برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1873 , پاسخ ها : 7
موضوع: در خواست مشاوره برای خرید کارت گرافیک

در خواست مشاوره برای خرید کارت گرافیک

Mother board:Asus z87-a
    Ram:2*4Gb ddr3
    Vga:and Radeon 7700
    Cpu:corei7 4770
    Catch:8 mb
    با سلام.من با این مشخصات سیستم با اون که سیستم ضعیفی نیست نمی دونم چرا نه میتونم هیچ کدام از محصولات Adobe 2017 رو نصب کنم یعنی ارور میدن و نصب نمیشن در ضمن المنت ورژن جدید هم همین طور و تو سینمافوردی هم ایکس پارتیکل و یک سری پلاگین های مهم نصب نمیشن لطفا برای بهبود سیستم و رفع مشکلاتم راهنمایی بفرمایید من حداکثر تا سه میلیون می تونم هزینه کنم

سلام
    دوست عزیز ، من نمیدونم . این مسائل شاید به تنظیمات نرم افزاری یا به قلق شون مربوط بشه
    ولی اگه خواستین از لحاظ سخت افزاری ارتقاء بدین و مطمئن شدین ، بگین

مشکل اصلی من مچ شدن قطعات و ساپورت کردن نرم‌افزارها و پلاگین های مورد نظرمه حسین هادی پور عزیز اگه میشه راهنماییم کنید نیاز فوری دارم تا سریع تر مشکلم حل شه چون تمام پروژه هام به مشکل خوردند
    ویرایش توسط mahmoodi : 02-25-17 در ساعت 20:49

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodi نمایش پست ها
    مشکل اصلی من مچ شدن قطعات و ساپورت کردن نرم‌افزارها و پلاگین های مورد نظرمه حسین هادی پور عزیز اگه میشه راهنماییم کنید نیاز فوری دارم تا سریع تر مشکلم حل شه چون تمام پروژه هام به مشکل خوردند

درباره ی مچ بودن قطعات ، کارت گرافیک تون که amd هست توسط شرکت آدوب و همینطور پلاگین المنت 3 دی ساپورت نمیشه یا به سختی ساپورت میشه .. بهتر این بود که از انویدیا گرافیک میگرفتین برای کار با محصولات آدوب
    اما با اون حال نباید ربطی به نصب نشدن میداشت
    بذارید آقای هادی پور و بچه ها بیان راهنمایی کنن

فعلا که متأسفانه کسی جواب سوالم رو نداده ولی همچنان منتظر می مونم ولی اگر واقعا مشکل کارت گرافیک هست من تا سقف دو میلیون و پانصد می تونم هزینه کنم فقط نمی دونم بهترین گزینه چه کارت گرافیکی هست که با سیستم من بهترین هماهنگی رو داشته باشه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل خطای نصبی که از سمتِ نرم افزارهای Adobe دریافت میکنید میتونه به دلایل متفاوتی باشه:

1- خراب شدن/پاک شدن/ناقص بودن فایل های پیش نیاز برای اجرای نصاب و یا برنامه. برای رفع این مورد یک ویندوز تمیز و آپدیت شده با بسته های c++ redistribution pack را نیاز دارید.

2- خراب بودن بسته نصب به دلیل دانلود مشکل دار و یا تخریب دیتا در طول مدت زمان نگهداری از آن. برای رفع این مشکل یک بار دیگر بسته را از سرور/سرویس دهنده دیگری دانلود/تهیه کنید.

3- محدود بودن آدرس سرورهای adobe در سیستم. اگر در فایل Host و یا فایروال، دسترسی به سرورهای adobe رو محدود و یا به آدرس 127.0.0.1 منتقل کردید، قبل از استفاده از بسته های نصاب adobe حتماً این محدودیت ها رو حذف کنید. (کرک های نسخه های قدیمی بعضی هاشون خودشون این کار رو میکردند، به آدرس C:\Windows\System32\drivers\etc برید و فایل hosts رو بررسی کنید و یا آن را به روی دسکتاپ منتقل کنید و پس از نصب مجدداً به سر جایش برگردانید. نیاز به restart کردن ویندوز و یا حذف DNS Cache بعد از انتقال فایل/تغییر فایل میباشد)

4- مشکلات گزارش شده از سمت باتری (لب تاب/تبلت ها). اگر از دستگاه های دارای باتری استفاده میکنید، برای اطمینان قبل از نصب آن را به شارژر متصل کنید.

-----

و در مورد ساپورت پلاگین ها و نرم افزارها از کارت گرافیک شما، توی خود سایت video copiolot که کارت گرافیک شما لیست شده ولی در لیست حد اقل پیش نیازهاش هست، پیشنهاد میشه آپگرید کنید کارت گرافیک رو.

نرم افزارهای Adobe هنوز از کارت گرافیک فعلی شما پشتیبانی نمیکنند، لیست کارت های ساپورت شده رو میتونید از خود سایت adobe پیدا کنید. ولی نداشتن کارت گرافیکی که برای تسریع رندر و افکت ها قابل استفاده است به هیچ وجه از نصب نرم افزارها جلوگیری نخواهد کرد.

لیست کارت گرافیک های پشتیبانی شده در نرم افزار Premiere Pro CC2017
    کد:
    Windows CUDA:

• NVIDIA GeForce GT 650M
    • NVIDIA GeForce GT 750M
    • NVIDIA GeForce GT 755M
    • NVIDIA GeForce GTX 675MX
    • NVIDIA GeForce GTX 680
    • NVIDIA GeForce GTX 680MX
    • NVIDIA GeForce GTX 690
    • NVIDIA GeForce GTX 770
    • NVIDIA GeForce GTX 775M
    • NVIDIA GeForce GTX 780
    • NVIDIA GeForce GTX 780M
    • NVIDIA GeForce GTX TITAN
    • NVIDIA Quadro K1100M
    • NVIDIA Quadro K2000
    • NVIDIA Quadro K2100M
    • NVIDIA Quadro K2200
    • NVIDIA Quadro K2000M
    • NVIDIA Quadro K3000M
    • NVIDIA Quadro K4000
    • NVIDIA Quadro K4000M
    • NVIDIA Quadro K4100M
    • NVIDIA Quadro K4200
    • NVIDIA Quadro K5000
    • NVIDIA Quadro K5000M
    • NVIDIA Quadro K5200
    • NVIDIA Quadro K6000
    • NVIDIA Quadro M2000
    • NVIDIA Quadro M4000
    • NVIDIA Quadro M5000
    • NVIDIA Quadro M5500
    • NVIDIA Quadro M6000
    • NVIDIA Tesla K10
    Windows OpenCL:
    • AMD FirePro S7000
    • AMD FirePro S9000
    • AMD FirePro W2100
    • AMD FirePro W4100
    • AMD FirePro W5000
    • AMD FirePro W5100
    • AMD FirePro W7000
    • AMD FirePro W7100
    • AMD FirePro W8000
    • AMD FirePro W8100
    • AMD FirePro W9000
    • AMD FirePro W9100
    • AMD FirePro W4170M
    • AMD FirePro M5100
    • AMD FirePro M6100
    • AMD Radeon R9 280
    • AMD Radeon R9 280X
    • AMD Radeon R9 285
    • AMD Radeon R9 290
    • AMD Radeon R9 290X
    • AMD Radeon R9 295X2
    • AMD Radeon R7 265
    • AMD Radeon R7260X
    • AMD Radeon HD 8470
    • AMD Radeon HD 8550M
    • AMD Radeon HD 8570
    • AMD Radeon HD 8570M
    • AMD Radeon HD 8670
    • AMD Radeon HD 8670M
    • AMD Radeon HD 8690M
    • AMD Radeon HD 8730M
    • AMD Radeon HD 8740
    • AMD Radeon HD 8750M
    • AMD Radeon HD 8760
    • AMD Radeon HD 8770M
    • AMD Radeon HD 8790M
    • AMD Radeon HD 8870
    • AMD Radeon HD 8950
    • AMD Radeon HD 8970
    • Intel® HD Graphics 5000
    • Intel® HD Graphics 6000
    • Intel® Iris Graphics 6100
    • Intel® Iris Pro Graphics 6300
    • Intel® Iris Pro Graphics P6300
    • Intel® Iris Graphics 540/550
    • Intel® Iris Pro Graphics 580
    • Intel® Iris Pro Graphics P580
    نحوه استفاده افترافکت از کارت گرافیک کاملاً متفاوت است، خود نرم افزار تنها در هنگام رندر صحنه های سه بعدی و صرفاً از تکنولوژی CUDA (کارت گرافیک های nVidia) استفاده میکنه.
    برای کاربردهای دیگر از openGL که در اکثر کارت گرافیک ها قابل نصب هست و تفاوت آنچنانی بین کارت های مختلف نداره استفاده خواهد کرد.
    بعضی از افکت ها هم GPU Accelerated هستند که اکثراً هم ساپورتشون متفاوت هست.
    برای افترافکت پیشنهاد میشه حتماً کارت گرافیک nVidia از سری GTX980 و بالاتر و یا nVidia Quadro تهیه بشه. (دوستان زیادی در اطراف فروم پیشنهاد دادند که GTX 1050 و یا GTX 1080 تهیه بشه).

برای media encoder هم کارت گرافیک های nVidia سری GTX پیشنهاد میشند، ولی بازهم شما حتی بدون کارت گرافیک مشکلی برای استفاده از media encoder نخواهید داشت (مگر در مورد رندر پروژه های افترافکت که با element 3D اجرا شده باشند).

Cinema 4d هم از OpenGL برای محیط نرم افزار استفاده میکنه که تفاوت چندانی نداره کارت گرافیک شما چی باشه. حتی روی کارت گرافیک آنبورد هم اجرا میشه و سرعت نسبتاً خوبی هم داره. البته هرچه صحنه/فایل/محیط کاری بزرگتر و شلوغ تر باشه، کارت گرافیک قوی تر هم به سرعت کار در محیط کمک میکنه.

x-particle هم کاملاً با CPU کار میکنه و هیچ استفاده ای از کارت گرافک نداره. اگر در نصبش مشکل دارید به کارت گرافیک شما ربطی نداره.

موتورهای رندر جداگانه و پلاگینی هم که از GPU برای رندر استفاده میکنند هر کدوم پیش نیازشون و کارت گرافیکی که میخوان فرق میکنه، ولی بازهم هیچکدوم برای نصب نیاز به کارت گرافیک ندارند و در هنگام اجرا هست که به سخت افزار دست میبرند.

----

من به شما پیشنهاد میکنم یک بار ویندوزتون رو عوض کنید، یه نسخه تمیز و به روز windowx 8.1 از p30download دانلود کنید و نصب کنید.
    بسته های c++ distribution pack رو هم از سایت microsoft دانلود و نصب کنید.
    درایورکارت گرافیک رو آپدیت کنید.
    بعد قبل از نصب برنامه و بازی های دیگر، ابتدا نرم افزارهای adobe رو نصب کنید.

تشکر فراوان از شما واقعا زحمت کشیدید ممنونم

بسمه تعالی
    سلام علیکم و رحمة الله

در ذیل بیانات شما برادر ارجمند اضافه کنم که شما بزرگوار در صورتی که قصد خرید GTX1080 را داشته باشید تا دو هفته دیگر ان شالله نسخه Ti این کارت گرافیک از بازار قابل تهیه خواهد بود که در صورتی که عجله نداشته باشید نسخه هایی با خنک کننده آبی را پیشنهاد می کنیم خدمت شما که شاید تا یک ماه دیگر آنها هم روانه بازار شوند؛ چون با سوالی که از صاحبان فن داشتیم گفتند که قدات نسخه Ti 1080 تقریبا برابر با TITAN X Pascal و در مواردی هم گفتند که بهتر هست.

جهت فعالیت شما این نسخه می تواند تا پنج سال دیگر حد اقل بدون مشکل جوابگوی نیازات خروجی گیری باشد.
    البته نسخه های Quadro هم خوب هستند ولی اگر فقط در Ae فعالیت دارید هزینه فوق العاده زیاد و بازدهی متوسط خواهد بود.

من الله التوفیق.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکل خطای نصبی که از سمتِ نرم افزارهای Adobe دریافت میکنید میتونه به دلایل متفاوتی باشه:

1- خراب شدن/پاک شدن/ناقص بودن فایل های پیش نیاز برای اجرای نصاب و یا برنامه. برای رفع این مورد یک ویندوز تمیز و آپدیت شده با بسته های c++ redistribution pack را نیاز دارید.

2- خراب بودن بسته نصب به دلیل دانلود مشکل دار و یا تخریب دیتا در طول مدت زمان نگهداری از آن. برای رفع این مشکل یک بار دیگر بسته را از سرور/سرویس دهنده دیگری دانلود/تهیه کنید.

3- محدود بودن آدرس سرورهای adobe در سیستم. اگر در فایل Host و یا فایروال، دسترسی به سرورهای adobe رو محدود و یا به آدرس 127.0.0.1 منتقل کردید، قبل از استفاده از بسته های نصاب adobe حتماً این محدودیت ها رو حذف کنید. (کرک های نسخه های قدیمی بعضی هاشون خودشون این کار رو میکردند، به آدرس C:\Windows\System32\drivers\etc برید و فایل hosts رو بررسی کنید و یا آن را به روی دسکتاپ منتقل کنید و پس از نصب مجدداً به سر جایش برگردانید. نیاز به restart کردن ویندوز و یا حذف DNS Cache بعد از انتقال فایل/تغییر فایل میباشد)

4- مشکلات گزارش شده از سمت باتری (لب تاب/تبلت ها). اگر از دستگاه های دارای باتری استفاده میکنید، برای اطمینان قبل از نصب آن را به شارژر متصل کنید.

-----

و در مورد ساپورت پلاگین ها و نرم افزارها از کارت گرافیک شما، توی خود سایت video copiolot که کارت گرافیک شما لیست شده ولی در لیست حد اقل پیش نیازهاش هست، پیشنهاد میشه آپگرید کنید کارت گرافیک رو.

نرم افزارهای Adobe هنوز از کارت گرافیک فعلی شما پشتیبانی نمیکنند، لیست کارت های ساپورت شده رو میتونید از خود سایت adobe پیدا کنید. ولی نداشتن کارت گرافیکی که برای تسریع رندر و افکت ها قابل استفاده است به هیچ وجه از نصب نرم افزارها جلوگیری نخواهد کرد.

لیست کارت گرافیک های پشتیبانی شده در نرم افزار Premiere Pro CC2017
    کد:
    Windows CUDA:

