برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1843 , پاسخ ها : 6
موضوع: فعال نبودن gpu در افتر sc6

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615

فعال نبودن gpu در افتر sc6

سلام خدمت اساتید ارجمند در افتر من سی اس 6 گزینه gpu فعال نیست در حالی که در فتوشاپم فعال گرافیک من اینه
    ati radeon hd 5700 series هستش تو جای خوندم به شکل نصف نیمه ساپورت میشه یک کارهای هم انجام دادم مثلا در ÷وشه
    raytracer_supported_cards که در ساپورت فایل پوشه نصب افتر قرار داره اسم کارتم رو اضافه کردم اما باز هم نشناخت
    حالا نمیدونم یا به شکل صحیح وارد نکردم که نشناخته یا کلا این گرافیک رو ساپورت نمیکنه در افتر سی اس 5.5 من تو قسمت پرویو داشتمش کسی اطلاعاتی در این خصوص داره کمکم کنه؟
    [IMG][/IMG]نام: 1111.jpg نمایش: 66 اندازه: 32.7 کیلو بایت

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    درایور های جدید کارت گرافیتت رو گرفتی؟؟؟؟ احتمالا مشکلت واسه همینه

من هم همين مشكل رو دارم دوست عزيز ، كارت گرافيك رو هم آبديت كردم باز هم نشد ، و هنوز نتونستم مشكلم رو حل كنم ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

Member Website

شماره کاربری
    3615
    ظاهرا آنهای که ati دارن باید فعلا بی خیال شن چون نمیشه اما برا جیفورس و انویدیا خوب ساپورت میکنه من که هر کار کردم نشد گرافیک هم آپدیت کردم و تمام حقه های موجود رو بکار بردم شاید هم این ورژن گرافیک پایینه و نمتونه ساپورت کنه الله اعلم

سلام قبلا"یکبارتوضیح فعالسازی gpuرو داده بودم ولی مشکلی نیست مجددا"طریقه این کارو میگم عکسی رو گذاشتم براتون که روش این کارو براتون توضیح میده
    نام: gpu.jpg نمایش: 71 اندازه: 151.3 کیلو بایت

Member Website

شماره کاربری
    3615
    ممنون دوست عزیز اما اگه دقت کنید من اول گفتم که همه این کارها رو کردم ولی نشد دوستان کسی ati ورژن 5700 دراه که تونسته باشه فعال کنه؟

دوست خوبم چنین چیزی با کارت گرافیک ای تی آی میسر نیست.چون جی پی یو موقعی تو 6 فعاله که جیفورس با فناوری کودا کور داشته باشی

کلمات کلیدی این موضوع