برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1623 , پاسخ ها : 3
موضوع: سوال درباره نرم افزار aegisub

سوال درباره نرم افزار aegisub

سلام
    من یه مشکل دارم و اونم اینه که وقتی تو این نرم افزار خروجی میگیرم و فیلم رو در vlc player پخش میکنم دیگه بک گراند مشکی که قبلش بود رو نشون نمیده ؟؟!!! درحالی که تیک اون فعاله تو پلیر ...
    چی کار کنم که فقط با این نرم افزار فرمت به ass تبدیل بشه ولی چیز دیگه ای تغییر نکنه ؟مثل همین بک گراند که نمیدونم حذف میشه یا ....
    فقط این که بک گراند به زیرنویس چسبیده نیست و با زدن تیک مورد نظر در پلیر همراه زیرنویس پخش میشه ...پس میشه گفت نرم افزار چیزی رو حذف نمیکنه چون اون زیرنویس اصلا بک گراند نداره وقتی وارد نرم افزار میشه ....فقط توسط پلیر نشون داده میشه ...
    شاید نرم افزار یه تغییری تو زیرنویس میده که باعث میشه پلیر نتونه بک گراند به اون اضافه کنه ؟؟
    ممنون میشم هر چه زودتر پاسخ بدین ...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    منظورتون اینه شما یک زیرنویس ساختید حالا میخواین ببرید در نرم افزار میبینید بک گراند اون سیاه است؟ یعنی به صورت Transparent نیست؟
    میشه بهتر بگید
    در نرم افزار پلیر بک گراند Transparent رو نشون نمیده فقط نرم افزار تدوین
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون اینه شما یک زیرنویس ساختید حالا میخواین ببرید در نرم افزار میبینید بک گراند اون سیاه است؟ یعنی به صورت Transparent نیست؟
    میشه بهتر بگید
    در نرم افزار پلیر بک گراند Transparent رو نشون نمیده فقط نرم افزار تدوین
    سلام
    من وقتی یه فایل زیرنویس رو با فرمت srt در پلیر میبینم (با فیلم) خوبه و پلیر شخصی سازی های خوبی داره مثل ایجاد یک بک گراند مشکی پشت زیرنویس که بهتر و راحت تر خونده بشه (خود زیرنویس بک گراند نداره)
    ولی مشکل اینه که وقتی این زیرنویس رو با این فرمت تو هایبرید میبرم کوچیک میشه ... و وقتی فرمتش رو به ass تغییر میدم دیگه کوچیک نمیشه ...ولی تنظیمات پلیر روش انجام نمیشه و نمیشه مثلا یک بک گراند بهش اضاه کرد تو پلیر VLC

Help me

کلمات کلیدی این موضوع