برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1127 , پاسخ ها : 2
موضوع: یه سوال مهم درباره زیرنویس فیلم

یه سوال مهم درباره زیرنویس فیلم

سلام خسته نباشین ....
    ببخشید من فیلم با زیرنویس از تو هایبرید خروجی میگیرم ...تو kmpplayer و چند تا دیگه از پلیر ها نشون میده ولی تو vlcplayer نه !!! امکان داره مربوط به تنظیمات پلیر باشه یا پلیر نمیتونه اون کدک زیرنویس (فرمت)پشتیبانی کنه یا زیرنویس مخفی شده باشه ؟؟؟؟
    آیا فرمت دیگه ای بغیر از acc و srt هست که بشه زیرنویس رو بهش تبدیل کرد بعد وارد هایبرید کرد که هم زیرنویس کوچیک نشه هم بشه تنظیمات پلیر مثل بک گراند رو بهش اضافه کرد ؟؟؟
    فرمت srt که فرمت خیلی رایجی هستش ...پس چرا وقتی از هایبرید خروجی میگیرم کوچیک میشه تو فیلم؟؟؟
    دوستان هیچ راهی هستش که من بتونم زیرنویس رو به فیلم متصل کنم و درعین حال تو هایبرید که خروجی میگیرم زیرنویس خراب نشده باشه؟؟؟ (یعنی کوچیک مثل فرمت srt یا بدون قابیت بک گراند مثل فرمت acc نشه)
    یه مسئله دیگه این که من اگه تو هایبرید اول فیلمم رو از mkv به mp4 تبدیل کنم بعد بخوام زیرنویس رو به فیلم mp4 متصل کنم بهتره؟نرم افزار در این زمینه پیشنهاد کنین
    ممنون میشم زودتر پاسخم رو بدین .... چند روزه درگیر این مسئله هستم دارم دیوووونه میشم

ببخشید منظورم از فرمت acc همون ass هست (اشتباه نوشتم)
    درضمن من تغغیر فرمت زیرنویس از srt به ass رو با نرم افزار aegisub انجام دادم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    عزیز شما تا حالا 10 بار این مطلب رو بزنید خوب به خدا اگه من یا هرکس دیگه ای میتونست کمک میکرد حتما کسی نیست
    بهتره در سایت های خارجی سرچ کنید
    ما کارمون جلوه های ویژه است نه زیرنویس فیلم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع