برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 59

مشاهده : 13197 , پاسخ ها : 58
موضوع: مشکل وارد کردن صدای چند کاناله به adobe audition

سلام
    ببخشید من اسپیکر های 5.1 کاناله رو خریدم و الان تستشون کردم ... واقعا تجربه جالبیه و خیلی باحال توصیه میکنم همه امتحان کنن ...
    ولی باز یه مشکل pejii
    اونم اینکه هنوز audition همه بلندگو های منو نمیخونه ....
    اون راهی رو هم که گفته بودین که صدارو به استریو تغییر بدم و بعد دوباره به 5.1 کاناله تبدیل کنم تا شاید audition بتونه همه بلندگو ها رو شناسایی کنه هم امتحان کردم ولی باز فقط دوتا بلند گو رو شناسایی میکنه !!!!
    فقط این که الان من فیلم هارو با 5.1 کانال صدا میتونم ببینم و خیلی خوب شناسایی کرده کامپیوتر کانال ها و بلندگوها رو ولی تو audition فقط دوتا بلندگو شناسایی میشه ....
    قبلا گته بودم کارت صدا خوبه و 7.1 کانال رو خروجی میده و الانم که اسپیکر 5.1 کانال گرفتم باز تو audition مشکل دارم !!!
    آیا audition کارت صدارو نمیتونه بخونه ؟ یا ....
    میتونین راهنمایی کنین که مشکل از چیه ؟؟؟؟
    ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من اسپیکر های 5.1 کاناله رو خریدم و الان تستشون کردم ... واقعا تجربه جالبیه و خیلی باحال توصیه میکنم همه امتحان کنن ...
    ولی باز یه مشکل pejii
    اونم اینکه هنوز audition همه بلندگو های منو نمیخونه ....
    اون راهی رو هم که گفته بودین که صدارو به استریو تغییر بدم و بعد دوباره به 5.1 کاناله تبدیل کنم تا شاید audition بتونه همه بلندگو ها رو شناسایی کنه هم امتحان کردم ولی باز فقط دوتا بلند گو رو شناسایی میکنه !!!!
    فقط این که الان من فیلم هارو با 5.1 کانال صدا میتونم ببینم و خیلی خوب شناسایی کرده کامپیوتر کانال ها و بلندگوها رو ولی تو audition فقط دوتا بلندگو شناسایی میشه ....
    قبلا گته بودم کارت صدا خوبه و 7.1 کانال رو خروجی میده و الانم که اسپیکر 5.1 کانال گرفتم باز تو audition مشکل دارم !!!
    آیا audition کارت صدارو نمیتونه بخونه ؟ یا ....
    میتونین راهنمایی کنین که مشکل از چیه ؟؟؟؟
    ممنون
    این کار رو که در زیر مینویسم باید انجام بدید، و به دلیل اینکه کارت صدای آنبورد (روی مادربورد) دارید، این کار رو هر بار که audition رو ببندید و باز کنید مجدداً باید تکرار کنید.

1- audition رو باز کنید، لازم نیست پروژه ای رو توش باز کنید فقط خود audition اجرا شده باشه کافیه.
    2- از منوی Edit زیر منوی Preferences گزینه Audio Hardware رو کلیک کنید.
    3- در فیلد Default Output اطمینان حاصل کنید که Realtek و یا نام کارت صدای شما انتخاب شده باشه.
    4- کلید Ok رو بزنید.
    5- برنامه همراه کارت صداتون رو اجرا کنید (معمولاً یک آیکن خاصی کنار ساعت در taskbar دارید و یا در control panel). نرم افزاری که بهتون اجازه تست اسپیکرها و یا تغییر تعداد اسپیکر رو میده.
    6- یک بار پروسه تست اسپیکرها رو باهاش انجام بدید.
    7- حالا به audition برید و از منوی Edit زیرمنوی Preferences گزینه Audio Channel Mapping رو انتخاب کنید.
    8- اگه هنوز فقط 2 اسپیکر اینجا میبینید، روی فلش کوچکی که در سمت راست کانال های بدون خروجی میبینید کلیک کنید، در اینجا لیست خروجی های جدید باید وجود داشته باشه.
    - برای کانال های C و LFE و Ls و Rs خروجی های 3 و 4 و 5 و 6 رو اختصاص بدید و Ok کنید. احتمال زیاد مشکل باید حل شده باشه البته احتمال اینکه کانال C و LFE برعکس باشند وجود داره. بعد از باز کردن یک صدای 5.1 کاناله و تست در خود audition اگر جابجایی در خروجی ها دیدید برگردید و اینها رو برعکس کنید.

سلام
    متاسفانه این کارو انجام دادم (چند بار !!!) ولی باز درست نشد و فقط دو تا اسپیکر رو میخونه ....
    چی کاااااااااااااااااااااااا ااار کنم درست بشه ...
    درضمن
    در فیلد Default Output بجای Realtek اسم اسپیکر ها فعال بود ... و وقتی تغییر دادم به realtek باز درست نشد و حتی بدتر شد چون دیگه هیچ صدایی بیرون نمی آمد ..

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام
    متاسفانه این کارو انجام دادم (چند بار !!!) ولی باز درست نشد و فقط دو تا اسپیکر رو میخونه ....
    چی کاااااااااااااااااااااااا ااار کنم درست بشه ...
    درضمن
    در فیلد Default Output بجای Realtek اسم اسپیکر ها فعال بود ... و وقتی تغییر دادم به realtek باز درست نشد و حتی بدتر شد چون دیگه هیچ صدایی بیرون نمی آمد ..
    تا اینجاش درسته، وقتی Realtek رو انتخاب کردید، دلیل قطع صدا اینه که خروجی ها رو audition نتونسته خودش پیدا کنه.
    حالا نرم افزار تست اسپیکر رو اجرا کنید (نرم افزاری که با درایور کارت صدای شما نصب شده) و یک بار اسپیکر ها رو تست کنید.
    بعد به audition برگردید و خروجی ها رو تنظیم کنید.

سلام
    بازم امتحان کردم ولی درست نشد ... http://s9.picofile.com/file/82862823...2_147.mp4.html

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام
    بازم امتحان کردم ولی درست نشد ... http://s9.picofile.com/file/82862823...2_147.mp4.html
    توی اون ویدیو که گزاشته بودید، اگه درست متوجه شده باشم اسپیکر ها رو با کابل نوری وصل کردید به کارت صداتون (دیجیتال) این نوع خروجی توسط Audition قابل استفاده نیست.

چیز دیگه ای هم که متوجه شدم این بود که تست اسپیکر توسط درایور خود ویندوز انجام شد، نمیدونم این میتونه مشکل ساز باشه یا نه، شما اول با کابل و اتصالات آنالوگ کارت صدا رو به اسپیکر وصل کنید، یک بار دیگه تست رو انجام بدید و اگه مشکل ادامه پیدا کرد درایور خود کارت صداتون رو از CD همراه یا اینترنت نصب کنید و تست صدا رو با اون انجام بدید.

" کابل و اتصالات آنالوگ " >>>> یعنی دقیقا چه کابلی ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    " کابل و اتصالات آنالوگ " >>>> یعنی دقیقا چه کابلی ؟
    اسپیکرتون باید با چند تا کابل به کارت صدا وصل بشه، کابل هاش یه چیزی شبیه به اینها هست:

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده     

منم دقیقا مثل شماست ... سه تا کبل زرد و مشکی و سبز

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    منم دقیقا مثل شماست ... سه تا کبل زرد و مشکی و سبز
    خوب پس بریم سراغ مشکل بعدی، درایور کارت صد.

قبل از هر تغییری، توی Control panel ببینید گزینه ای به اسم Realtek HD Audio Manager دارید؟
    اگه اون رو نداشتید، CD ای که همراه motherboard بهتون دادند رو پیدا کنید و یا توی اینترنت درایور کارت صدای Realtek رو دانلود کنید و نصب کنید.
    نرم افزار تست اسپیکر و ظاهر خروجی کارت صدای شما بعد از نصب درایور یه چیزی شبیه به این باید باشه:

تست صدا رو در این برنامه انجام بدید و ببینید audition خروجی ها رو شناسایی میکنه؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین