برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 83

مشاهده : 35870 , پاسخ ها : 82
موضوع: درباره "حسین هادی پور" بیشتر بدانید!

hossein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    897

درباره "حسین هادی پور" بیشتر بدانید!

درباره حسین هادی پور بیشتر بدانید

سلام وقتتون بخیر

هدف از این تاپیک صرفا جهت آشنایی بیشتر با استاد عزیزمون حسین هادی پور هستش و هیچ ارزش قانونی دیگه ای هم نداره

کلا تصمیم گرفتم برای یک بارم که شده از مقوله سی جی ، آموزش و مسائل پیرامون اون خارج بشم و به دغدغه ها، علایق و سلایق

حسین عزیز بپردازم

خوبه که بدونید این تصمیم من از سر کنجکاوی نیست و جایز نمیدونم که بخوام در مورد زندگی خصوصی کسی تجسس کنم اما فکر میکنم

خوب باشه که تا حدی هم من و هم شما

بیشتر حسینو بشناسیم تا حداقل به این مسئله واقف و آگاه بشیم که او هم مث همه ی ما یه انسانه و مشکلات و دغدغه های خاص به

خودشو داره، آرزوها داره، ممکنه دلتنگ بشه و گریه کنه

ممکنه خوشحال بشه و بخنده، ممکنه ذوق کنه ، عصبی بشه ، ناراحت بشه و یه دنیا ریز و درشت دیگه که بهتره همه رو از زبون خودش

بشنویم

به امید اون روز که لااقل کمه کم همه مون سالروز تولد حسینو بدونیم و همینجا براش جشن ها بگیریم تا شاید بتونیم ذره ای از زحمات

خالصانه و بی دریغ حسین عزیز رو جبران کنیم

اینم بگم که بچه ها اگه سوال خاصی دارید سعی کنید حدالامکان خط قرمز ها رو رعایت کنید مچکرم

حسین جان شما هم در جواب دادن سوالات کاملا مخیرید و میتونید به هر سوالی که دوست نداشتین جواب ندین

خب قبل از هر چیز به عنوان عضو کوچکی از خانواده ویدئو افکت سوالات خودمو میپرسم

1- خب حسین جان یه بیوگرافی کامل از خودت برامون بگو.

متولد چه سالی هستی؟ ( لطفا دقیق باشه) چی خوندی؟ کجا زندگی میکنی؟ چند تا خواهر و برادرین؟ از پدر و مادر و تحصیلاتشون

برامون بگو و ...

2- چی شد که وارد دنیای سی جی شدی و این سایتو افتتاح کردی؟ ( لطفا اشاره کن که چند ساله داری کار میکنی)

3-برای آیندت چه تصمیمی داری؟ سر انجام این سایت به چه شکلیه؟ (یه چشم اندازی از سایت و مخارجش برامون بگو)

4- در حال حاضر مشغول چه کاری هستی؟

5- ازدواج کردی؟ (اگه نه تا همین حد بهمون بگو تا حالا عاشق شدی؟ تا حالا کسیو دوست داشتی؟ اصلا دوست داری خانومت CG کار

باشه یا نه؟ اصلا به ازدواج فکرم میکنی؟)

6- اهل ورزش هستی؟ ورزش مورد علاقه ت؟ بازیکن مورد علاقه ت؟

7- فیلم، کتاب، موسیقی، خواننده، و رنگ مورد علاقه ت چیه؟

8- غذا چی دوست داری؟

9-بزرگترین آرزوت چیه؟

10- آخرین باری که گریه کردی کی بوده و برای چی؟

11- بهترین و بدترین خاطره ی زندگیت؟

فعلا همین سوالات به ذهنم اومد

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1

Cool

درود بر دوست عزیز حسین جان
    آقا ما هم یک سر داریم با دو گوش

از استان کهگیلویه و بویر احمد شهرستان گمنام دهدشت

من 21 سالمه رشته کامپیوتر میخونم - تو دانشگاه هم فعلا دارم کاردانی میخونم - یک خواهر و سه برادر دارم - پدر و مادر هم تحصیلاتی نداشتند فقط تا سوم و چهارم دبستان خوندند.

