی رو پیشنهاد میکنین .اسلو خود پریمیر خیلی ضعیفه و پلاگین Twixtor هم این مشکلات رو داره

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    شما خودتون رو بگزارید به جای پلاگین، تصویر اول یک گل هست، تصویر دوم یک پنجره، باید 10 تا فریم بین این دو تصویر ساخته بشه. چیکار میکنید؟ خوب مجبوره اون تبدیل رو انجام بده.

برای اینکه مشکل رو حل کنید یا باید کات ها از هم جدا باشند، یا ترانزیشن رو خودتون در nested sequence اعمال کنید و نحوه تغییر بین دو تصویر رو تعیین کنید تا twixtor دو تا فریم کاملاً متفاوت رو نبینه.

با سلام و تشکر از شما
    من اگه بخوام واسه 200 تا کات 200 تا
    nested sequence بزازم هم وقت گیره هم سنگین میشه پروژه ،شما پیشنهادتو واسه این کار چیه ؟!

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_jahanpour نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما
    من اگه بخوام واسه 200 تا کات 200 تا
    nested sequence بزازم هم وقت گیره هم سنگین میشه پروژه ،شما پیشنهادتو واسه این کار چیه ؟!
    یکی از راه ها اینه که قبل از ادیت (و کات کردن) شات ها را اسلوموشن کنید.

راه بعدی ایجاد keyframe در پارامتر speed داخل افکت twixtor هست، یکی دو فریم مانده به تغییر صحنه سرعت را به 100 درصد برگردانید، یکی دو فریم بعد از تغییر مجدداً سرعت را ببرید پایین.
    ویرایش توسط pejii : 03-10-17 در ساعت 02:57

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من هنگامیکه توی پریمایر از twixtor استفاده میکنم و اونو واسه یک قسمت اعمال میکنم بعد از اینکه speed اونو میزنم هر عددی مدت زمان تصویر تغییری نمیکنه ولی اسلو موشن میشه
    لطفا منو راهنمایی کنین

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط bashan نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من هنگامیکه توی پریمایر از twixtor استفاده میکنم و اونو واسه یک قسمت اعمال میکنم بعد از اینکه speed اونو میزنم هر عددی مدت زمان تصویر تغییری نمیکنه ولی اسلو موشن میشه
    لطفا منو راهنمایی کنین
    پریمیر به پلاگین های خارج از خودش (هرچی که مال Adobe نیست) اجازه اعمال تغییرات توی زمان کلیپ ها رو نمیده.

- برای رفع این مشکل، از فوتیج خودتون یک Sequence جدید بسازید و یا اون رو در خط زمان به Nested Sequence تبدیل کنید.
    - به sequence جدیدی که ساخته اید وارد بشید و میزان زمان آن را با اضافه کردن کلیپ و یا کپی و پیست کردن/داپلیکیت کردن همان کلیپ اولی افزایش بدید.
    - به sequence مادر و یا خط زمان اصلی برگردید و به جای کلیپ، sequence ای که قبلاً از کلیپ ساخته بودید و زمانش را زیاد کرده بودید به خط زمان وارد کنید و یا nested sequence ای که ساخته بودید را انتخاب کنید.
    - حالا Twixtor را روی این Sequence و یا nested sequence اعمال کنید.