• NVIDIA GeForce GT 650M
    • NVIDIA GeForce GT 750M
    • NVIDIA GeForce GT 755M
    • NVIDIA GeForce GTX 675MX
    • NVIDIA GeForce GTX 680
    • NVIDIA GeForce GTX 680MX
    • NVIDIA GeForce GTX 690
    • NVIDIA GeForce GTX 770
    • NVIDIA GeForce GTX 775M
    • NVIDIA GeForce GTX 780
    • NVIDIA GeForce GTX 780M
    • NVIDIA GeForce GTX TITAN
    • NVIDIA Quadro K1100M
    • NVIDIA Quadro K2000
    • NVIDIA Quadro K2100M
    • NVIDIA Quadro K2200
    • NVIDIA Quadro K2000M
    • NVIDIA Quadro K3000M
    • NVIDIA Quadro K4000
    • NVIDIA Quadro K4000M
    • NVIDIA Quadro K4100M
    • NVIDIA Quadro K4200
    • NVIDIA Quadro K5000
    • NVIDIA Quadro K5000M
    • NVIDIA Quadro K5200
    • NVIDIA Quadro K6000
    • NVIDIA Quadro M2000
    • NVIDIA Quadro M4000
    • NVIDIA Quadro M5000
    • NVIDIA Quadro M5500
    • NVIDIA Quadro M6000
    • NVIDIA Tesla K10
    Windows OpenCL:
    • AMD FirePro S7000
    • AMD FirePro S9000
    • AMD FirePro W2100
    • AMD FirePro W4100
    • AMD FirePro W5000
    • AMD FirePro W5100
    • AMD FirePro W7000
    • AMD FirePro W7100
    • AMD FirePro W8000
    • AMD FirePro W8100
    • AMD FirePro W9000
    • AMD FirePro W9100
    • AMD FirePro W4170M
    • AMD FirePro M5100
    • AMD FirePro M6100
    • AMD Radeon R9 280
    • AMD Radeon R9 280X
    • AMD Radeon R9 285
    • AMD Radeon R9 290
    • AMD Radeon R9 290X
    • AMD Radeon R9 295X2
    • AMD Radeon R7 265
    • AMD Radeon R7260X
    • AMD Radeon HD 8470
    • AMD Radeon HD 8550M
    • AMD Radeon HD 8570
    • AMD Radeon HD 8570M
    • AMD Radeon HD 8670
    • AMD Radeon HD 8670M
    • AMD Radeon HD 8690M
    • AMD Radeon HD 8730M
    • AMD Radeon HD 8740
    • AMD Radeon HD 8750M
    • AMD Radeon HD 8760
    • AMD Radeon HD 8770M
    • AMD Radeon HD 8790M
    • AMD Radeon HD 8870
    • AMD Radeon HD 8950
    • AMD Radeon HD 8970
    • Intel® HD Graphics 5000
    • Intel® HD Graphics 6000
    • Intel® Iris Graphics 6100
    • Intel® Iris Pro Graphics 6300
    • Intel® Iris Pro Graphics P6300
    • Intel® Iris Graphics 540/550
    • Intel® Iris Pro Graphics 580
    • Intel® Iris Pro Graphics P580
    نحوه استفاده افترافکت از کارت گرافیک کاملاً متفاوت است، خود نرم افزار تنها در هنگام رندر صحنه های سه بعدی و صرفاً از تکنولوژی CUDA (کارت گرافیک های nVidia) استفاده میکنه.
    برای کاربردهای دیگر از openGL که در اکثر کارت گرافیک ها قابل نصب هست و تفاوت آنچنانی بین کارت های مختلف نداره استفاده خواهد کرد.
    بعضی از افکت ها هم GPU Accelerated هستند که اکثراً هم ساپورتشون متفاوت هست.
    برای افترافکت پیشنهاد میشه حتماً کارت گرافیک nVidia از سری GTX980 و بالاتر و یا nVidia Quadro تهیه بشه. (دوستان زیادی در اطراف فروم پیشنهاد دادند که GTX 1050 و یا GTX 1080 تهیه بشه).

برای media encoder هم کارت گرافیک های nVidia سری GTX پیشنهاد میشند، ولی بازهم شما حتی بدون کارت گرافیک مشکلی برای استفاده از media encoder نخواهید داشت (مگر در مورد رندر پروژه های افترافکت که با element 3D اجرا شده باشند).

Cinema 4d هم از OpenGL برای محیط نرم افزار استفاده میکنه که تفاوت چندانی نداره کارت گرافیک شما چی باشه. حتی روی کارت گرافیک آنبورد هم اجرا میشه و سرعت نسبتاً خوبی هم داره. البته هرچه صحنه/فایل/محیط کاری بزرگتر و شلوغ تر باشه، کارت گرافیک قوی تر هم به سرعت کار در محیط کمک میکنه.

x-particle هم کاملاً با CPU کار میکنه و هیچ استفاده ای از کارت گرافک نداره. اگر در نصبش مشکل دارید به کارت گرافیک شما ربطی نداره.

موتورهای رندر جداگانه و پلاگینی هم که از GPU برای رندر استفاده میکنند هر کدوم پیش نیازشون و کارت گرافیکی که میخوان فرق میکنه، ولی بازهم هیچکدوم برای نصب نیاز به کارت گرافیک ندارند و در هنگام اجرا هست که به سخت افزار دست میبرند.

----

من به شما پیشنهاد میکنم یک بار ویندوزتون رو عوض کنید، یه نسخه تمیز و به روز windowx 8.1 از p30download دانلود کنید و نصب کنید.
    بسته های c++ distribution pack رو هم از سایت microsoft دانلود و نصب کنید.
    درایورکارت گرافیک رو آپدیت کنید.
    بعد قبل از نصب برنامه و بازی های دیگر، ابتدا نرم افزارهای adobe رو نصب کنید.

کلمات کلیدی این موضوع