برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

همیاری: ساخت آبشار و معضلاتش، مشکل سیاه شدن چند فریم در انیمیشن.(c4d)

سلام:
    اول اینکه از R17 بهره میبرم:
    این روزها دارم یه جزیره طراحی میکنم (این هزار بار...همه جا اینو میگم!!!خخخخخخخ)

یه جایی ازش رندر گرفتم و یه انیمیشن پنج ثانیه ای با حجم وحشتناک 50 مگابایتی شد!!!(اگه راهی هست که این حجم رو بشه برای خروجی کاهش داد بهم بگید...ممنون...البته میدونم که باید روی متریالها دقت کنم ولی خب تازه کارم...اگه آموزشی چیزی باشه عالی میشه...ولی فکر میکنم با همون درصدهای مربوط به تراکم بشه سبک کرد رندر رو)
    اما مشکل دیگه ای که دارم اینه که سه تا از فریم ها(حین تغییر زاویه دوربین در فیلم)، سیاه میشن و من نمیدونم چرا!! (البته این برام مشکلی ایجاد نمیکنه ولی فقط از جنبه ی آموزشیش دارم مطرحش میکنم که چیز بیشتری یاد بگیریم)
    اینم آدرس همین پنج ثانیه...حجمش رو کم کردم:
    http://s6.picofile.com/file/8265493268/asli.mp4.html

روان کردن آب اقیانوس رو هم اگه بتونید بهم یاد بدید ممنون میشم...یعنی اقیانوس تلاطم داشته باشه توی انیمیشن نهایی.

دومین مشکل:
    دارم یه آبشار طراحی میکنم... با کمک emitter... تقریبا خوب پیش رفتم و با کمک یه sphere و عملگر metaball انجامش دادم...
    اول اینکه اگه راه بهتری برای ساخت آبشار هست ممنون میشم بهم بگید و یا آموزشی بذارید...

اما مشکل اصلیم الان اینه که ;میخوام آب آبشار روی زمین بریزه... که ظاهرا باید از شبیه ساز رفلکشن یا همچین چیزی استفاده کنم(برای زمین، که قراره آب رو نگه داره و سقوط نکنن این آبها) اما نمیتونم پیداش کنم!!! در کل چطور میتونم؟البته شاید رفلکشن رو اشتباه میگم اخه رفلکشن باید بیشتر برای نور و اینها باشه ولی در کل میخوام واکنش هایی مثل زمین و دیوار ایجاد کنم... یعنی مثلا یه دیوار بسازم که توپ بهش بخوره و مثل دیوار واقعی برش گردونه... اگه راجع به اینها کمکم کنید ممنون میشم.البته من خیلی تازه کارم...شرمنده اگه سطح مبتدیه مشکلاتم!!!

جلوه های ویژه مربوط به آبشار رو هم دئوس دارم بپرسم ولی دیگه خیلی طولانی شد!(منظورم اون حالت قطرات ریز آب و حالت بخار مانندشه)

راستی بابت انتهای کلیپ عذر میخوام...انتهاش شوخی با یکی از دوستانم بود و اصلا برای همین ساختمش ولی خب الان محل اشکال شده برام و مجبور شدم بذارمش...

(ضمنا، لحظه ی سیاه شدن اون سه فریم، بین ثانیه ی دو و سه هست)
    ویرایش توسط ALEN : 08-29-16 در ساعت 02:02 دلیل: افزودن نکته

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    چرا با متابال میسازید
    خود پلاگین real flow یا یا استفاده از نرم افزار real flowاین کارو انجام بدید

سلام...

چون تازه کارم و نمیدونستم...برای همین پرسیدم.

ممنون از کمکت...
    ولی هر چی توی نت گشتم نتونستم این پلاگین رو برای r17 پیدا کنم... اگه میشه زحمت لینکشم بکشی برام ممنون میشم

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALEN نمایش پست ها
    سلام...

چون تازه کارم و نمیدونستم...برای همین پرسیدم.

ممنون از کمکت...
    ولی هر چی توی نت گشتم نتونستم این پلاگین رو برای r17 پیدا کنم... اگه میشه زحمت لینکشم بکشی برام ممنون میشم
    http://forum.video-effects.ir/thread19639.html

بی نهایت سپاس

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    در مورد سیاه شدن تصویر ، نوع و محل نورهایتان را در فریم های مورد نظر چک بفرمائید . گاهی نور زیاد سبب ایجاد سیاهی میشود . موفق باشید .

کلمات کلیدی این موضوع