برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

مشاهده : 4583 , پاسخ ها : 12
موضوع: کدوم دوربین بهتره

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط SINA-H نمایش پست ها
    فوکوس که فقظ دستی ...
    اون دقت و کیفیتی که فوکوس دستی داره فوکوس اتوماتیک اصلا قابل مقایسه نیست باهاش
    اصلا از فوکوس اتوماتیک استفاده نمیکنم

از کی بپرسم از کجا تحقیق کنم؟
    خوب اول دوربین رو فاینال کنیم، حالا که فوکوس فقط دستی میبندید پس باید سیستم فوکوس هم مکانیکی باشه و نه دیجیتالی و کنترل شده با موتور (که فکر کنم دلیل مشکل شما با sony nx70 بوده، اون تغییرات رینگ فوکوس رو دیجیتالی میخونه و تبدیل میکنه به حرکت موتور در لنز که تاخیر کمی داره و آزار دهنده است برای فوکوس دستی).

نتیجه شد، بین دوربین های انتخابی شما: 5d mark III

حالا لنز، واسه انتخابش اینقدر ویدیو تو یوتیوب و جاهای دیگه هست. review های کاربران این لنز ها رو ببینید. نمونه ویدیوهایی که باهاشون گرفتند....

چیزی که شما از لنزتون میخواهید (بنا به مطالبی که گفتید):
    wide aperture یه لنزی میخواهید با عدسی دهانه باز که تا جای ممکنه نور رو به سنسور منتقل کنه و بتونید بدون نورپردازی سینمایی باهاش ویدیوی با کیفتی بگیرید.
    اگه دوربین رو دستی کنترل میکنید و ریگ و لرزشگیر ندارید، لنزی تهیه کنید که لرزشگیر داشته باشه.
    رینگ زوم لنزتون هم باید محدوده حرکتی بالایی داشته باشه که فوکوس رو راحت و دقیق تر ببندید.

به نظر من ببینید اون گروهی که ازشون دوربین اجاره میکردید میتونند بهتون کمک کنند برای آزمایش چند تا از لنزهاشون برید دفترشون و به صورت زنده و در دست امکانات این دوربین ها رو مقایسه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    خوب اول دوربین رو فاینال کنیم، حالا که فوکوس فقط دستی میبندید پس باید سیستم فوکوس هم مکانیکی باشه و نه دیجیتالی و کنترل شده با موتور (که فکر کنم دلیل مشکل شما با sony nx70 بوده، اون تغییرات رینگ فوکوس رو دیجیتالی میخونه و تبدیل میکنه به حرکت موتور در لنز که تاخیر کمی داره و آزار دهنده است برای فوکوس دستی).

نتیجه شد، بین دوربین های انتخابی شما: 5d mark III

حالا لنز، واسه انتخابش اینقدر ویدیو تو یوتیوب و جاهای دیگه هست. review های کاربران این لنز ها رو ببینید. نمونه ویدیوهایی که باهاشون گرفتند....

چیزی که شما از لنزتون میخواهید (بنا به مطالبی که گفتید):
    wide aperture یه لنزی میخواهید با عدسی دهانه باز که تا جای ممکنه نور رو به سنسور منتقل کنه و بتونید بدون نورپردازی سینمایی باهاش ویدیوی با کیفتی بگیرید.
    اگه دوربین رو دستی کنترل میکنید و ریگ و لرزشگیر ندارید، لنزی تهیه کنید که لرزشگیر داشته باشه.
    رینگ زوم لنزتون هم باید محدوده حرکتی بالایی داشته باشه که فوکوس رو راحت و دقیق تر ببندید.

به نظر من ببینید اون گروهی که ازشون دوربین اجاره میکردید میتونند بهتون کمک کنند برای آزمایش چند تا از لنزهاشون برید دفترشون و به صورت زنده و در دست امکانات این دوربین ها رو مقایسه کنید.
    لنگه نداری!
    خیلی کمک بزرگی بهم کردی واقعا کسی انقد دقیق بهم اطلاعات نداده بود در مورد دوربین

در مورد gh4 و gh5 و 6d و 70d و 7D و 7D Mark II و لنز های دارای اف پایین اگه ممکنه راهنمایی کنید
    برای خرید و استفاده جهت فیلمسازی کدوم بهتره
    پولم نرسید فایو دی بخرم
    ویرایش توسط SINA-H : 01-13-17 در ساعت 12:00

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع