برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 3501 , پاسخ ها : 11
موضوع: مشکل دز نصب افتر افکت

Exclamation مشکل دز نصب افتر افکت

سلام
    من بسته نرم افزار افتر افکت رو خریدم ...فایل نصب رو بر روی هارد ذخیره کردم و بعد شروع به نصب کردم
    مشخصات سیستمم هم اینه
    اما این خطا رو میده؟!
    میشه کمکم کنید...
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اون نسخه از افترافکت که تهیه کردید با سیستم شما همخوانی نداره.

نسخه قدیمی تری رو تهیه کنید،Afeter Effect CS6 رو پیشنهاد میکنم برای سیستم شما.

خیلی ممنون از پاسخگویی تون..
    این افتر افکت 2017 است که رو سایته .. اگ cs6 نصب بکنم میتونم از پلاگین ها و.. داخل دی وی دی ام استفاده بکنم..
    و اینکه آیا سیستمم برای افتر افکت خیلی ضعیفه ؟!

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سیستم شما به نظر خیلی قدیمی میاد برای افکت های پیشرفته امروزی، ولی اکثر پلاگین های جدید تا چند نسخه قدیمی تر افتراکت رو هم پشتیبانی میکنند و باید بتونید بدون مشکل نصبشون کنید، حالا اینکه به سادگی و بدون مشکل اجرا میشند در پروژه ها و یا کندی اونها آزار دهنده میشه رو باید در کار ببینید.

من خودم توی دوره After effect CS 6.0 سیستم ام Athlon XP 64 2.4ghz بود، با پلاگین های اون زمان که مشکل چندانی نداشتم، برای شروع کار و یادگیری به نظرم مشکلی نباید داشته باشید، خواستید حرفه ای کار کنید ولی باید حتماً آپگرید کنید.

خیلی ممنون

باسلام بعد از نصب افترافکت 2017 موقع اجرا این ارور را میدهد البته نرم افزار افترافکت ورژن قبلی هنوز نصب هست.
    api-ms-win-crt-runtime- < در ادامه ارور نوشته که این فایل از دست رفته از روی کامپیوتر و برنامه را دوباره نصب کنید و دوباره هم نصب کردم همین ارور را داد. علت چیست؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط m1m2m3 نمایش پست ها
    باسلام بعد از نصب افترافکت 2017 موقع اجرا این ارور را میدهد البته نرم افزار افترافکت ورژن قبلی هنوز نصب هست.
    api-ms-win-crt-runtime- < در ادامه ارور نوشته که این فایل از دست رفته از روی کامپیوتر و برنامه را دوباره نصب کنید و دوباره هم نصب کردم همین ارور را داد. علت چیست؟
    سلام
    بله این مشکل برای خیلی ها پیش اومد
    http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post153811
    این رو تست کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

با سلام موقع نصب و کرک نرم افزار افتر افکت 2017 ارور0x000012fرا میده منتظر راهنمایی شما اساتید هستم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_noroozi نمایش پست ها
    با سلام موقع نصب و کرک نرم افزار افتر افکت 2017 ارور0x000012fرا میده منتظر راهنمایی شما اساتید هستم
    سلام عکس مشکل نصب رو بزارید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام جناب هادی پور عزیز من افتر افکت 2018 رو با فایل creative clud نصب کرم پیغام ok رو هم داد ولی پوشه ای در فولدر ادوب ایجاد نشد مشکل کجا می تونه باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع