برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 4004 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل طولانی بودن زمان رندر!!

مشکل طولانی بودن زمان رندر!!

سلام خدمت استاد هادی پور عزیز و بقیه ی اساتید محترم.
    من آموزش مربوط به مدلسازی فنجان چای رو طبق توضیحات استاد انجام دادم ولی در مرحله ی رندرینگ مشکل دارم.
    مشکلمم هم اینه که نمیدونم توی این مرحله باید چیکار کنم.
    کار از نظر ظاهری رندر شده و کیفیت خوبی هم داره اما بخوای بیای بیرون ازت میپرسه آیا رندرینگ رو استوپ کنم؟
    این تصویر به من نشون داده میشه اما همون طور که اون پایین قسمت زمان رو میبینید عملیات رندر هنوز تموم نشده و طبق اون نوار خالی ای که کنار تایم هست ینی حتی یک درصد از کار هم رندر نشده !!

میخواستم بپرسم اینجور کارها زمان رندرینگشون معمولا چقدر هست؟ میدونم بستگی به سیستم داره اما به نظرم من سیستم خوبی دارم نباید انقدر طول بکشه!!
    این مشخصات سیستم منه:

cpu intel core i7 6900k
    ram 32
    vga asus 1080
    ssd samsung 250
    به همراه خنک کننده دیپ کول
    می خواستم راهنماییم کنید که مشکل کجاست؟؟؟ جون اگه هرکدوم بخواد انقدر طول بکشه واقعا کاری نمیشه کرد و من دارم نا امید میشم از سیستمی که خریداری کردم و اانقدر هزینه کردم.

استاد یه جا توی ویدیو میگن که با سیستم یکی از دوستانشون رندر گرفتن میخواستم ببینم زمان رندر گرفتنشون چقدر بوده و مشخصات سیستم چی بوده؟

در ضمن اون progressive pass اون پایین به چه معنی هست؟ و تا چند باید ادامه پیدا کنه؟ اصن من درست دارم رندر می کنم؟ از طریق picture viewer باید رندر کرد؟؟
    خیلی خیلی ممنونم.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط mrparadox : 02-14-17 در ساعت 17:34

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    عزیز من همین پروژه رو روی سیستم خودم 6 میلیون خریدم 1 ساعت طول کشید ولی روی سیستم یکی از دوستان 25 میلیون خرید 40 دقیقه طول کشید زیاد فرق نمیکنه تنظیمات رندر و متریال ها مهمه که هر کدوم سرعت زیادی دارند
    الان برای شما باز هم 19 دقیقه خوبه ولی زیاد با کیفیت نیست باید هنوز صبر کنید
    این رندر به این شکله تمامی نداره و شما هر وقتی دیدید خوب قشنگه بعد رندر رو کنسل و عکستون رو ذخیره کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام جناب هادی پور عزیز!
    من می‌خواستم بپرسم که مشکل دیر رندر شدن در سینما فوردی آیا قابل حل است یا نه؟
    چون من همراه مایا هم کار کردم ولی اون به مراتب رندر سریعتر و بهتری نسبت به سینما فوردی داره.
    و در آخر ممنونم از زحمات تمامی گردانندگان سایت.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jafar.nazary نمایش پست ها
    سلام جناب هادی پور عزیز!
    من می‌خواستم بپرسم که مشکل دیر رندر شدن در سینما فوردی آیا قابل حل است یا نه؟
    چون من همراه مایا هم کار کردم ولی اون به مراتب رندر سریعتر و بهتری نسبت به سینما فوردی داره.
    و در آخر ممنونم از زحمات تمامی گردانندگان سایت.
    سلام عزیز
    ببینید مشکل زمان نیست . بستگی به تنظیمات شما داره
    اگه شما تنظمیات رو کامل بلد باشید صد درصد میتوانید سرعت رندر رو بلد باشید.
    و همچنین موتور های رندر مثل Octane یا Arnold رندر شمارو سریعتر میکنند
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

دو تا بحث وجود داره. یکی نرم افزاری که رندر می گیری و دیگری تنظیمات رندر گیری. مثلا شما چه نیازی داری که تنظیمات هم روی ماکزیمم باشه؟! باید ببینی چه خروجی ای نیاز داری تا طبق اون خروجی کار کنی. مثلا آیا واقعا خروجی فول اچ دی میخوای بگیری یا با رزولوشن پایین تر هم مشکلی نداره. خلاصه بحث خروجی گرفتن خودش یه دنیاست .

مدل رندر
    progressive
    به این شکل هست که یه مدت زمان (توی تنظیمات رندر هست) مشخص میکنید، با توجه به اون زمان، میاد رندر میکنه، یعنی هی پیکسل هارو نصف میکنه دوباره روشون کار میکنه، تقریبا میشه گفت که بستگی به خودتون داره که چه مدت زمانی میخواید رو رندر باشه، در ضمن اصولا برای رندر های نهایی فکر نکنم استفاده از progressive ایده خوبی باشه.
    در ضمن سیستم فوق العاده ای دارید، دست کم نگیریدش، مطمئن باشید این زمان رندر خیلی خوبه، چون سیستمتون خیلی خوبه.
    همون طور که استاد فرمودند تنظیمات مربوط به متریال ها و رندرینگ به خصوص وقتی از GI استفاده میکنید، رو بیخودی زیاد نکنید.

کلمات کلیدی این موضوع