من وفتی که 6 سالم بود همیشه میرفتم کلوپ آتاری و بازی میکردم و همیشه تو فکر بودم اینا رو چجوری ساختن تا سن 11 سالگی که یک سیستم گرفتم و شروع کردم به دوسال اول فقط بازی کردن فقط بازی چون بازی کامپیوتری فکر آدمو باز میکنه خلاصه همیشه پیش همه حرفهای گنده میزدم در مورد بازی این چیزا که منم میتونم بسازم و بعدش کم کم رفتم دنبال روش ساخت جلوه های ویژه که به نرم افزار عزیز دل افتر افکت رسیدم که واقعا این نرم افزار رو خیلی بهش علاقه پیدا کردم
    در مورد سایت هم باید بگم که تو اینترنت هرچی سرچ میکردم هیچ وبسایت آموزش افتر افکت پیدا نمیشد, به خاطر همین تصمیم گرفتم خودم برم تو کارش. اگه الان هم وبسایت رو میبینید اینقدر پیشرفت کرده باید بدونید دهن من سرویس شده ســـــرویس

برای آینده که میخوام اگه شد که امیدوارم بشه سیستم پارتیکل رو به خوبی یاد بگیرم تا بتونم برم شرکت های بزرگ خارجی مثل هالیوود به شما هم توصیه میکنم به همین فکر باشید آخه تو کشور ما فعلا به این چیزا اهمیت نمیدن اگه اهمیت میدادن من خودم آرزومه همینجا بمونم.
    وبسایت تا هروقتی که زنده باشم هســــت .
    از سایت هیچ درآمدی ندارم فقط چندتا از بسته ها فروشی دارند که بتونم خرجو مخارج سایت رو در بیارم به فکر در آمد از وبسایت هم نیستم اگه بخوام درآمد کسب کنم بدونید میتونم خیلی پولدار بشم ولی دوست دارم همه چیز رو به صورت مجانی در اختیار عموم بزارم تا همه ما پیشرفت کنیم - کاملا جدی میگم

در حال حاضر که روی وبسایت کار میکنم 24 ساعته و هم برای بعضی از کاربران وبسایت تیزر یا چیز دیگه ای میزنم

ای وای از این سوال
    نه زن کجا بود بعد تا حالا یادم نمیاد کسی رو (جنس مخالف ) رو دوست داشته باشم چون فقط به فکر کار بودم از این به بعد هم همینطوره نه یعنی اینکه کلا تو فکر این چیزا نبودم نه یعنی بیخیال شدم گفتیم ولمون کن بااااااااااو فقط چون یه خورده عصبی شدم (اگه موهای سرمو ببینید فقط سفیدی میبینید ) سعی میکنم یکم به خودم هر طوری شده خوش بگذرونم یعنی زیاد به این چیزا فکر نکنم و فقط به فکر پیشرفت باشم یعنی اگه شد

بله یعنی فرقی نمیکنه - یکم بهتره چون دیگه همدیگرو درک میکنیم که باید چه کارایی انجام بدیم

من کلاس 5 دبستان تا سوم دبیرستان دروازه بان مدرسه و استان بودم و هم چنین بازیکن هندبال مدرسه و استان . همین الان کشتی کار میکنم همراه با بدنسازی و عاشق کشتی هستم - اگه منظورت بازیکن فوتباله باید بگم یادم نمیاد تو این 5 سال فوتبال دیده باشم

فیلم که فقط انیمیشن و جلوه های ویژه
    کتاب که باید بگم تا حالا کتابی رو کامل نخوندم یعنی حوصلشو ندارم خوابم میره ولی اگه یکی پیشم بشینه یک کتاب رو تا آخر بخونه من گوش میکنم و کاملا حفظش میکنم که فکرشو دارم بشینم کتاب های مختلفی رو بخونم

موسیقی فقط رپ چون همش از امیدواری حرف میزنن

خواننده فقط Eminem (این بشر رو خیلی دوست دارم) و سروش لشکری و یاس کلا رپ اما اجتماعی و گنگ

تا حالا فکر نکردم رنگ مورد علاقم چیه کلا تو این بحث ها نمیرم فکر خودمو درگیر نمیکنم ولی از رنگ توسی خوشم میاد

غذا هم برنج با تن ماهی

بزرگترین آرزوم یک زندگی خوب و کارمند هالیوود بشم ( کارمند هالیوود مهم نیست, اون کاری که دوست دارم رو بتونم انجام بدم یعنی اگه ایران هم کاری که که دوست دارم باشه هستیم )

آخرین بار گریه کردم هوووم باید بگم گریه هم بحثی داره بعضی وقتی میرم تو صحرا اونجا گریه میکنم دیگه هر وقتی برای یک چیزیه
    همین دیروز بود

کلا زندگی پستی بلندی زیاد داشت یادم نمیاد دقیقا فقط قدرت بیخیال گفتنم یکم ضعیفه آخه داداشتون خیلی احساسیه

خوب در آخر بگم که وقتی وبسایت رو زدم فقط فوش طرفم میومد که این کارو ادامه ندم ولی این کارو نکردم ادامه دادم یعنی با فوش ها قوی تر میشدم به خاطر همین بیشرفتی تو کار بود - شما میخ باشید هرچی تو سرتون میزنن قوی تر بشید

خیلی خسته ام خیلی صبح از ساعت 8 تا 10 شب پشت سیستم هستم و بعد تا ساعت 3 بیرون از خونه تنها فقط فکر
    کلا روانی نشم خوبه ولی بعی وقتها نطرات و SMS هایی که دوستان میدند میخونم جیگرم خنک میشه همین کارو کردم که این چند سال همش بهترین بودیم و از همه رقبامون جلو زدیم

خیلی مخلصیم دوستان - امسال موفقیت های بزرگی داشتم که با کمک همه شما به دست آوردم - امیدوارم همیشه خوش باشید
    Thanks All

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

این ایده به ذهن منم خورده بود ولی به یک شکل دیگه ، البته اگر دوستان استقبال کنند این کار رو انجام خواهیم داد ....

اسم این ایده صندلی داغ خواهد بود و هر هرفته یا هر ماه یک نفر رو روی صندلی داغ می شینه و دوستان سوال می پرسند و دوستی که روی صندلی داغ نشسته چواب میده ...

جالب بود ...

ممنون حسین جان
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

hossein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    897
    اینا تنها گوشه ای از زندگی پر فراز و نشیب حسین بود

زندگی که همواره تؤام با ایثار بوده

ماها همیشه صداشو با خنده میشنویم امام گاهی یادمون میره ممکنه همین آدم مث دیروز تو یه وقتی که شاید هممون خواب باشیم اشک بریزه

ممکنه خیلی حرفا ، توهین ها بشنوه اما به روی خودش نیاره

و میبینید که باز هم بدون هیچ منت و چشم داشتی علم خودشو در اختیار من و تو قرار میده

به نظرم من کار حسین که اومد این بستر رو فراهم کرد که ماها بیاییم و دور هم جمع شیم

و از اهداف مشترکمون صحبت کنیم واقعا بی نهایت جای سپاسگذاری و تشکر داره و خودتون ببینید که چقدر باعث رشد علمی شما در زمینه cg شده

ممنون حسین جان اصلا جای تشریح گفته هات نیست

بچه ها همشون خودشون کاملا معرفت و بینش به صحبت های شما دارن و مطمئن باش که تا وقتی که هستیم حمایتت میکنیم و دوست

داریم

مچکرم از وقتی که در اختیار من و دوستان گذاشتی

و اینم بگم که هیچ نیرویی نمیتونه جلوی قدرت اراده ی تو رو بگیره و خیلی زود میاد اون روزی که تو رو اونجایی که لیاقتشو داری ببینیم

آقا من شخصااا موافقام هرچه زودتر راش بنداز اميد . تو فيسبوك كه با اين كار پاره شديم چرا اينجا نباشه ؟؟!!!!!

به زودی فاضل عزیز این کار رو می کنیم ، من به احتمال زیاد از فردا حدود 1 یا 2 هفته در خدمتتون نباشم به دلیل کار خارج از شهر ولی به زودی برمی گردم و این کار و چند تا کار دیگه رو شروع می کنم تا بتونیم انجمن خوبی داشته باشیم (( البته در حال حاضر عالیه همه بچه ها فعال هستند )) ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

reza9915 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2261
    10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% موافقم
    ???? ??? ?????? ?? ????? ???????

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    چرا ماهی یکبار یه روز در میون بزاریم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hhhh نمایش پست ها
    دمت گرمت که صادقی با مخاطبات هالیوود اگر نری باز دوستت داریم فقط اگه رفتی قول بده کرکره سایتتو پایین نکشیدی آخه ما همیشه دم در سایتت منتظره آموزشهای جدیدیم و اگه کرکره تو پایین بکشی ما زیر کرکره سایتت میمیریم
    هیچ وقت این کرکره پایین نمیره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

خوب بود ن واقعا از حسین ممنونم چون من افتر رو از حسین یاد گرفتم (هنوز خوب یا نگرفتم و دارم روش کار میکنم) منو بچه ها همیشه میخواستیم بریم تو کار اکشن ولی نمیدونستیم چه جوری تا حسین رو پیدا کردیم ما هنوزم مشکلاتی داریم ولی انشاالله درست میشه حسین واقعا ممنونیم ازت

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین