برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 54

مشاهده : 19223 , پاسخ ها : 53
موضوع: رندر گیری با کمترین حجم و بهترین کیفیت

رندر گیری با کمترین حجم و بهترین کیفیت

با سلام بنده از پروژه هام رنندر میگیرم ولی حجم بسیار بالایی داره امکانش هست کمک کنید یا آموزشی در این خصوص معرفی کنید با تشکر
    ????? ????? ????? ????? ?? ?? ????? ???? ????? ??? ??? ??? ???? ?? ????? ?????

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    (عمده صحبت زیر در مورد تصویر خواهد بود، صدا هم برای خودش بحث جداگانه ای داره ولی خیلی ساده تر هست و از آنجا که صوت برای فشرده شدن حجم خیلی پایینتری رو نسبت به صدا به خودش اختصاص میده در موردش صحبت نمیکنیم)

اگر بخواهیم ساده و محدود پیرامون یکی/دو فرمت و یکی/دو برنامه.... در مورد رندر گرفتن بحث کنیم، میشه این پروسه رو برای گرفتن رندر با بالاترین کیفیت و کمترین حجم پیشنهاد داد :

1- فریم ریت را مدیریت کنید!
    - در فایل های فشرده شده، هر فریم از تصویر از دیتا ساخته شده و حجمی رو اشغال میکنه، برای اینکه فایل نهایی حجم پایینی داشته باشه و همچنان از کیفیت بالایی برخوردار باشه، عدم افزودن فریم هایی که تفاوت آنچنانی در خروجی نهایی ندارند میتونه یکی از عوامل مهم و پیش نیاز برای تولید ویدیو با کیفیت بالا و حجم پایین باشه.
    - قبل از انتخاب فریم ریت، در مورد پلتفورم اجرایی نهایی اطلاعاتی کسب کنید. برای مثال بعضی از شبکه های پخش محتوا، ویدیویی با فریم ریت 25 فریم در ثانیه میخواهند، بعضی از فریم ریت های متفاوتی پشتیبانی میکنند، بعضی یک سری فریم ریت ها را اصلاً قبول نمیکنند......

2- تعداد رنگ ها، محدوده رنگ ها و افکت ها را هم تحت نظارت داشته باشید.
    - صحنه های شلوغ و تعداد رنگ متفاوت و زیاد هم نیاز به دیتای بیشتری برای ذخیره سازی با کیفیت بالا داره.
    - یک سری از رنگ ها هم که کلاً در پلتفورم های خاصی نظیر تلویزیون پخش نمیشند، پس کلاً میتونیم قبل از خروجی گرفتن حذفشون کنیم و یا در هنگام ساخت ویدیو/پروژه استفاده نکنیم.

3- خروجی ویدیو و صدا را از افترافکت بدون فشردگی و یا با کمترین فشردگی استخراج کنید، البته ادوبی خودش آستین بالا زده و اکثر فشرده سازی ها رو از افترافکت در نسخه های جدید حذف کرده.
    -- فرمت avi بدون فشردگی (uncompressed)، با صدای wav بدون فشردگی (pcm) یک از پیشنهاد ها است.
    -- فرمت avi با فشردگی بدون افت کیفیت (lossless compression) با کدکی مانند utVideo و صدای بدون فشردگی (pcm) پیشنهاد دیگری است.

4- خروجی را با یک برنامه فشرده سازی حرفه ای و قوی نظیر Handbreak و یا ffmpeg فشرده کنید.
    ** دلیل اینکه media encoder رو برای این کار پیشنهاد نمیکنم این هست که امکاناتِ کاملی را برای فشرده سازی به کاربر نمیده و صرفاً برای ساده تر کردن و سرعت بخشیدن به رندر بهینه شده. خروجی اش بد نیست ولی هرچی بیشتر به تنظیمات فشرده سازی دسترسی داشته باشید میتونید کیفیت بالاتری رو در حجم پایین تری دریافت کنید.
    ** هنگام استفاده از Handbreak و یا ffmpeg هرچی اطلاعات شما در مورد فرمت و کدک های فشرده سازی بیشتر باشه، پروسه فشرده سازی رو میتونید بهینه تر کنید و حجم پایین تری رو با کیفیت بالاتری داشته باشید.
    ** داشتن اطلاعات در مورد پلتفورمی که میخواهید فایل نهایی در آن پخش شود از موارد بسیار مهمی است که قبل از انتخاب کدک و تنظیمات فشرده سازی باید در دسترس داشته باشید، در غیر اینصورت امکان اینکه فایل نهایی قابلیت پخش در سیستم کاربر را نداشته باشد وجود دارد.
    ** در نهایت، قبل از شروع به فشرده سازی ویدیوی نهایی را چند بار ملاحضه کنید، میزان texture و تعداد رنگ های به کار برده شده در کار، میزان noise و خط و خش، افکت ها ..... ببینید ویدیوی شما تا چه حد ساده و یا پیچیده است، این اطلاعات هم در هنگام انتخاب و تنظیم کدک فشرده سازی بهتون کمک خواهد کرد.

--------

حالا اطلاعات خودمون رو روی یک پروژه خیالی، مثلاً انیمیشن دیرین دیرین، قسمت شونصد و هشتاد و شیشم اجرا میکنیم.

1- نیاز به پخش در رسانه های عمومی و پلتفورم های متفاوت از آنجا که استاندارد ویدیو در کشور ما PAL میباشد، پروژه ها رو 25fps میسازیم و خروجی میگیریم که احتمال مشکل دار شدن و یا برگشت خروجی نهایی رو داخل کشور نداشته باشیم.
    1- برای پایین آوردن میزان استفاده از پردازنده در هنگام پخش و ساپورت دستگاه های بیشتری از ویدیوی نهایی، ابعاد خروجی را HD720p در نظر میگیریم.

2- نیاز به بحث زیادی نداره، کلاً یک پالت و تعداد رنگ محدودی را در کار استفاده میکنیم.

3- پروژه نهایی را با فشردگی بدون افت کیفی و یا بدون فشرده سازی تولید میکینم.

4- از میان فرمت های قابل استفاده، mp4 را انتخاب میکنیم که ساپورت خوبی در میان تجهیزات و پلتفورم های قابل پخش را دارد.
    4- از میان کدک های قابل جایگزاری در mp4 هم h264 از گزینه های بسیار مناسب و استانداردی است که میتونیم از آن استفاده کنیم.
    4- با handbreak ویدیو را باز کرده، فرمت MP4 را برای ظرف نگهداری (Container) انتخاب میکنیم.
    4- حالت مدیریت بیت ریت را روی Avg Bitrate قرار میدهیم، حدود 120 کیلیوبیت در ثانیه را به عنوان میزان فضای قابل استفاده در هنگام فشرده سازی بری هر ثانیه از ویدیو انتخاب میکنیم.
    4- H.264 Profile را روی Main و H.254 Level را روی 4.1 تنظیم میکنیم.
    4- x264 Tune را بر روی Animation قرار میدهیم و x264 Preset را روی Placebo میگزاریم.
    4- در فیلد Extra Options هم عبارت bframes=250:rc-lookahead=200 را قرار میدهیم.

----

پروسه رندر گرفتن واقعاً بحث پیچیده ای هست و اگه بخواهید کلی در موردش صحبت کنیم، چند تا کتاب میشه.
    در نهایت این مطلب رو در نظر داشته باشید که هرچی ویدیو و صحنه ها ساده تر باشند و تفاوت رنگ ها کمتر، خروجی نهایی نیاز به فضای کمتری برای فشرده سازی با کیفیت نیاز داره.
    نرم افزارهای فشرده سازی هم هرچقدر امکانات و دسترسی به پارامترهای فشرده سازی رو بیشتر در اختیار شما قرار بدند، میتونید پروسه فشرده سازی رو بسته به نیاز ویدیو مورد دستخوش قرار بدید و خروجی نهایی با کیفیت و حجم پایینی رو بدست بیارید.
    ویرایش توسط pejii : 02-25-17 در ساعت 18:49

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    ممنون از شما بابت این اطلاعات کامل و خیلی مفید و همچنین بابت وقتی که گذاشتید.
    باز هم یه پاسخ درست و کامل و فوق العاده از pejii جان
    دستت درد نکنه

ممنون از لطف و بزرگواری شما واقعا مطالب کامل و عالی بود ممنون از لطف شما
    ????? ????? ????? ????? ?? ?? ????? ???? ????? ??? ??? ??? ???? ?? ????? ?????

سلام pejii
    یه چند تا سوال درباره پست بالا داشتم ...

1)گفته بودین "
    خروجی ویدیو و صدا را از
    افترافکت
    بدون فشردگی و یا با کمترین فشردگی استخراج کنید،بدلیل اینکه media encoder رو برای این کار پیشنهاد نمیکنم این هست که امکاناتِ کاملی را برای فشرده سازی به کاربر نمیده و صرفاً برای ساده تر کردن و سرعت بخشیدن به رندر بهینه شده"

قبول دارم مدیا انکودر امکانات کمتری رو نسبت یه نرم افزار های مخصوص انکود مثل hybrid or handbrake داره .... ولی بنظر من امکانات کافی برای خروجی خیلی خوب رو داره ... مثلا تمام مواردی که بالا برای تنظیمات handbrake بهشون اشاره کردین رو در مدیا انکودر هم میشه تنظیم کرد ....

* حال سوال اینجاست که آیا برای یک فیلم که فرمت و فریم و کیفیت مشخص و استانداردی رو داره نیاز هست که تنظیمات بیشتری رو انجام داد ؟
    * چنان چه تنظیمات بالا برای handbrake رو در خود مدیا انکودر بطور مستقیم وارد کنیم ... بهتر نیست؟ یا تنظیمات بیشتری رو نیاز هست ؟(البته میدونم تنظیمات بسته به فیلم مورد نظر هست ... ولی من برای یک قاعده مشخص از فیلم که استاندارد هست مثلا 1080 brrip با فریم مشخص میخوام تنظیمات رو اعمال کنم)
    * چناچه بهتر است خروجی avi بگیریم بهترین تنظیمات رو برای این خروجی و کدک معرفی کنین ...

2) "
    حالت مدیریت بیت ریت را روی Avg Bitrate قرار میدهیم، حدود 120 کیلیوبیت در ثانیه را به عنوان میزان فضای قابل استفاده در هنگام فشرده سازی بری هر ثانیه از ویدیو انتخاب میکنیم"

* چرا از حالت constant quality به
    Avg Bitrate تغییر بدیم ؟
    * بهتر نیست
    constant quality رو در حالت placebo قرار بدیم ؟
    * این 120 کیلوبیت رو برحسب چه مقداری بدست آوردین ؟ یعنی میخوام بگم قاعده مشخصی داره ؟ براسا میزان فریم یا بیت ریت فیلم هاست ؟ چطور خودمان بهترین مقدار رو برای فیلم های مختلف بدست بیاریم ؟ و این که کم و زیاد کردن اون عدد چه تغییراتی رو بوحود میاره ؟

3) "
    در فیلد Extra Options هم عبارت bframes=250:rc-lookahead=200 را قرار میدهیم"
    * علت پر کردن این فیلد چیست ؟
    * این عبارت به چه معناست و کارایی اون چیست ؟
    * آیا این فقط برای انیمیشن بکار میرود یا نه برای فیلم هم هست؟
    ممنون یاحق

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    سلام pejii
    یه چند تا سوال درباره پست بالا داشتم ...
    ....... سوالات رو باز میکنم ....
    سلام احسان جان.

1)
    قبول دارم مدیا انکودر امکانات کمتری رو نسبت یه نرم افزار های مخصوص انکود مثل hybrid or handbrake داره .... ولی بنظر من امکانات کافی برای خروجی خیلی خوب رو داره ... مثلا تمام مواردی که بالا برای تنظیمات handbrake بهشون اشاره کردین رو در مدیا انکودر هم میشه تنظیم کرد ....
    درسته که media encoder همچنان امکانات خوبی رو به کاربر میده، ولی اکثر پارامترهای ویژه رو که handbreak به کاربر میده از چشم کاربر مخفی میکنه و یک میزان پیشفرض و میانگینی رو برای آنها در نظر میگیره که بهینه سازی رو محدود میکنه.

برای مثال، handbreake به کاربر این امکان رو میده که به انکودر بگه (اگر بین 200 فریم از ویدیو تغییر کمی رو مشاهده کردی، 1 فریم مرجع بساز و 199 فریم بعدی رو از روی اون شبیه سازی کن) ولی پریمیر دسترسی به این گزینه رو به کاربر نمیده که در نتیجه اگر ویدیوی شما کارتونی باشه میتونه حجم قابل توجهی در ساختن فریم های مرجع بیش از نیاز هدر بره.

تعداد مواردی که کاربر نیاز به استفاده از یک انکودر جداگانه رو پیدا میکنه زیاد نیستند، ولی استارتر تاپیک به دنبال کمترین حجم با بالاترین کیفیت بودند که پریمیر در اکثر موارد با محدودیت هاش نمیگزاره به این نتیجه برسید.

برای مصارف عمومی و پیش نمایش ها دلیلی نداره راهتون رو دور کنید و از handbreake استفاده کنید.

* چنان چه تنظیمات بالا برای handbrake رو در خود مدیا انکودر بطور مستقیم وارد کنیم ... بهتر نیست؟ یا تنظیمات بیشتری رو نیاز هست ؟(البته میدونم تنظیمات بسته به فیلم مورد نظر هست ... ولی من برای یک قاعده مشخص از فیلم که استاندارد هست مثلا 1080 brrip با فریم مشخص میخوام تنظیمات رو اعمال کنم)
    تمام آپشن های قابل دسترس در Handbreake رو نمیتونید به Media encoder وارد کنید.

* حال سوال اینجاست که آیا برای یک فیلم که فرمت و فریم و کیفیت مشخص و استانداردی رو داره نیاز هست که تنظیمات بیشتری رو انجام داد ؟
    فرض رو بر این میگزاریم که سورس فیلم شما کیفیت بالایی داره، توی این ویدیو صحنه های پر از دود و گرد و غبار دارید یا استایل کلاسیک قدیمی و نویز و خط و خش های آپارات در آن وجود دارد. بعله، برای این فیلم باید تنظیمات اضافی انجام بدید که این نویزها که بخشی از فیلم هستند توسط انکودر حذف نشند.

حالا اگه بخواهید این کار رو با مدیا انکودر انجام بدید، تنها راه عدم حذف این نویز ها تخصیص بیت ریت خیلی بالا برای فشرده سازی است که حجم خروجی نهایی رو میتونه خیلی بزرگ کنه.
    همین ویدیو رو در handbreak صرفاً با تنظیم Tuning بر روی Grain میتونید با نصف بیت ریت مدیا انکودر (و یا کمتر) فشرده کنید که حجم خروجی نهایی رو بسیار پایین میاره و همون کیفیت خروجی مدیا انکودر رو بهتون میده.

* چناچه بهتر است خروجی avi بگیریم بهترین تنظیمات رو برای این خروجی و کدک معرفی کنین ...
    اگر صرفاً خروجی رو برای فرستادن به انکودر میگیرید، همون uncompressed (فشرده نشده) بهترین گزینه است.
    اکر از این فایل برای آرشیو کردن بخواهید استفاده کنید و یا پیشنمایش با کیفیت خیلی بالا، بهتره از یک کدک Lossless مثل utVideo استفاده کنید، ولی قبل از انتخاب کدک نهایی حتماً اطمینان حاصل کنید که نرم افزار فشرده سازی/انکودر و نرم افزار پخش/player شما میتونه کدک فوق رو استفاده کنه. (یه تست چند ثانیه ای رندر کنید)

2)
    * چرا از حالت constant quality به Avg Bitrate تغییر بدیم ؟
    - حالت constant quality به انکودر میگه که یک کیفیت ثابت رو در طول فشرده سازی میخواهید حفظ کنید، حالا اگر انکودر به یک صحنه شلوغ برخورد کنه میزان bitrate رو بالا میبره، اگر صحنه خلوت باشه میزان bitrate رو پایین میاره. در این حالت شما کنترل دقیقی روی حجم ویدیوی نهایی ندارید ولی کیفیت رو ثابت نگه میدارید.

- حالت avg bitrate به انکودر میگه که میخواهید حجم دیتای مشخصی رو برای فشرده سازی استفاده کنید و کنترل دقیق روی حجم فایل نهایی رو میخواهید. حالا دو تا آپشن برای کنترل کیفیت خواهید داشت.
    1- 1pass encoding انکودر یک میزان حجم مشخصی رو برای هر ثانیه از ویدیو در دسترس داره، در این حالت اگر به صحنه شلوغ برخورد کنه کیفیت اون بخش از ویدیو پایین میاد، اگر به صحنه خلوت برخورد کنه کیفیت میره بالا.
    2- 2pass encoding انکودر یک بار کل ویدیو رو بررسی میکنه و مشخص میکنه که کدام بخش ها شلوغتر هستند و نیاز به دیتای بیشتر و کدام بخش ها خلوت تر و نیاز به دیتای کمتر. حالا در مرحله دوم که فشرده سازی انجام میشه، میزان کل حجمی که در دسترس انکودر بوده در طول کل زمان ویدیو تقسیم میشه که باعث میشه کیفیت صحنه های خلوت و صحنه های شلوغ حدوداً یکسان باشه و خروجی نهایی همچنان دارای سایز مشخص و ثابتی خواهد بود (با کمی تفاوت نامحسوس).

*- در ffmpeg و بعضی از انکودرها، امکان دخالت در تعداد مراحل بررسی (passes) را هم خواهید داشت که برای بالا بردن دقت تصمیم گیری اتوماتیک قبل از فشرده سازی (last pass) را بهتون میده.
    *- در ffmpeg و بعضی از انکودرها شما حتی میتونید دیتای خروجی 1st pass رو باز کنید و خودتون توش تغییراتی رو بدید، برای مثال شما میدونید که از زمان 230.020 تا انتهای فیلم بخش تشکر و نام بازیگران و تدارکات و .... قرار داره، میتونید دیتای 1st pass رو ویرایش کنید و در آن بخش از ویدیو ضریب بیت ریت را بسیار پایین بیارید تا دیتای خیلی کمی در آن بخش مصرف بشه.

* بهتر نیست constant quality رو در حالت placebo قرار بدیم ؟
    تمام آپشن ها رو بر اساس نیازتون باید تنظیم کنید. اگه constant quality رو انتخاب کردید، به احتمال زیاد کیفیت برای خروجی ای که میخواهید بگیرید بسیار احمیت داره و حجم مهم نیست.

حالا باید تصمیم بگیرید که چقدر میخواهید زمان برای فشرده سازی بگزارید، اگر باید به سرعت ویدیو رو به اتاق کنفرانس ببرید و پخش کنید، پس preset سریع رو انتخاب خواهید کرد، اگر برای تحویل خروجی نهایی زمان زیادی دارید، برای بالاتر بردن کیفیت خروجی placebo را انتخاب خواهید کرد.

* این 120 کیلوبیت رو برحسب چه مقداری بدست آوردین ؟ یعنی میخوام بگم قاعده مشخصی داره ؟ براسا میزان فریم یا بیت ریت فیلم هاست ؟ چطور خودمان بهترین مقدار رو برای فیلم های مختلف بدست بیاریم ؟ و این که کم و زیاد کردن اون عدد چه تغییراتی رو بوحود میاره ؟
    اون مقدار 120 را من با بررسی یکی از ویدیوهای دیرین دیرین بدست آوردم. یکی از ویدیوهاشون رو دانلود کردم، حجمش رو محاسبه کردم و حدود بیت ریتی که استفاده کرده بودند رو بدست آوردم.

قاعده بدست آوردن این عدد مشخص هست و فرمول هم داره. البته کاملاً دقیق نیست به دلایل خیلی زیادی نظیر حجم دیتای اضافه مورد نیاز ظروف نگهداری (mp4 و mkv هرکدوم یک مقدار دیتا ابتدای فایل میگزارند) و metatag های فایل و ..... ولی حدوداً میشه با یک ماشین حساب هم بدستش آورد.

میتونید از برنامه های محاسبه مخصوص این کار هم استفاده کنید، اونها هم 100 درصد دقیق نیستند ولی دردسر شما رو کمتر خواهند کرد. این یک نمونه از این برنامه ها.

با کمک چنین ماشین حسابی میتونید برای مثال میزان bitrate حدودی رو برای فشرده کردن یک ویدیو به حجم 700 مگابایت بدست بیارید و همه ویدیوهاتون رو چه 1 ساعت باشند، چه 1 ساعت و نیم توی همون حدود حجم 700 مگابایت نگهدارید (کاری که پخش کننده های فیلم آنلاین انجام میدند برای همسایز سازی ویدیوهاشون).

3)
    ) "در فیلد Extra Options هم عبارت bframes=250:rc-lookahead=200 را قرار میدهیم"
    * علت پر کردن این فیلد چیست ؟
    * این عبارت به چه معناست و کارایی اون چیست ؟
    * آیا این فقط برای انیمیشن بکار میرود یا نه برای فیلم هم هست؟
    - در این فیلد (extra options) همونطور که اسمش میگه، شما میتونید تنظیمات اضافی رو برای شرایط و نحوه تصمیم گیری و فشرده سازی اضافه کنید.
    - مقادیری که در مثال بالا گزاشته بودم صرفاً برای اون ویدیو بود، البته مقدار rc-lookahead به تصمیم گیری بهتر در 2pass encoding توی هر ویدیویی کمک میکنه ولی میزان زمانی که برای فشرده سازی میگزارید رو شدیداً تحت تاثیر قرار میده. مقدار bframes رو صرفاً برای اون ویدیو گزاشته بودم.
    - تعداد آپشن های انکودرها و دستوراتشون متفاوت و بسیار زیاد هست و برای استفاده صحیح از این پارامترها باید نحوه کارکرد کدک x264 رو مطالعه کنید. برای شروع مقاله خود handbreake و یا ffmpeg رو در سایتشون مطالعه کنید.

بینهایت ممنون pejii عزیز

سلام pejji عزیز. من هم به نوبه ی خودم تشکر میکنم.
    ولی کاش واسه افرادی مبتدی مثل من میتونستین ی آموزش تصویری بگذارید . چون فکر میکنم مشکل خیلی ها باشه ...
    البته که راهنمایی تون جامع و کامل بود ولی خیلی حرفه ای پاسخ دادین ...
    ممنون میشم اگر امکانش هست ی فرصتی بگذارین ....

سلام pejii جان
    چند روزی اینجا نبودین دلمون براتون تنگ شده بود ... ولی خودمونیم از دست انبوه سوالات عجیب و غریب من راحت شده بودین
    امروز دیدم به یکی از سوالات بچه ها جواب دادین گفتم یه چند تا سوال حرفه ای هم من بپرسم ازتون ... التبه اگه مزاحم نیستم ...

1) تو انکودر ها (handbrake و ... ) تفاوت دوحالت placebo و very slow چیه ؟ اصلا با هم تو کیفیت خروجی کار فرقی دارند ؟ چون تفاون این دو در مدت زمان خروجی که میدن حدود 3 تا 4 ساعته ... میدونم placbo به نسب خروجی بهتری میده ولی آیا این مقدار کیفیت خروجی به قدری هست که 3 4 ساعت بیشتر سیستم رو درگیر کنیم و زمان صرف اون کنیم یا نه ارزشش رو نداره و کفیت حدودا یکسانی دارند؟ یا مثلا با اضافه کردند یه مقدار بیت ریت بیشتر به حالت very slow میتونیم همون کیفیت رو داشته باشم؟

2) آیا لازمه من یه فیلم حدودا 2 گیگ روخروجی avi بگیرم بدون فشردگی که بشه 20 تا 30 گیگ !!!! بعد تو کانورتور کم حجم کنم بشه همون 2 گیگ ...
    یا نه مستقیم با مدیا انکودر یا خود افتر خروجی h64 mp4 یا mkv بگیرم که میشه حدودا 6 گیگ بعد اونو کم حجم کنم با کانورتور یا نه اون خروجی h64 mp4 یا mkv رو بیام با خود افتر یا مدیا انکودر مستقیما کم حجم کنم؟ (بیت ریت رو کم کنم یا ... ) و دیگه از انکودر استفاده نکنم ...

کلا میخوام بگم خروجی رو بهتره (برای نگه داشتن کیفیت بالا و حجم مثل خود فیلم اولیه (که البته فشرده است )) مستقیم تو افتر یا مدیاانکودر کم حجم بگیرم و دیگه با انکودر کاری نداشته باشم یا نه اگه قراره با انکودر کم حجم کنم بهتره h264 mp4 بگیرم بعد کانورت کنم یا avi که جمش خیلی بیشتره ؟

3) من از فیلم هایی با فرمت 1080p brrip استفاده میکنم که توسط انکودر ها ی مختلف فشرده شدند .... حالا اصلا درسته از یه فیلم با حجم دو گیگ بیام خروجی avi بگیرم که بشه 30 گیگ بعد اونو کم حجم کنم؟

اگه میتونی یه توضیح کامل درباره اینکه از چه فرمت و کیفیت ی برای فیلم های ورودی و خروجیم استفاده کنم، بدین ،ممنون میشم

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع