صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 130 , پاسخ ها : 12
موضوع: تغییر در تمپلت و تایپ فارسی

1. »»

تغییر در تمپلت و تایپ فارسی

امکانات: پرینت این صفحه / حالت نمایش بصورت پرینت شده ارسال این صفحه به ایمیل یک دوست یا خودتان
      نگارش: (Member Website )sbking آنلاین نیست. امتیاز: 
      زمان انتشار: 01-11-17 ,  16:36 بروزرسانی:
      سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و زحمت کشان
      یه سوال داشتم
      از سایت های خارجی یک تمپلت دانلود کردم و در اون تمپلت نوشته های انیمیشنی داره و که یه جایی شروع می شن و بعد انیمیشنشون تمام میشه و بعد محو میشه
      راهنمایی های موجود در این انجمن در خصوص تایپ فارسی در افتر افکتز رو جستجو کردم اما همه اونها به ایجاد یک text جدید ختم می شد چه استفاده از اسکریپت و چه تایپ در فتوشاپ و ایمپورت psd و بعد convert to editable layer و بعد تایپ فارسی مشکل اینجاست که من نمیخوام یک تکست جدید بسازم چون در اون صورت تمامی اون انیمیشن ها و مکان اون تکست اصلی دیگه در دسترس نیست و استایلها و ... هم که جای خود داره بنابراین میخوام به صورت مستقیم همون تکست رو تغییر بدم
      از افتر افکتز cc 2015 استفاده میکنم
      خیلی ممنون میشم گر من رو راهنمایی بفرمایید

Mojtaba_VFX آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    32110
    موضوعات
    0

Cool تایپ فارسی در افتر افکت

سلام دوست عزیز مشکل شما خیلی راحت حل میشود به شرط آنکه با دقت به فرمایشات بنده توجه کنید Click here to enlarge

اول از همه نرم افزار فارسی نویس را از لینک زیر دانلود کنید

لینک مستقیم : [دوست عزیز برای مشاهده فایلهای وبسایت باید عضو شوید.]

بعد از این که نرم افزار فارسی نویس را دانلود کردید و ان را نصب کردید وارد پروژه بشید و نرم افزار فارسی نویس را اجرا کنید

متنی که میخواهید جایگذین کنید را داخل فارسی نویس تایپ کنید و کپی کنید

داخل پروژه بروید و متن مورد نظر رو که میخواهید متن فارسی روی آن جایگذین شود انتخاب کنید و کلید های Ctrl+V را بزنید تا متن کپی شده جایگذین شود

از منوی Windows پنل Character را اجرا کنید و گزینه زیر را هنگامی که متن را سلکت کردید بر روی حالت خاموش قرار دهید

Click here to enlarge
    بعد که اینکار را انجام دادید از همین پنل فونت را تغییر دهید به فونت های سری F

باید اول فونت مورد نظرتون باید F_ شروع شود مانند : F_Yekan

البته اگر فونت های سری F را امتحان کردید و جواب نگرفتید فونت را به LMN تغییر دهید مانند : LMN Yekan

موفق باشید Click here to enlarge

2. کاربر مقابل از Mojtaba_VFX عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sbking (01-11-17)

sbking آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    30911
    موضوعات
    1
    سلام داداش
    واقعا ازت ممنونم کاملا این روشی که عرض کردی جواب داد
    منتهی نرم افزاری که معرفی کردی ورژن قدیمی این نرم افزار هست نام جدید و نسخه جدید این نرم افازر پارسی نگار هست پارسی نگار 1.5
    الان یک مشکل دیگر دارم! وقتی که به این روش متن فارسی خودم رو مینویسم و با متن انگلیسی جایگزین میکنم نوشته ها کمی جدا از هم هستن یعنی حروف کاملا به هم چسبیده نیستن تنظیمات قسمت کارکتر هم درسته
    یه سوال دیگر هم دارم بعضی از انیمیشن ها از چپ به راست هستن چون برای حروف انگلیسیه اونها رو چطور میشه برعکس کرد که از راست به چپ ظاهر بشن برای جملات فارسی
    آقا من نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم واقعا عالی بود

Mojtaba_VFX آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    32110
    موضوعات
    0
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط sbking Click here to enlarge
    سلام داداش
    واقعا ازت ممنونم کاملا این روشی که عرض کردی جواب داد
    منتهی نرم افزاری که معرفی کردی ورژن قدیمی این نرم افزار هست نام جدید و نسخه جدید این نرم افازر پارسی نگار هست پارسی نگار 1.5
    الان یک مشکل دیگر دارم! وقتی که به این روش متن فارسی خودم رو مینویسم و با متن انگلیسی جایگزین میکنم نوشته ها کمی جدا از هم هستن یعنی حروف کاملا به هم چسبیده نیستن تنظیمات قسمت کارکتر هم درسته
    یه سوال دیگر هم دارم بعضی از انیمیشن ها از چپ به راست هستن چون برای حروف انگلیسیه اونها رو چطور میشه برعکس کرد که از راست به چپ ظاهر بشن برای جملات فارسی
    آقا من نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم واقعا عالی بود
    سلام دوست عزیز خیلی خوشحالم کی پیگیر هستید و دنبال آپدیت جدید نرم افزار ها هستید

دوست من بنده آپدیت را هم داشتم ولی چون خودم به شخصه با ورژن قدیمی راحت تر بودم آن را به شما معرفی کردم ( آنچه برای خود میخواهید برای دیگران هم همان را بخواهید حضرت علی (ع) )

در ضمن دوست عزیز اگر دقت میکردید بنده در آخر عرض کردم اگر فونت های سری F کار نکردند از فونت های سری LMN استفاده کنید که این سری از فونت های برای نسخه جدید هست Click here to enlarge

و در ادامه مشکل شما دوست عزیز

در همان پنل کاراکتر یک سری اماکانات هست شما باید با این گزینه کار کنید تا فاصله بین حروف را بتوانید درست کنید

Click here to enlarge

درضمن برای اینکه تنظیمات چپ و راست بودن رو اعمال کنید باید از منوی Windows پنل Paragraph ا اجرا کنید

Click here to enlarge

امیدوارم که متوجه شده باشید دوست عزیز

موفق باشید Click here to enlarge
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط Mojtaba_VFX : 01-11-17 در ساعت 18:36

5. کاربر مقابل از Mojtaba_VFX عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sbking (01-11-17)

sbking آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    30911
    موضوعات
    1
    بینهایت سپاسگزارم آقا مجتبی
    چرا ناراحت شدین؟ فقط خواستم اطلاع بدم نسخه جدیدشم هست منظوری نداشتم، شرمنده ام Click here to enlarge
    خدمت شما عرض کردم تنظیمات درست هست اما باز هم حروف جدا از هم میشن کمی باهاش کلنجار رفتم الان تقریبا درست شده ولی بازم حرف ی فاصله داره و حرف ی آخر نمیچسبه
    در خصوص انیمیشن ها که چطور باید تبدیلشون کنیم از سمت چپ به راست به راست به چپ پاسخ ندادین حالا این یکی زیاد مهم نیستش
    دو تا عکس پیوست کردم یه سوال دیگر هم دارم اون درصدی که توی اون عکس نشون داده شده به صورت انیمیشنی هست از 0 درصد شروع میشه تا 80 درصد تمام میشه اون درصد هم عددش انگلیسی هست چطور میشه اون عدد رو تغییر داد و فارسیش کرد؟ چون اون عددش انگار واسش فرمان یا کد نوشته شده با ادیت عادی قابل تغییر نیست!
    منو بخشین لطفا که این همه سوال پرسیدم خیلی متشکرم Click here to enlarge

Click here to enlarge
    Click here to enlarge

Mojtaba_VFX آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    32110
    موضوعات
    0
    بینهایت سپاسگزارم آقا مجتبی
    چرا ناراحت شدین؟ فقط خواستم اطلاع بدم نسخه جدیدشم هست منظوری نداشتم، شرمنده ام Click here to enlarge
    خدمت شما عرض کردم تنظیمات درست هست اما باز هم حروف جدا از هم میشن کمی باهاش کلنجار رفتم الان تقریبا درست شده ولی بازم حرف ی فاصله داره و حرف ی آخر نمیچسبه
    در خصوص انیمیشن ها که چطور باید تبدیلشون کنیم از سمت چپ به راست به راست به چپ پاسخ ندادین حالا این یکی زیاد مهم نیستش
    دو تا عکس پیوست کردم یه سوال دیگر هم دارم اون درصدی که توی اون عکس نشون داده شده به صورت انیمیشنی هست از 0 درصد شروع میشه تا 80 درصد تمام میشه اون درصد هم عددش انگلیسی هست چطور میشه اون عدد رو تغییر داد و فارسیش کرد؟ چون اون عددش انگار واسش فرمان یا کد نوشته شده با ادیت عادی قابل تغییر نیست!
    منو بخشین لطفا که این همه سوال پرسیدم خیلی متشکرم Click here to enlarge

Click here to enlarge
    Click here to enlarge
    سلامی مجدد دوست عزیز Click here to enlarge ببخشید اگر کمی تند صحبت کردم علت آن این بود که نمیخواستم فکر کنید از عمد نسخه قدیمی خدمتتان داده ام برای حل مشکلتان فقط کافیست فونت عدد را به فونت های سری F تغییر بدهید مانند گیف زیر :

Click here to enlarge

در ضمن دوست عزیز بابت فاصله بیت حروف باید بگم که از نسخه قدیمی و فونت های سری F استفاده کنید بهتر به نتیجه میرسید مانند عکس زیر عمل کنید دوست عزیز :

Click here to enlarge

موفق باشید دوست عزیز Click here to enlarge
    ویرایش توسط Mojtaba_VFX : 01-11-17 در ساعت 19:36

8. کاربر مقابل از Mojtaba_VFX عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sbking (01-11-17)

sbking آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    30911
    موضوعات
    1
    یه دنیا ممنون بابت همه این خوبی ها و محبت های شما Click here to enlarge
    همه مشکلاتم حل شد واقعا خدا خیرتون بده شما بهترین هستید فقط اون مشکل جدا شدن حرف ی حل نشد اما کمی با تنظیمات کلنجار رفتم و فونت ها رو تغییر دادم با بعضی از فونت ها تونستم نتیجه بگیرم هر چند که برای جملات با کلمات کم مثلا دو کلمه ای و برای جملات چند خطی خوب نمی شه از اون قسمت فاصله بین کلمات رو در جهت منفی گذاشتم روی -15 یا -20 برای یکی دو کلمه جواب می ده اما برای یکی دو خط خوب جواب نمیده، من همه مشکلاتم حل شد خیلی از شما ممنونم این رو هم که عرض کردم خدا شاهده برای ایراد گیری و ... نبوده فقط اطلاع دادم تا نهایتا شاید یه راهکاری هم برای اون حرف ی که کمی جدا میشه پیدا بشه، ممنونم Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Mojtaba_VFX آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    32110
    موضوعات
    0
    یه دنیا ممنون بابت همه این خوبی ها و محبت های شما Click here to enlarge
    همه مشکلاتم حل شد واقعا خدا خیرتون بده شما بهترین هستید فقط اون مشکل جدا شدن حرف ی حل نشد اما کمی با تنظیمات کلنجار رفتم و فونت ها رو تغییر دادم با بعضی از فونت ها تونستم نتیجه بگیرم هر چند که برای جملات با کلمات کم مثلا دو کلمه ای و برای جملات چند خطی خوب نمی شه از اون قسمت فاصله بین کلمات رو در جهت منفی گذاشتم روی -15 یا -20 برای یکی دو کلمه جواب می ده اما برای یکی دو خط خوب جواب نمیده، من همه مشکلاتم حل شد خیلی از شما ممنونم این رو هم که عرض کردم خدا شاهده برای ایراد گیری و ... نبوده فقط اطلاع دادم تا نهایتا شاید یه راهکاری هم برای اون حرف ی که کمی جدا میشه پیدا بشه، ممنونم Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    سلامی مجدد دوست عزیز بابت تشکرتان عرض کنم که ممنون بنده فقط وظیفه ام را انجام دادم Click here to enlarge

در ضمن دوست عزیز اگر از نسخه قدیمی نرم افزار و فونت های سری f استفاده کنید احتمال 80% مشکلتان رفع میشود کمی امتحان کنید موفق میشوید Click here to enlarge
    " کودکان را دست کم نگیرید ، آنها هم میتوانند یک استاد باشند "

Hidden Content Mojtaba VFX

11. کاربر مقابل از Mojtaba_VFX عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sbking (01-11-17)

Mojtaba_VFX آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    32110
    موضوعات
    0
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Mojtaba_VFX Click here to enlarge
    سلامی مجدد دوست عزیز بابت تشکرتان عرض کنم که ممنون بنده فقط وظیفه ام را انجام دادم Click here to enlarge

در ضمن دوست عزیز اگر از نسخه قدیمی نرم افزار و فونت های سری f استفاده کنید احتمال 80% مشکلتان رفع میشود کمی امتحان کنید موفق میشوید Click here to enlarge
    البته یک تشکر هم به آقای هادی پور بدهکاریم که این انجمن را بر پا کرده اند ( آقای هادی پور موفق باشید Click here to enlarge ) و همچنین شما دوست عزیز ، اگر امر دیگه ای هم داشتید داخل انجمن عرض کنید اگر بنده زنده باشم پاسخگو هستم Click here to enlarge
    " کودکان را دست کم نگیرید ، آنها هم میتوانند یک استاد باشند "

Hidden Content Mojtaba VFX

13. کاربر مقابل از Mojtaba_VFX عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sbking (01-11-17)

sbking آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    30911
    موضوعات
    1
    واقعا از همه شما ممنونم Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    از نسخه قدیمی نرم افزار و فونت های سری f هم استفاده کردم مشکل حل نشد در این حال بدتر هم شد!
    Click here to enlarge

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین