برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    سلام باز در اجرای دستورات مشکلی هستش ...
    http://s8.picofile.com/file/82863815...0_751.mp4.html
    تو آدرس دهی مشکل دارید.

پیشنهاد میکنم فایل هایی که میخواهید روشون کار کنید رو توی ریشه درایوی بگزارید (مثلاً درایو E) که راحت تر باشید.

الان توی این ویدیو که فرستادید، آدرس دستکتاپ شما اینه:
    کد:
    C:\Users\ehsan-pc\Desktop
    بعد یه چیز مهم دیگه، شما بعد از سوییچ -i فاصله ندادید و مستقیم آدرس و اسم فایل رو چسبوندید به سوییچ -i که اشتباه نوشتاریه در command prompt فاصله ها رو باید کامل رعایت کنید.

و آدرس دهی توی command prompt هم به اون شکل نیست که شما وارد کردید.

پسوند فایل ها رو هم حتماً باید لحاظ کنید.

دستور اول شما بید این باشه:
    کد:
    C:\Users\ehsan-pc\Desktop\ffmpeg-20170208-3aae1ef-win64-static\bin\ffmpeg.exe -i "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skiptrace.2016.1080p.5.1CH.Ganool_2.mp4" -c:a copy "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skiptrace_audio.aac"
    با اونی که خودتون وارد کرده بودید مقایسه کنید.

سلام
    بالاخره درست شد ... ممنون

1) فقط اینکه این دستور کیفیت صدا رو که کاهش نمیده ؟

2) میشه دستور لازم برای جدا کردن کانال های صوتی این فیلم رو هم بزارین ...

3) همین طور دستورات لازم برای متصل کردن همه ی اون کانال ها و در آخر متصل کردن صدا به فیلم ...
    واقعا ممنون pejii

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام
    بالاخره درست شد ... ممنون

1) فقط اینکه این دستور کیفیت صدا رو که کاهش نمیده ؟

2) میشه دستور لازم برای جدا کردن کانال های صوتی این فیلم رو هم بزارین ...

3) همین طور دستورات لازم برای متصل کردن همه ی اون کانال ها و در آخر متصل کردن صدا به فیلم ...
    واقعا ممنون pejii
    1) تا فشردگی ایجاد نشه هیچ افت کیفیتی هم بروز نمیکنه. هنگام تبدیل wav به acc (فشرده کردن خروجی نهایی audition به یک فرمت قابل ذخیره در mp4) اونجا افت کیفیت ایجاد میشه که اونهم بستگی داره چقدر بخواهید فایل نهایی رو کوچیک کنید و bitrate اون رو به چه میزان تنظیم کنید.

2) اینها رو دیگه باید خودتون بعد از بررسی اون دستورات بالایی بدست می آوردید دیگه
    دستور مورد نیاز برای خارج کردن کانال ها از استریم 5.1 (با در نظر گرفتن اینکه فایل Skiptrace_audio.aac الان روی دسکتاپ شما است):
    کد:
    C:\Users\ehsan-pc\Desktop\ffmpeg-20170208-3aae1ef-win64-static\bin\ffmpeg.exe -i "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skiptrace_audio.aac" -filter_complex "channelsplit=channel_layout=5.1[FL][FR][FC][LFE][BL][BR]" -map "[FL]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_FrontLeft.wav" -map "[FR]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_FrontRight.wav" -map "[FC]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_Center.wav" -map "[LFE]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_LFE.wav" -map "[BL]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_BackLeft.wav" -map "[BR]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_BackRight.wav"
    3) بهم چسباندن / خروجی نهایی رو با خود audition و تهیه خروجی wav با صدای 5.1 انجام بدید خیلی راحت تره، ffmpeg میتونه بعداً اون wav 5.1 رو بخونه و تبدیل کنه به aac 5.1

اگه پست های داخل تاپیک audition ای که ساخته بودید رو ببینید، در مورد نحوه تنظیم محل خروجی استریم های پروژه 5.1 در audition یه تصویر گزاشته بودم که توش نشون داده چطور یه ترک صدا به یه خروجی و محل خاصی هدایت میشه، این کار رو توی audition به صورت بصری میتونید انجام بدید و نتیجه اش رو راحت آزمایش کنید تا بهترین نتیجه رو داشته باشید. اگه بخواهید این کار رو با ffmpeg انجام بدید زمان خیلی زیادی میبره تا دقیق در بیاریدش:

بعد از اینکه کارتون کامل در audition تمام شد، فایل نهایی رو روی دسکتاپ خروجی بگیرید و دستور زیر رو مناسب نیازتون تغییر بدید:
    (در این دستور فرض شده که خروجی نهایی شما Skip_final5.1.wav روی دسکتاپ ذخیره شده و bitrate نهایی هم 320 کیلوبیت در ثانیه فرض شده)
    کد:
    C:\Users\ehsan-pc\Desktop\ffmpeg-20170208-3aae1ef-win64-static\bin\ffmpeg.exe -i "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_final5.1.wav" -c:a libfdk_aac -b:a 320k "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_final5.1.aac"
    و در مرحله پایانی، ویدیو رو از فایل اصلی و صدا رو از خرجی قبلی در یک فایل جدید میزاریم:
    کد:
    C:\Users\ehsan-pc\Desktop\ffmpeg-20170208-3aae1ef-win64-static\bin\ffmpeg.exe -i "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skiptrace.2016.1080p.5.1CH.Ganool_2.mp4" -i "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_final5.1.aac" -c:v copy -c:a copy -map 0:v:0 -map 1:a:0 "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skiptrace.2016.1080p.5.1CH.ehsan2001.mp4"
    ویرایش توسط pejii : 02-17-17 در ساعت 12:09 دلیل: خطای تایپی

بینهایت ممنون pejii

ولی یه مشکل " اون دستوری رو که برای جدا کردن کانال های صوتی هست رو اجرا کردم ارور میده ...
    Output file #0 does not contain any stream
    علت چیه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    بینهایت ممنون pejii

ولی یه مشکل " اون دستوری رو که برای جدا کردن کانال های صوتی هست رو اجرا کردم ارور میده ...
    Output file #0 does not contain any stream
    علت چیه؟
    از کل صفحه cmd یه کپی متنی بگزار ببینم دقیقاً چی وارد شده و کجا به خطا برخورده.

سلام اینم مشکل جدید من
    http://s3.picofile.com/file/82866586...4_464.mp4.html

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام اینم مشکل جدید من
    http://s3.picofile.com/file/82866586...4_464.mp4.html
    احسان جان، بهت پیشنهاد میکنم حتماً در وقت آزادت، دوره آموزش استفاده از CMD رو در سایت codecademy پاس کنی.

الان مشکلی که شما دارید اینه که کل دستوری رو که گزاشتم وارد کردی و قبل از اونهم ffmpeg رو به پنجره CMD دراگ کردی.

اگه میخواهی از اون روش بری جلو (ffmpeg.exe رو درگ کنی و بندازی توی پنجره CMD) اون بخشی که من توی کدهای بالا برای آدرس دهی ffmpeg.exe گزاشتم رو نباید استفاده کنی.

یعنی اگه من نوشتم:

کد:

C:\Users\ehsan-pc\Desktop\ffmpeg-20170208-3aae1ef-win64-static\bin\ffmpeg.exe -i "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skiptrace_audio.aac" -filter_complex "channelsplit=channel_layout=5.1[FL][FR][FC][LFE][BL][BR]" -map "[FL]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_FrontLeft.wav" -map "[FR]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_FrontRight.wav" -map "[FC]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_Center.wav" -map "[LFE]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_LFE.wav" -map "[BL]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_BackLeft.wav" -map "[BR]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_BackRight.wav"
    شما از -i به بعد رو کپی میکنید:

کد:

-i "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skiptrace_audio.aac" -filter_complex "channelsplit=channel_layout=5.1[FL][FR][FC][LFE][BL][BR]" -map "[FL]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_FrontLeft.wav" -map "[FR]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_FrontRight.wav" -map "[FC]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_Center.wav" -map "[LFE]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_LFE.wav" -map "[BL]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_BackLeft.wav" -map "[BR]" "C:\Users\ehsan-pc\Desktop\Skip_BackRight.wav"
    یک دانه فاصله رو هم که حتماً باید بدید با اون روشی که تو فیلم دارید کار میکنید.

* و یا اینکه ffmpeg.exe رو نکش و در CMD ننداز، اونوقت کل اون دستورهایی که در دو پست قبلی گزاشتم رو میتونی کامل کپی کنی و در پنجره CMD پیست کنی.
    ویرایش توسط pejii : 02-17-17 در ساعت 12:10 دلیل: خطای تایپی

ممنون pejii عزیز حتما مطالعه میکنم ...
    البته میدونم یکم خنگ بازی درآوردم خخخخ ... دستور رو اینبار درست امتحان کردم مشکل حل شد ...

ولی باز طبق روال همیشه این مشکلات انگار نمیخوان دست از شر من برداره و تا یکی تموم میشه یکی دیگه میاد جلو راه آدم ...
    میدونی علت این مشکلم چیه pejii
    http://s2.picofile.com/file/82866726...8_666.mp4.html

راستی pejii در مورد اون پست زیرنویس که گذاشتم اطلاعی نداری ؟

آخه خیلی واسم مهمه ... چون تو اطلاات خیلی خوبه ... گفتم

ممنون ... راستی یه پست بالا گذاشتم اونو یادت نره ببینی خخخخخخ

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    ممنون pejii عزیز حتما مطالعه میکنم ...
    البته میدونم یکم خنگ بازی درآوردم خخخخ fashion 1 ... دستور رو اینبار درست امتحان کردم مشکل حل شد ...

ولی باز طبق روال همیشه این مشکلات انگار نمیخوان دست از شر من برداره و تا یکی تموم میشه یکی دیگه میاد جلو راه آدم ...
    میدونی علت این مشکلم چیه pejii
    http://s2.picofile.com/file/82866726...8_666.mp4.html
    اون خطای تایپی از سمت من بوده، یه e:\ اضافه توی آدرس زده بودم. تصحیحش کردم.

در مورد زیرنویسه متاسفانه خیر، اطلاع چندانی ندارم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع