برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2899 , پاسخ ها : 5
موضوع: تغییر در تمپلت و تایپ فارسی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Exclamation تغییر در تمپلت و تایپ فارسی

سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و زحمت کشان
    یه سوال داشتم
    از سایت های خارجی یک تمپلت دانلود کردم و در اون تمپلت نوشته های انیمیشنی داره و که یه جایی شروع می شن و بعد انیمیشنشون تمام میشه و بعد محو میشه
    راهنمایی های موجود در این انجمن در خصوص تایپ فارسی در افتر افکتز رو جستجو کردم اما همه اونها به ایجاد یک text جدید ختم می شد چه استفاده از اسکریپت و چه تایپ در فتوشاپ و ایمپورت psd و بعد convert to editable layer و بعد تایپ فارسی مشکل اینجاست که من نمیخوام یک تکست جدید بسازم چون در اون صورت تمامی اون انیمیشن ها و مکان اون تکست اصلی دیگه در دسترس نیست و استایلها و ... هم که جای خود داره بنابراین میخوام به صورت مستقیم همون تکست رو تغییر بدم
    از افتر افکتز cc 2015 استفاده میکنم
    خیلی ممنون میشم گر من رو راهنمایی بفرمایید

بینهایت سپاسگزارم آقا مجتبی
    چرا ناراحت شدین؟ فقط خواستم اطلاع بدم نسخه جدیدشم هست منظوری نداشتم، شرمنده ام
    خدمت شما عرض کردم تنظیمات درست هست اما باز هم حروف جدا از هم میشن کمی باهاش کلنجار رفتم الان تقریبا درست شده ولی بازم حرف ی فاصله داره و حرف ی آخر نمیچسبه
    در خصوص انیمیشن ها که چطور باید تبدیلشون کنیم از سمت چپ به راست به راست به چپ پاسخ ندادین حالا این یکی زیاد مهم نیستش
    دو تا عکس پیوست کردم یه سوال دیگر هم دارم اون درصدی که توی اون عکس نشون داده شده به صورت انیمیشنی هست از 0 درصد شروع میشه تا 80 درصد تمام میشه اون درصد هم عددش انگلیسی هست چطور میشه اون عدد رو تغییر داد و فارسیش کرد؟ چون اون عددش انگار واسش فرمان یا کد نوشته شده با ادیت عادی قابل تغییر نیست!
    منو بخشین لطفا که این همه سوال پرسیدم خیلی متشکرم

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

یه دنیا ممنون بابت همه این خوبی ها و محبت های شما
    همه مشکلاتم حل شد واقعا خدا خیرتون بده شما بهترین هستید فقط اون مشکل جدا شدن حرف ی حل نشد اما کمی با تنظیمات کلنجار رفتم و فونت ها رو تغییر دادم با بعضی از فونت ها تونستم نتیجه بگیرم هر چند که برای جملات با کلمات کم مثلا دو کلمه ای و برای جملات چند خطی خوب نمی شه از اون قسمت فاصله بین کلمات رو در جهت منفی گذاشتم روی -15 یا -20 برای یکی دو کلمه جواب می ده اما برای یکی دو خط خوب جواب نمیده، من همه مشکلاتم حل شد خیلی از شما ممنونم این رو هم که عرض کردم خدا شاهده برای ایراد گیری و ... نبوده فقط اطلاع دادم تا نهایتا شاید یه راهکاری هم برای اون حرف ی که کمی جدا میشه پیدا بشه، ممنونم

واقعا از همه شما ممنونم
    از نسخه قدیمی نرم افزار و فونت های سری f هم استفاده کردم مشکل حل نشد در این حال بدتر هم شد!
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

البته تمپلت که نمیشه مشکل داشته باشه
    اما یه موضوعی هست مانند فتوشاپ که وقتی می خوایم توی اون تمپلت ها تغییر ایجاد کنیم باید دوباره توی یه فایل جدید بنویسیم یا اینکه یک تکست جدید بسازیم یا همینکه اون فایل رو ذخیره کنیم با یه نام دیگه و دوباره اجرا کنیم می تونیم توش فارسی بنویسیم چون اون شخصی که تمپلت رو ساخته از فتوشاپ خاورمیانه استفاده نکرده بود و وقتی که ما اون رو ذخیره می کنیم فایل تبدیل میشه به نسخه خاورمیانه چون خود ما ذخیره کردیمش اما در افتر افکتز این کار جواب نمیده چون بحث افکت ها و ... هست بنابراین مجبوریم دقیقا همون تکست رو تغییر بدیم و به نظر نمیرسه راهی جز این باشه البته من در افترافکتز اماتور هستم اما در دانش عمومی کامپیوتر و دیگر زمینه ها حرفه ای نباشم حداقل آماتور نیستم به هر حال نمیشه گفت اصلا راهکاری وجود نداره قطعا راهکاری وجود داره هر مشکلی یه راه حلی داره
    فتوشاپ رو مثال زدم شاید به حل این مشکل کمک کرده باشم و نهایتا راه حلی پیدا بشه، من واقعا شرمنده شما هستم بابت این همه خوبی شما و پیگیری و لطفی که میکنید

سلام داداش
    واقعا ازت ممنونم کاملا این روشی که عرض کردی جواب داد
    منتهی نرم افزاری که معرفی کردی ورژن قدیمی این نرم افزار هست نام جدید و نسخه جدید این نرم افازر پارسی نگار هست پارسی نگار 1.5
    الان یک مشکل دیگر دارم! وقتی که به این روش متن فارسی خودم رو مینویسم و با متن انگلیسی جایگزین میکنم نوشته ها کمی جدا از هم هستن یعنی حروف کاملا به هم چسبیده نیستن تنظیمات قسمت کارکتر هم درسته
    یه سوال دیگر هم دارم بعضی از انیمیشن ها از چپ به راست هستن چون برای حروف انگلیسیه اونها رو چطور میشه برعکس کرد که از راست به چپ ظاهر بشن برای جملات فارسی
    آقا من نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم واقعا عالی بود