برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

مشاهده : 7769 , پاسخ ها : 33
موضوع: کمک برای ارتقا سیستم

honda.moji آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3111

کمک برای ارتقا سیستم

سلام
    دوستان من یک سیستم با مشخصات زیر دارم که قصد ارتقا اون رو دارم
    کارم هم فقط و فقط تدوین فیلم کوتاه و مستند هست. بودجه هم زیاد نیست. شما چی پیشنهاد میکنید؟

Ram 16ddr3
    Motherboard h81m-c ausus
    Graphic gt610
    Cpu i3
    شما برای ارتقا که یکم رندرم سریع تر باشه و روون تر باشه چی پیشنهاد میکنید؟
    ??? ???? ???? ?? ????? ???????

سلام
    برای بهتر شدن رندر ، حداقل به یه پردازنده ی i5 و یه گرافیک Gtx 950 (گرافیک پایین تر هم Gtx 750Ti هست ولی پیشنهاد نمیشه) نیاز دارین
    توی i5 ها برای سوکت 1150 فقط پردازنده ی 4460 با قیمت تقریبی 650 تومن توی بازار هست
    Gtx 750Ti هم از 450 تا 550 هست
    Gtx 950 هم از 650 شروع میشه

بعدا هم یه ssd بگیرین

سلام دوست عزیز
    کلا برای کار رندر اگه بخوای سیستم ببندی یا ارتقا بدی باید به مادربردت دقت کنی و اطلاعاتی ازش داشته باشی که باس رم بالایی رو ساپورت کنه و همینطور به سوکت مادربردت و یا اگه میخوای حرفه ای کار کنی به اسلایدهای pci کارت گرافیک که قابلیت sli ( دو گرافیگ همزمان ) داشته باشه دقت کنی . بهترین سوکت برای کارهای گرافیکی و سرعت بالا سوکت 2011 هستش که یه خورده قطعاتش گرونه ولی عالی هستن . برای رندر 4 تا عامل خیلی تاثیر میزاره اول رم دوم cpu سوم گرافیک و چهارم هاردته که اگه ssd استفاده کنی سرعت سیستمت خیلی بالا میره . اگه میخوای مادربردتو عوض نکنی و با همین رم های خودت کار کنی میتونی cpu خودتو به i5 که دوستمونم گفتن که الان تو بازار 4460 موجوده خریداری کنی قیمتشم بین 630 تا 650 تومان هستش یه کارت گرافیک gtx هم بگیر با یه هارد ssd

honda.moji آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3111
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    برای بهتر شدن رندر ، حداقل به یه پردازنده ی i5 و یه گرافیک Gtx 950 (گرافیک پایین تر هم Gtx 750Ti هست ولی پیشنهاد نمیشه) نیاز دارین
    توی i5 ها برای سوکت 1150 فقط پردازنده ی 4460 با قیمت تقریبی 650 تومن توی بازار هست
    Gtx 750Ti هم از 450 تا 550 هست
    Gtx 950 هم از 650 شروع میشه

بعدا هم یه ssd بگیرین

ممممنون از شما. خسلی ممنون. من قضیه این سوکنت 1150 رو نفهميدم. این مربوط به مادر بورد من هست؟

honda.moji آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3111
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnambest نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کلا برای کار رندر اگه بخوای سیستم ببندی یا ارتقا بدی باید به مادربردت دقت کنی و اطلاعاتی ازش داشته باشی که باس رم بالایی رو ساپورت کنه و همینطور به سوکت مادربردت و یا اگه میخوای حرفه ای کار کنی به اسلایدهای pci کارت گرافیک که قابلیت sli ( دو گرافیگ همزمان ) داشته باشه دقت کنی . بهترین سوکت برای کارهای گرافیکی و سرعت بالا سوکت 2011 هستش که یه خورده قطعاتش گرونه ولی عالی هستن . برای رندر 4 تا عامل خیلی تاثیر میزاره اول رم دوم cpu سوم گرافیک و چهارم هاردته که اگه ssd استفاده کنی سرعت سیستمت خیلی بالا میره . اگه میخوای مادربردتو عوض نکنی و با همین رم های خودت کار کنی میتونی cpu خودتو به i5 که دوستمونم گفتن که الان تو بازار 4460 موجوده خریداری کنی قیمتشم بین 630 تا 650 تومان هستش یه کارت گرافیک gtx هم بگیر با یه هارد ssd
    راهنمایی هایتان همه فوق العادة و بی نظیر بود قطعا همین کار رو میکنم. پس یعنی با همین مادر برد h81m-c میشه فقط باید سی پی یو و گرافیک رو زیاد کنم و همین مدل هایی که گفتید رو بخرم؟

در مورد دو گرافیک همزمان چی؟ با همین مادر برد میتونم برم جلو؟ ماجرای خنک کننده چی هست؟

اول شما لطف کنید میزان بودجه در نظر گرفته برای ارتقاتونو بفرمایید تا دقیق تر راهنمایی کنم

honda.moji آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3111
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnambest نمایش پست ها
    اول شما لطف کنید میزان بودجه در نظر گرفته برای ارتقاتونو بفرمایید تا دقیق تر راهنمایی کنم
    وقت بخیر. بین یک تا یک و نیم میلیون

با این پول میتونی cpu و گرافیک و هاردو اوکی کنی البته شاید تا یک و شصد بره

سلام دوستان راهنمایی های خوبی کردن فقط به صورت جمع بندی چون بودجت کمه شما توجهتو به ترتیب الویت بزار رو سی پی یو بعد مادربرد "و اگه با پریمایر کار میکنی کارت گرافیک ولی اگه ادیوسی هستی کارتتو آپدیت هم نکنی ضرر نمی کنی چون با کارت های قدیمی تا نسخه 7.5 سازگارتره " و در آخر اگر تونستی هارد ssd بگیر .
    اگر جای شما بودم به سرعت هاردهای فعلی هم توجه میکردم چون خیلی موثره .
    ویرایش توسط ershad1 : 11-27-16 در ساعت 11:22

نقل قول نوشته اصلی توسط honda.moji نمایش پست ها
    ممممنون از شما. خسلی ممنون. من قضیه این سوکنت 1150 رو نفهميدم. این مربوط به مادر بورد من هست؟
    خواهش میشود
    آره مادربردتون سوکت 1150 هه
    پیشنهاد من با 1.5 تومن :

گرافیک : GIGABYTE GTX 950 WF 2X OC 2GB
    655

پردازنده : Intel Core i5-4460
    646

اس اس دی : Samsung 850 EVO 120GB
    حدود 280

تذکر : لینک های داده شده فقط برای اطلاعات بیشتر بدست آوردن درباره ی اون قطعه و قیمت اش هست وگرنه برای خرید از اون سایت ، خودتون جداگانه اعتبار سایت رو بررسی کنید

چون پردازنده تون i3 هست ، ارتقاء به i5 چندان توی سرعت رندر ، افزایش سرعت رو حس نمیکنین (حدود 20 تا 30 درصد حس میکنین) . اگه 500 تا 600 تومن دیگه اضافه میکردین و i7 میگرفتین ، خیلی بهتر میبود

جمع کل هم حدود 1.600 شد

قبل از ارتقاء ، توصیه میشه که بایوس تون رو آپدیت کنید
    ویرایش توسط sajjadkhati : 11-27-16 در ساعت 13:21

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع