برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

مشاهده : 6987 , پاسخ ها : 22
موضوع: تعرفه های تولید کار موشن گرافیک

سلام..

شما اگه حتی بخواین از پروژه آماده هم استفاده کنید دقیقه ای 300 400 معنایی نداره! واقعا این قیمت معنایی جز بازار خراب کردن نداره..
    بنظرم دوستانی که برای ساخت کارهای موشن گرافیک از پروژه آماده هم استفاده میکنند نباید با این قیمت این کارو انجام بدن، خود تغییر و تنظیم پروژه آماده هم کلی زمانبر و وقت گیر خواهد بود...
    1 دقیقه زمان کمی نیست برای کار ما!

طرف اومده به بنده پیشنهاد کار دقیقه ای 200 نهایتا 300داده! کاری که هر دقیقه اش با پرژه آماده هم 4 5 روز کامل وقت میگیره!
    خب من همچین قیمتهایی رو هیچ وقت قبول نمیکنم ولی اگه یه همبستگی وجود داشت و هیچکس قبول نمیکرد، هزینه این کارها توی جیب یه عده دلال نمیرفت!

ساده ترین پروژه های افترافکت هم نباید دقیقه ای محاسبه بشند.. تخصص خودتون رو دست کم نگیرید
    Droptuts.com

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    متنو منو مثه اینکه کامل نخوندی و نمونه کارا رو ندیدی و باز میگی تو این حوضه فعالیت نداری و نمی دونی بازار کارش چه وضعیتی !!!

دوسته گرامی و عزیز من می دونم وضعیت چطوری هستش و می دونم ارزش کار یک انیماتور تو ایران هنوز مشخص نشده و بسی خیلی ها فرایند کار رو خیلی ساده می دونن و ثانیه ای 40 هزارتومان خیلی عجیبه براشون...بخاطر اینه که هنوز تو ایران جا نیافتاده این قضیه و قیمت ها مشخص شده نیست و بدون حد و مرز می باشه.. با اومدن این پکیج ها هم وضعیت خراب تر شده
    یادمه سر یکی از کارها یکی از دوستانم بهم میگفت آقا تو چرا اینقدر وقت میزاری آبجکت هارو از اول طراحی می کنی برو یه بسته پکیج آماده بگیر یا از اینترنت دانلود کن با اونا کار کن سریع بتونی کار رو تحویل کارفرما بدی!!!ولی به نظرم استفاده از این پکیج ها تو رو یه جا لنگ میزاری برایه همین به اینجور چیزا اعتقاد ندارم.

در هر صورت من خودم از قیمت ها بی اطلاع بودم که با وجود این تاپیک و پاسخ های دوستان به این نتیجه رسیدم که احتمالاً قیمت باید بدین شکل باشه یعنی دقیقه ای 300 الی 400 که با توجه به پاسخ های اخیر و تند برداشت من از این قیمت اشتباه بود.
    ویرایش توسط m.shabahang : 01-06-17 در ساعت 17:50

دیرین دیرین برای یه شرکت تیزر زده 20 میلیون یکی از دوستان بنده برای مایکت زده یک میلیون ولی تا حالا دفیفه ای 100 تومن نشنیده بودم...
    ممنون از همه دوستان بابت اطلاع رسانی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع