برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 4328 , پاسخ ها : 10
موضوع: کمک فوری در ادیوس

Question کمک فوری در ادیوس

چند تا سوال راجع به ادیوس 7.4 داشتم ممنون میشم کمکم کنید
    1-وقتی میخوام یه پروژه جدید برای فیلم فول اچ دی باز کنم بهترن گزینه برای رندر کدوم یکی از grass valley هارو انتخاب کنم؟ مثلا
    grass valley HQ fine یا grass valley HQ standard یا خیلی گزینه های دیگه که هست..کدومش بهتره؟
    2- وقتی فیلمای فول اچ دی رو که با دوربین 70D یا 80D گرفته شده رو میخوام مونتاژ کنم زمانی که دو تا تصویر رو هم fade میکنم یه تیک کوچیک میوفته موقع export کردن..مشکل از چیه؟؟؟ جالب اینه با دوربین های فیلم برداری فول اچ دی این مشکل رو ندارم اما با دوربین های عکاسی که باهاش فیلم گرفته شده این مشکل واسم به وجود میاد...
    واقعا ممنون میشم کمکم کنید

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    grass valley HQ fine یا grass valley HQ standard
    مطمئنا fine کیفیت بهتری میده اما یک مشکل بزرگ در fine هست من خودم چندتا کار به صورت fine زدم تو سیستم خودم جواب میداد اما در سیستم مشتری متاسفانه باز نمیشد و فقط صدا داشت تمام کدک ها و پلیرها رو هم براش نصب کردم اما باز نشد که نشد
    اما وقتی استاندار دوباره رندر گرفتم بردم بهش دادم باز شد
    کیفیتش هم خیلی فرق فاحشی نداشت اما مطمئنا فاین بهتره اما این مشکلات رو هم داره متاسفانه
    اما تجربه شخصی من میگه بهترین کیفیت که احتمالا تا 90 درصد به بالا هم همیشه باز میشه و هم کیفیت مناسب میده هم حجم مناسب داره کویک تایمه حالا میتونه h.264 حتی
    h.265
    مشکل دوم رو والا تا الان من برنخوردم اما یک تستی بکنید دوتا عکس رو بالا پایین و بالا بگذارید و ترانزیشن بدید ( کنار هم نگذارید ) بالا پایین بگذارید و ترانزیشن بدبد یا اصلا تانزیشن ندید با پایین آوردن opacity اصطلاحا فید بدید ببینید باز هم اینجوری میشه
    معمولا این تیک ها تو پلاگینهای ویتاسن میفته و تو حالت معمولی نباید بیاد
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

داداش من قبلا با ادیوس کار میزدم و ویندوزم 7 بود
    ولی الان نزدیک 2ساله که با پرمیر کار میکنم
    با ادیوس ی کیلیپی رو خروجی گرفتم با کدک fin
    مشکل من اینجاست که الان ویندوزم 8.1هستش
    و ادیوس 6.8 نمیشینه روش
    میخواستم بدونم که آیا راهی داره که بشه کاری کرد که بدون نصب ادیوس کیلیپم پخش بشه؟
    ممنون میشم که کمکم کنی داداش

اقا در ادیوس داستان فرمت رندر با فرمت خروجی خیلی فرق میکنه
    فرمت رندر هر چیزی میتونه باشه (نسبت به نیاز و توانایی سخت افزارتون) ولی فرمت خروجیتون باید یه فرمت استاندارد و عمومی باشه مشتری به مشکل پخش یا افت کیفیت دچار نشه..
    فرمت رندر اگر سخت افزار خوبی دارید طبق راهنمایی شرکت سازنده باید رو superfine با بیت ریت 10 مگ باشه .
    فرمت خروجی هم با توجه به وضعیت فعلی پلیر ها و تلوزیونهای اکثر مردم در سطح بین المللی رو
    H.264/AVC
    باشه البته باز به نسبت نیازتون نو تنظیمات خروجی باید در قسمت ستینگ نهایی حروجی در
    basic setting
    profile: High
    Average:بین 9 تا 20 مگ کمترش حجم فایل پایینتر و کیفیت کمتر و بالاترش حجم و کیفیت بیشتر پس همین محدوده 9 تا 20 کافیه اکثر مواقع( برای بدست اوردن عدد بیت ریت مناسب نسبت به نیازتون یه قسمت کوچکی رو خروجی بگیرید اگر کیفیت و حجم مناسب بود بعدا خروجی نهایی رو بگیرید یا همون اول از بیت ریت فایل راش یا فایل ورودی اصلیتون استفاده بکنید تا هیچ افت کیفیتی در کار نباشه)
    Quality: Superfine
    و در قسمت EXtended Setting
    Motion Estimation Precision: Full
    اینطوری میتونید یه کار در سطح حرفه ای بدید بیرون..(اگر این موارد رو رعایت کنید میتونید یه خروجی برابر پریمیر و افتر افکت بدید بیرون)
    ویرایش توسط shayanspd : 10-27-16 در ساعت 16:40

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanspd نمایش پست ها
    اقا در ادیوس داستان فرمت رندر با فرمت خروجی خیلی فرق میکنه
    فرمت رندر هر چیزی میتونه باشه (نسبت به نیاز و توانایی سخت افزارتون) ولی فرمت خروجیتون باید یه فرمت استاندارد و عمومی باشه مشتری به مشکل پخش یا افت کیفیت دچار نشه..
    فرمت رندر اگر سخت افزار خوبی دارید طبق راهنمایی شرکت سازنده باید رو superfine با بیت ریت 10 مگ باشه .
    فرمت خروجی هم با توجه به وضعیت فعلی پلیر ها و تلوزیونهای اکثر مردم در سطح بین المللی رو
    H.264/AVC
    باشه البته باز به نسبت نیازتون نو تنظیمات خروجی باید در قسمت ستینگ نهایی حروجی در
    basic setting
    profile: High
    Average:بین 9 تا 20 مگ کمترش حجم فایل پایینتر و کیفیت کمتر و بالاترش حجم و کیفیت بیشتر پس همین محدوده 9 تا 20 کافیه اکثر مواقع( برای بدست اوردن عدد بیت ریت مناسب نسبت به نیازتون یه قسمت کوچکی رو خروجی بگیرید اگر کیفیت و حجم مناسب بود بعدا خروجی نهایی رو بگیرید یا همون اول از بیت ریت فایل راش یا فایل ورودی اصلیتون استفاده بکنید تا هیچ افت کیفیتی در کار نباشه)
    Quality: Superfine
    و در قسمت EXtended Setting
    Motion Estimation Precision: Full
    اینطوری میتونید یه کار در سطح حرفه ای بدید بیرون..(اگر این موارد رو رعایت کنید میتونید یه خروجی برابر پریمیر و افتر افکت بدید بیرون)
    داداش مثل اینکه متوجه منظورم نشدید البته تشکر میکنم از راهنمایی شما
    من دیگه با ادیوس کار نمیکنم میخوام کیلیپی که با فرمت super finرندر کردم رو بشه کاری کرد که توی کامپیوتر پخش کنه
    بازم ممنون

dadash damet garm...ama man bishtar moshkelam ba soale dovomam bood ke nemidooanm chera oon tike miofte..bazam mamnoon az pasokhgooi

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    grass valley HQ fine یا grass valley HQ standard
    مطمئنا fine کیفیت بهتری میده اما یک مشکل بزرگ در fine هست من خودم چندتا کار به صورت fine زدم تو سیستم خودم جواب میداد اما در سیستم مشتری متاسفانه باز نمیشد و فقط صدا داشت تمام کدک ها و پلیرها رو هم براش نصب کردم اما باز نشد که نشد
    اما وقتی استاندار دوباره رندر گرفتم بردم بهش دادم باز شد
    کیفیتش هم خیلی فرق فاحشی نداشت اما مطمئنا فاین بهتره اما این مشکلات رو هم داره متاسفانه
    اما تجربه شخصی من میگه بهترین کیفیت که احتمالا تا 90 درصد به بالا هم همیشه باز میشه و هم کیفیت مناسب میده هم حجم مناسب داره کویک تایمه حالا میتونه h.264 حتی
    h.265
    مشکل دوم رو والا تا الان من برنخوردم اما یک تستی بکنید دوتا عکس رو بالا پایین و بالا بگذارید و ترانزیشن بدید ( کنار هم نگذارید ) بالا پایین بگذارید و ترانزیشن بدبد یا اصلا تانزیشن ندید با پایین آوردن opacity اصطلاحا فید بدید ببینید باز هم اینجوری میشه
    معمولا این تیک ها تو پلاگینهای ویتاسن میفته و تو حالت معمولی نباید بیاد
    dadash man moshkelam ba ax nist ba filmaye full hdiye..oonam filmai ke ba doorbin 70 D ya 80 D gerfte shode

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، لطفا کدکهای ادیوس را نصب بفرما . با داشتن این کدکها میتوانی براحتی با یک مبدل ( در صورت ایجاد اخلال در نمایش خروجی تان ) فرمت خروجی را براحتی عوض کنی . البته خروجی ویدئویی را ، نه پروژه ادیوس را . اگرچه میدانم که شما خودتان استادید و به این آگاهی دارید . اینرا برای دوستانی ذکر کردم که کمتر با این مورد ممکن است آشنا باشند . این کدکها را میتوانی در لینک زیر دانلود کنی .

Download Grass Valley HQX Codec 7.31.2939 (direct link)

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، لطفا کدکهای ادیوس را نصب بفرما . با داشتن این کدکها میتوانی براحتی با یک مبدل ( در صورت ایجاد اخلال در نمایش خروجی تان ) فرمت خروجی را براحتی عوض کنی . البته خروجی ویدئویی را ، نه پروژه ادیوس را . اگرچه میدانم که شما خودتان استادید و به این آگاهی دارید . اینرا برای دوستانی ذکر کردم که کمتر با این مورد ممکن است آشنا باشند . این کدکها را میتوانی در لینک زیر دانلود کنی .

download grass valley hqx codec 7.31.2939 (direct link)

mamnoonam azat dooste azizam..aama moshkel man az khoorji nis..man hata too khode eduse ham daram cilipamo mibinam moghehai ke dota tasvir roo ham fade shode baz oon tik vojood dare..yani hata ghabl az export kardane cilipam..inesh vasasm ajibe ke filmaye full hd ke ba doorbin akasi gerfte shode doare in moshkel mishan...moshkel az pereset bayad bashe..ama nemidoonam chisho eshtebah entekhab kardam ke oon tike miofte bazi jaha

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من شاید فرمت و فریمریت ویدئوهایتان یا کدک و .... با هم متفاوت باشد . بهتر است دو برداشت از یک دوربین را بیازمائیدو ببینید بازهم همان مشکل مجدد بروز میکند یا نه !!! ... لطفا تست بفرمائید . و اگر نه ، یا سعی کنید تنظیمات دوربینهایتان را یکسان کنید و یا ویئوهای مختلفتان را با یک مبدل ویدئویی به یک فرمت و تنظیم یکسان تبدیل کنید و سپس اقدام به تدوین بفرمائید .موفق باشید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع