برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 41 از 41

مشاهده : 51159 , پاسخ ها : 40
موضوع: معرفی بهترین سیستم برای افتر افکت و قیمت آن

نقل قول نوشته اصلی توسط armanrabii نمایش پست ها
    ولی خب هر دولتی بیاد قیمتها که دیگه هرگز کم نمیشه قطعا و یقینا ...
    نهایتش اینه که به وضع موجود ثبات ببخشه و چیزی گرون نشه بصورت نامعقول
    ولی نکته اینجاست که هنوز یکسال از این دولت مونده و خیلی زمزمه میشه که تو چند ماه آینده دلار ممکنه تا 40 تومن هم برسه ... اونوقت چه خاکی تو سرمون بکنیم؟ دیگه نمیشه لاشه کامپیوترم خرید اونوقت

هزینه حداکثر 30 تومن میتونم ولی با دردسر ... بهمین خاطر نمیخام چیزی ببندم که کاربرد چندانی برا کارم نداره
    سه بعدی خیلی کم ولی بزودی قصد دارم آموزش سینمافوردی استاد رو بخرم و موشن گرافیک فانتزی تو فوردی رو هم به کارم اضافه کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
    بله . ارزون نمیشه . اما علاوه بر ثبات ، بحث قدرت خرید را هم میتونه زیاد کنه (ولو بصورت موقت) (اگه دوران دولت نهم و افزایش چشمگیر حقوق مردم نسبت به دولت هشتم را یادتون باشه) . حالا باز هم احتمال خودمه و به انتخاب مردم وابسته هست .
    باز هم خودتون میدونید .

موتور رندر در سینما 4 دی تون ، چی میخواید باشه؟ موتور رندر پیش فرضِ سینما 4 دی؟

و بعد اینکه درصد بگید که چند درصد مثلا میخواید با افترافکت کار کنید و چند درصد (در آینده) با سینما 4 دی؟
    یعنی من موقع انتخاب قطعات ، چند درصد کار با افترافکت را در نظر بگیرم و چند درصد کار با سینما 4 دی را؟ (چون افترافکت ، حافظه ی بیشتری میخواد اما پردازنده ی رده ی متوسطی لازم داره اما سینما 4 دی اگه موتور رندر cpu based اش باشه ، هر چی پردازنده ی قویتری باشه ، سرعت رندرتون بالاتر میره و نسبت به افترافکت ، حافظه ی کمتری میتونه نیاز داشته باشه) .

و اینکه با مانیتور و موس و کیبرد میخواین یا بدون اینها؟

----------------------

بعد اینکه لیست قطعات فعلی تون را بگید تا ببینم میشه همین سیستم تون را ارتقاء داد و اینکه تفاوت سیستم فعلی با سیستم جدیدی که میخواید بخرید ، ارزش داره یا نه .
    لیست کامل تمام قطعات تون را بگید؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع