برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

سوال راجع به لایه های وکتور طراحی شده در فتوشاپ برای استفاده در افتر

سلام و وقت بخیر خدمت فعالان انجمن.
    من تازه یادگیری رو شروع کردم و دارم روی پروژه پایان نامه ام کار میکنم و سوال حیاتی دارم.
    اینکه وکتوری در فتوشاپ با لایه هاش طراحی کردم و وقتی به عنوان composition میارمش در افترافکت انیمیشن روش اعمال نمیشه.
    می خوام شکلم که ساختمانه قطعاتش به هم بپیوندد .
    میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم .

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام دوست عزیز.

میشه یک تصویر از مشکل خودتون بگزارید؟ دقیق متوجه سوال نشدم.

اگر منظور شما این بود که لایه ها بهم چسبیده وارد افترافکت میشند و شما میخواهید لایه ها جداگانه وارد افترافکت بشند، مشکل شما از حالت رنگی فایل PSD است. فایل خودتون رو مجدداً در فتروشاپ باز کنید، از منوی Image زیرمنوی Mode گزینه RGB رو انتخاب کنید و پروژه رو save کنید و دوباره به افترافکت بفرستید. مشکل شما حل خواهد شد.

در غیر اینصورت، کمی بیشتر و با تصویر مشکل رو شرح دهید.

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست عزیز
    اگر درست متوجه سوالتون شده باشم شما این مراحلو طی میکنید :

۱ - ابتدا فایلتون یا همون طرحتون رو در فتوشاپ طراحی میکنید و با فرمت psd و کد رنگی RGB ذخیره میکنید.
    (تو عکس زیر من یه خونه درست کردم که ۲ تا لایه داره یکی لایه سقف و دیگری لایه بدنه)

2 - سپس نرم افزار افتر افکت رو باز می کنید و از قسمت Project فایله psd تونو وارد محیط نرم افزار میکنید :

حال قبل از اینکه فایل psd وارد محیط نرم افزار افترافکت بشه یه پنجره ویزارد ظاهر میشه تنظیماتو باید مطابق شکل ذیل انجام بدید :

تو تصویر بالا import kind میزارید رو حالت Composition-Ratain layer Sizes و تو قسمت layer options تیک گزینه editable layers styles رو انتخاب میکنید تا اون لایه هایی که تو فایله فتوشاپ شما ساختید تو کامپوزیشن به شکل مجزا و قابل ویرایش بشه .

حال باید داخل همین کامپوزیشن برید و اون لایه هاتونو انیمیت بکنید برای این کار لایه مورد نظر رو انتخاب سپس کلید p روی کیبرد رو زده و برای position لایه تون کیفریم ایجاد کنید :

حتما از بسته آموزشی که آقای هادی پور تهیه کردن استفاده کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط m.shabahang : 02-02-17 در ساعت 18:46

مرسی از راهنماییتون .این گزینه رو Composition-Ratain layer Sizes انتخاب نکرده بودم واسه همین.مرسی واقعا

کلمات کلیدی این موضوع