برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

m.o.ein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20050

Lightbulb معرفی پردازنده و قطعات سیستم های رندرینگ و موشن گرافیک

سلام به همه اعضاء و هنرمندان،
    دوستان اگر ممکنه توی این قسمت سیستم شخصی که باهاش روزانه کار میکنین ( ویدئو ، موشن ، رندرینگ ) رو معرفی کنید.
    مخصوصآ cpu های سری K و زئون . مدل ها معرفی بشه تا بازدهی و راندمان پردازنده ها رو بدونیم. اینجوری اطلاعات بالا میره.
    بعضی وقت ها هزینه بالا لازم نیست و در صورت دسته بندی حجم کاری میشه بهترین استفاده رو از سخت افزار با قیمت مناسب کرد.
    cpu نقش خیلی مهمی رو ایفا میکنه ، توی بازار و فروشگاه فقط توضیحات مختصر در مورد پردازنده میدن ولی تجربه و تست وجود نداره، فقط میگن این خیلی خوبه و عالیه ، در حالی که اگه شخصی اون قطعه یا قطعات رو شخصا تست کرده باشه شما امیدوارانه هزینه میکنید و مطمئن هستید که چند سالی راحتید.
    من cpu 2630 زئون رو شخصا تست کردم و باهاش کار میکنم که واقعا پردازنده خوبیه واسه کارهای نسبتا کم لایه و معمولی .
    دوستان اگر پردازنده مدل های k سری : 6700 - 6800 - 6900 -4790 و ... رو دارید لطفا ً معرفی کنید.
    سلام دوست عزیز.

یکی دوهفته ای هست که سیتممو فروختم و یک باکس تدوین خریداری کردم اما یه مشکلی دارم
    اونم اینه که هیچ فرقی تو خروجی(رندر) گرفتن پروژه ها یا باز کردن پروژه های سنگین ایجاد نشده مثلا یه پروژه رو 5 ساعت طول میکشه رندر کنه.
    قسمت gpu و تنظیماتی که در آموزش سایت گذاشته شده رو خوندم و انجام دادم ولی دوباره همون نتیجه رو داد.

کارت گرافیک gtx1060
    رم 32
    سی پی یو intel(r) core(tm) i5-6400 cpu @ 2.70 GHz

میشه راهنمایی کنید ممنون؟؟؟

m.o.ein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20050
    سلام با توجه به مشخصات شما
    پردازنده شما ضعیفه مناسب کار ویدئو و پروژهای حجیم نیست. شما هزارن گیگ رم و کارت گرافیک قوی هم داشته باشید .اولین حرف رو cpu میزنه
    این cpu شما بیشتر مناسب طراحی گرافیک هست که بازم یه جاهایی اذیت میکنه . پردازنده خیلی مهمه و بنظرم کمترینش دیگه 4790k و 6700k هست و قطعه مهم هارد ssd هست برای run برنامه و پروژه ها و رندرینگ ..چون هرچقدر هم که سیستم قوی باشه باید اطلاعات سریع تر ذخیره بشه تا بتونه رندر سریع تری انجام بده.

ashkanftp آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13143
    سلام دوستان
    منم همین مشکلوددارم.سی پی یو INTEL(R) CORE(TM) I5 -4460 CPU @ 3.20 GHZ
    گرافیکم amd radeon (tm) r9 270 series که تا۶ شیرمیشه ولی متاسفانه تونرم افزاراgpu نمیادبالاورندرم ضعیفه
    ????? ?????????? ?? ?????? ???? ????????? ???? ??? ?????? ????? ???

m.o.ein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20050
    سلام ..مشکل شما هم مثل دوست قبلی ؛ پردازنده + گرافیک ضعیف ... مناسب این حیطه و کار ویدئو نیست.
    از 4790k و 6800 و بالاتر باید استفاده کنید. گرافیک هم توان پایینی داره .. برید سمت GTX 1050 و بلاتر

اینو من از یه نفر که واقعا تجربه داره شنیدم و بهش اعتماد دارم، کسایی که سه بعدی کار میکنن براشون بهتره که از زئون استفاده کنن، چون برق کمتری مصرف میکنه و دمای به شدت کمتری هم داره و برای رندهای طولانی مدت هست، اما کسایی که با افترافکت و نرم افزار های کامچوزیت کار میکنن باید از سری core استفاده کنن چون این نرم افزار ها بیشتر فرکانس پایه مد نظر هست، ولی توی 3d فقط مجموع فرکانس ها مد نظره. در ضمن کسایی که سه بعدی کار میکنن زیاد نیازی به GPU ندارن چون هنوزو موتور های رندر بر پایه کارت گرافیک زیاد قوی نیست، پس به صرفه که اگه سه بعدی کار هستید یه 1050 بگیرید بقیه پول رو صرف پردازنده بکنین. اگر هم مایلید برید مادربورد های دو پردازنده ای ، پیشنهاد میکنم از مدل های supermicro استفاده کنین که مخصوص سرور هستن. من یه نفرو میشناسم که خیلی خیلی کارش تو این زمینه ها درسته و خیلی هم خوب جواب ادم رو میده، مشاوره هم میده، اگه خواستید پ.خ بدید لینک تلگرامش رو بهتون بدم.

کلمات کلیدی این موضوع