برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766

Unhappy درخواست از کاربران انجمن.تدوینگران.موشن گرافیست ها وجناب هادی پور

سلام به همه شما دوستان عزیز

راستش بدلیل مشکلات کاریم خیلی کم میتونم به انجمن سر بزنم و اززحمات شما و جناب حسین هادی پور که این همه سال به خیلی ها کمک کردن و مشکلاتشون رو رفع کردند تشکر کنم

گاهی وقتها میبینم میشنوم

عده ای از همکاران یا کسانی که در زمینه تدوین. موشن گرافیک.ساخت تیزر تبلیغاتی و... فعالیت میکنن در قبال کاری که انجام میدن قیمت های بسیار پایین تری نسبت به تعرفه های انجمن صنفی و یا حتی زحماتی که برای کار میکشن میگیرین

این تایپیک رو زدم دو حرف دارم یکی اینکه همه از تایپیک حمایت کنند که اینکار یه عده که در این زمینه فعالیت میکنن حالا به علت های مختلف مثل ندونستن نرخ - و... خیلی چیزهای دیگه قیمت های بسیار پایین میگیرن علاوه براینکه کار اخلاقی نیست نرخ شکستن و بازارسیاه ظلم بزرگیه در حق تمامی کسانی که در این زمینه فعالیت میکنن و واقعا گناه کمی نیست
    در حق تمام کسانی که شب ها تا صبح پروژه میزنن و چشماشون ضعیف شده و.....

لطفا و خواهشا دوستان عزیز این ظلم رو انجام ندید نرخ در انجمن صنفی مشخص هست اگه این فرهنگ درست بشه مطمئن باشید خیلی به نفع خودتون هست
    و میتونید سالها فعالیت داشته باشید.

سالها یادگیری و ضعیفی چشم درد کمر.درد سر. اضطراب و.... ده ساعت پشت سیستم باورکنید کارگری بشه با این نرخها خیلی بهتر ازاینهاست و...

و ی خواهش دارم از جناب هادی پور اگه امکانش هست گوشه ای از سایت یا هرجایی که صلاح میدونید اعلامیه ای بنری نوشته ای بزنید که هرکسی در این زمینه کار میکنه متوجه بشه و به امید اینکه این ظلم از عمقش کاسته بشه

اگه نکته ای چیزی هست که به تایپیک اضافه کنم چون واقعا حرف زیاده...

بابت پر حرفی از همه شما دوستانم معذرت میخوام
    ???? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ???? ??? ????????? ???? ?????? ?? ?????...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود
    میخوام برم وزارت ارشاد قیمت های مختلف رو مشخص کنم بعد میام تو وبسایت میزارم. تا هفته بعدی اگه همکاری کنن اوکی میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

My2pictures آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20976
    اخ عزیز،بگو که دلمون خیلی پره بخدا
    ایشالا که حسین جان یه قیمت های مشخصی ارائه کنند و کارفرمایان و کارجویان عزیز طبق اون عمل کنند و وضعیت نابسامانمون اوکی بشه

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام و درود
    میخوام برم وزارت ارشاد قیمت های مختلف رو مشخص کنم بعد میام تو وبسایت میزارم. تا هفته بعدی اگه همکاری کنن اوکی میشه
    مرسی
    حسین جان بازم مثل همیشه یاور افترکاران .. من لقب رهبر افتر ایران رو بهت دادم اگه مشکلی نداشته باشی

بی صبرانه منتظر این لیست هستیم ممنونیم
    ویرایش توسط nima419 : 01-19-17 در ساعت 14:13
    ???? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ???? ??? ????????? ???? ?????? ?? ?????...

کلمات کلیدی این موضوع