صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

مشاهده : 4706 , پاسخ ها : 36
موضوع: معرفی بهترین سیستم برای افتر افکت و قیمت آن

1. »»

معرفی بهترین سیستم برای افتر افکت و قیمت آن

امکانات: پرینت این صفحه / حالت نمایش بصورت پرینت شده ارسال این صفحه به ایمیل یک دوست یا خودتان
      سلام و درود عزیزان.
      این قسمت مهمترین قطعات استفاده شده در افتر افکت همراه با قیمت آن رو براتون میگم.
      قیمت های هر مغازه ای فرق میکنه.

اولین قطعه کارت گرافیک که از همه مهمتره
      کارت گرافیک Geforce GTX 980 TI بگیرید.
      Geforce GTX 980 Ti حدوده 2 میلیون 800 هزارتومان میباشد.

دومین قطعه یک هارد SSD حدوده 240 گیگابایت برای درایو C تا بتوانید نرم افزار و ویندوز رو داخل آن نصب کنید وسریع باشند.
      قیمت 240 گیگابایت حدوده : 340 هزارتومان میباشد بعضی جاها مارک ها فرق میکنه ارزانتر هم هستند.

سومین قطعه CPU که برای بعضی از قسمت ها خیلی مهمه.
      Core™ i7-5820K Processor (15M Cache, up to 3.60 GHz)
      قیمت چیزی حدوده 1 میلیون 300 هزارتومان میباشد.

چهارمین قطعه Ram کامپیوتر میباشد که 16 گیگابایت بگیرید حالا هرچقدر بیشتر بهتره.
      قیمت حدوده 400 هزارتومان میباشد که جاهای دیگه فرق میکنه و همچنین مارک های مختلفی داره.

بهتره یک کولرمستر خوب بگیرید تا در این هوای گرم سیستم خوب خنک بشه. نوع خوب و قیمت رو از فروشنده بپرسید.

ببینید بدون یادگیری نرم افزار این سیستم های گران و حرفه ای بدرد شما نمیخوره.

بیشتر دوستان سوال میپرسن سیستمی که در آموزش استفاده میکنید چیه.
      خوب اول باید بگم PC است نه لب تاپ و قطعات :
      CPU Cor i 7 5820K - 3.30 GHZ
      Ram 16 GB
      GTX 970
      Hard SSD 240 GB

امیدوارم که همیشه موفق باشید.

محمدرضامهرنیا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44366
    موضوعات
    2
    دوستان گرامی با عرض سلام و ارادت
    و همچنین ارادت ویژه خدمت استاد گل جناب هادی پور . عذر خواهی میکنم منم سوالاتی دارم که با موضوع این صفحه بی ارتباط نیست ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید .
    ۱_ ببخشید مگر ساختن یک کلیپ ساده یا در قالب یک انیمیشن ساده و یا موشن گرافیک که دوبعدی هم هستند چگونه سیستم باید چنین پردازشی را انجام دهد مگر این نوع از ساختن انیمیشن همانند انیمیشنهای سه بعدی شرکت والت دیزنی و یا پیکسار هستند که احتیاج به سیستم هایی با چنین سخت ابزاری داشته باشیم . هادی پور دوست گرامی اگر امکانش هست قدری در این خصوص توضیح دهید ممنون میشوم ...؟؟؟؟
    فکر کنم خدمت شما عرض نمودم مدت بسیاریست من در زمینه معماری و طراحی سه بعدی فعالیت دارم در خصوص طراحی سه بعدی در زمینه شغلی ما بله سیستم باید اطلاعات بسیار خفنی را پردازش کند مخصوصا از زمانی که پلاگین‌های قدرتمندی همچون وی ری و کرونا پا به عرصه این هنر نهادند سیستمها رو مجاب کردن که برای رئال شدن تصاویر تا جای ممکن اطلاعات بسیار زیادی را پردازش و نسبت به نورپردازی کارها و همچنین طراحی اینتریور و یا اکستریور آنالیز بسیار بسیار زیادی در روی نورها و سایها انجام دهند تا کارها بجایی برسند که دیگر تشخیص بین واقعیت و غیر واقعیت به گونه ای غیر ممکن گردد و همچنان که می‌بینید به این مرحله رسیده ایم ببخشید فقط اینها رو توضیح دادم که اندکی سوالات من بصری تر و قابل درک بیشتر باشد حال با این هجم پردازش در زمینه نرم‌افزار‌های سه بعدی خیلی من تعجب میکنم که حتی جاهایی میخونم که این انیمیشنهای دو بعدی کمی از پروژه‌ای سه بعدی ندارند و این برای من خیلی عجیب و قابل درک نیست .
    ۲_ جناب هادی پور خود شما در جایی گفته بودید که ساخت یک موشن کوتاه گاهی هجم بسیار زیادی خواهد داشت و در این مورد هم برای من سوالی پیش اومده . که چرا باید یک انیمیشن دو بعدی تا این اندازه هجم داشته باشد .؟ و دوم اینکه آیا ما نرم افزاری داریم که بتوانیم هجم چنین فایل‌هایی را آنقدر کم کنیم که به راحتی قابل آپلود و دانلود در اینترنت باشند ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمایی کنید ..؟؟؟؟
    من تمام انیمیشن های دوبعدی که تابحال دیدم و یا دانلود نمودم مخصوصا موشن گرافیک که بیشتر فایلهایی با زمان اندک و هجم بسیار کم مثلا ۲ مگابایت در زمینه تبلیغاتی و یا آموزشی بودند ، و با توجه به گفته شما هم اکنون بدجور گیج شدم
    بسیار تشکر میکنم از شما بابت راهنمایی زیادی صحبت کردم شرمنده در پایان برای خود و خانواده گرامی بهترین آرزوهای دنیا را از کائنات خواستارم پاینده و برقرار باشید و خدانگهدار

sajjadkhati آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18646
    موضوعات
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضامهرنیا نمایش پست ها
    دوستان گرامی با عرض سلام و ارادت
    و همچنین ارادت ویژه خدمت استاد گل جناب هادی پور . عذر خواهی میکنم منم سوالاتی دارم که با موضوع این صفحه بی ارتباط نیست ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید .
    ۱_ ببخشید مگر ساختن یک کلیپ ساده یا در قالب یک انیمیشن ساده و یا موشن گرافیک که دوبعدی هم هستند چگونه سیستم باید چنین پردازشی را انجام دهد مگر این نوع از ساختن انیمیشن همانند انیمیشنهای سه بعدی شرکت والت دیزنی و یا پیکسار هستند که احتیاج به سیستم هایی با چنین سخت ابزاری داشته باشیم . هادی پور دوست گرامی اگر امکانش هست قدری در این خصوص توضیح دهید ممنون میشوم ...؟؟؟؟
    فکر کنم خدمت شما عرض نمودم مدت بسیاریست من در زمینه معماری و طراحی سه بعدی فعالیت دارم در خصوص طراحی سه بعدی در زمینه شغلی ما بله سیستم باید اطلاعات بسیار خفنی را پردازش کند مخصوصا از زمانی که پلاگین‌های قدرتمندی همچون وی ری و کرونا پا به عرصه این هنر نهادند سیستمها رو مجاب کردن که برای رئال شدن تصاویر تا جای ممکن اطلاعات بسیار زیادی را پردازش و نسبت به نورپردازی کارها و همچنین طراحی اینتریور و یا اکستریور آنالیز بسیار بسیار زیادی در روی نورها و سایها انجام دهند تا کارها بجایی برسند که دیگر تشخیص بین واقعیت و غیر واقعیت به گونه ای غیر ممکن گردد و همچنان که می‌بینید به این مرحله رسیده ایم ببخشید فقط اینها رو توضیح دادم که اندکی سوالات من بصری تر و قابل درک بیشتر باشد حال با این هجم پردازش در زمینه نرم‌افزار‌های سه بعدی خیلی من تعجب میکنم که حتی جاهایی میخونم که این انیمیشنهای دو بعدی کمی از پروژه‌ای سه بعدی ندارند و این برای من خیلی عجیب و قابل درک نیست .
    ۲_ جناب هادی پور خود شما در جایی گفته بودید که ساخت یک موشن کوتاه گاهی هجم بسیار زیادی خواهد داشت و در این مورد هم برای من سوالی پیش اومده . که چرا باید یک انیمیشن دو بعدی تا این اندازه هجم داشته باشد .؟ و دوم اینکه آیا ما نرم افزاری داریم که بتوانیم هجم چنین فایل‌هایی را آنقدر کم کنیم که به راحتی قابل آپلود و دانلود در اینترنت باشند ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمایی کنید ..؟؟؟؟
    من تمام انیمیشن های دوبعدی که تابحال دیدم و یا دانلود نمودم مخصوصا موشن گرافیک که بیشتر فایلهایی با زمان اندک و هجم بسیار کم مثلا ۲ مگابایت در زمینه تبلیغاتی و یا آموزشی بودند ، و با توجه به گفته شما هم اکنون بدجور گیج شدم
    بسیار تشکر میکنم از شما بابت راهنمایی زیادی صحبت کردم شرمنده در پایان برای خود و خانواده گرامی بهترین آرزوهای دنیا را از کائنات خواستارم پاینده و برقرار باشید و خدانگهدار

سلام
    1) هر چند عملیات برای گرافیک دو بعدی ، خیلی سبک تر از عملیات برای گرافیک سه بعدی هستن

ولی اولا پردازش و سنگینی خاص خودشون را دارن . حتی پخش و play کردن یه کلیپ نیاز به منابع داره حالا چه برسه به اعمال تغییرات و افکت های مختلف که هر کدوم از این تغییرات و افکت ها ، عملیات ریاضی ساده و پیچیده ی خودشون را دارن و هر چی عملیات ریاضی پیچیده تر باشه ، پردازنده ی قویتری میخواد (و معمولا هم رم بیشتری میخواد) و چه برسه به اینکه چندین لایه و چندین تغییرات یا افکت اعمال بشه و سنگین تر بشه که نیاز به منابع قویتری داره (منظورم از تغییرات ، هر تغییری هست که همه شون نیاز به محاسبات ساده تا بسیار پیچیده ی ریاضی و حتی محاسبات پیچیده ی فیزیک و نور و ... دارن مثلا از محاسبات پیچیده ی ترکینگ گرفته تا تغییر اندازه ی ساده ی یه فوتیج)

دوما توی رندر 3 بعدی ، طرف برای رندر یه فریم ، از چندین دقیقه تا چندین ساعت منتظر پردازش میمونه ولی قطعا برای رندرهای دو بعدی انتظار پردازش بسیار سریعتر داره (گاها انتظار 25 تا 30 فریم در ثانیه رو داره) که هر چی سیستم قویتر باشه ، این انتظارش زودتر به نتیجه میرسه

سوما نرم افزارهایی مثل افترافکت ، علاوه بر رندر دو بعدی معمولی شون (که همین اش هم خیلی وقت ها بسته به پروژه سنگین میشه) ، از موتور رندر ریس تریس یا پلاگین های پیشرفته ی 3 بعدی مثل المنت 3 دی که محاسبات 3 بعدی پیشرفته و سنگین را انجام میده ، استفاده میکنن که نیاز به سیستم قوی دارن (معمولا بخاطر محاسبات زیاد 3 بعدی شون ، از رابط های گرافیکی مثل directx یا opengl یا vulkan یا opencl استفاده میکنن تا پردازش شون را به دوش کارت گرافیک بندازن تا بسیار سریعتر از cpu پردازش کنه . البته معمولا از opengl و opencl استفاده میکنن چون احتمالا directx اختصاصی ویندوز هست هر چند شاید بهتر باشه و vulkan هم که جدید اومده) . پلاگین های 3 بعدی دیگه هم مثل form و ... هستن که کلا بسته به نوع پروژه و تنظیماتی که کاربر انجام میده ، نیاز به محاسبات پیچیده دارن

2) اگه منظورتون حجم خروجی ویدئو هست که بستگی به نوع انتخاب کدک و تنظیمات بیت ریت و ... داره

mehdirm آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    40251
    موضوعات
    0
    سلام دوستتان ...
    آقا ما یه سیستم لپ تاپ داریم رم 4 .. سی پی یو core i 5 .... گرافیک دو گیگ ....
    اگه بخاییم باهاش افتر کار کنیم چه نسخه ای نصب کنیم .... 2017 cc نصب کردم کلا گیره... نسخه های پایین تر کدومش سریعتره؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    موضوعات
    4702
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdirm نمایش پست ها
    سلام دوستتان ...
    آقا ما یه سیستم لپ تاپ داریم رم 4 .. سی پی یو core i 5 .... گرافیک دو گیگ ....
    اگه بخاییم باهاش افتر کار کنیم چه نسخه ای نصب کنیم .... 2017 cc نصب کردم کلا گیره... نسخه های پایین تر کدومش سریعتره؟
    سلام
    سیستمتون خوب نیست و فرقی نمیکنه چه ورژنی نصب کنید
    افتر افکت هر ورژنی نیاز به سیستم خوب داره
    شما cc 2014 فعلا نصب کنید ببینید چی میشه
    ویدیو افکت در تلگرام
    https://telegram.me/video_effects_ir

نه، من يه انسان بزرگ نيستم ولي کسي بهم گفت
    که لحظه رو درياب چون ممکنه فردا همشون تمام بشه

KHAMENEI.IR آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33526
    موضوعات
    0
    سلام علیکم

Acer PREDATOR Helios 500

i78750h
    1070
    16
    250 m2
    1 TB

Hosein_gh آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    31587
    موضوعات
    24
    یا حسین من تنها 12 سالمه یه لب تاپ آشغالی دارم hp
    8G RAM
    AMD qwed qore A8 CPU
    AMD Rayzen GPU
    من هنوز PS4 یک میلیونی بابام برام نگرفته چه برسه به 5-6 میلیون کامپیوتر

(لب تابم هم خودم با عیدی های خودم گرفتم)
    دوربینمم 700D کنون هست

خدا رو شکر ویدیو افکت آموزش رایگان هم میزاره

ممنون استاد

Amoorozegar آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    51043
    موضوعات
    1
    سلام دوستان
    یه خواهشی ازتون داشتم من واقعا نیاز به راهنمایی در مورد خرید کیس دارم
    میخوام یک سیستم بخرم برای شروع کارهای گرافیکی فتوشاپ و افترافکت.
    اگر ممکنه راهنمایی کنید که بین دو سیستم زیر کدوم بهتره و اگر تغییری مد نظرتونه یا سیستم بهتر میشناسید معرفی کنید،ممنونم
    (بودجه از ۳۸۰۰ تا ۵ تومن)

فعلا برای آموزش دیدن و موشن گرافیک های کوتاه میخوام و کار خیلی سنگینی نمیخوام بکنم

سیستم ۱
    اولی یک کیس استوک هستش کیس hp elite desk
    پردازنده i7 4790
    Core-i7

مدل پردازنده
    i7-4790

رم ddr3 8gb
    Ssd 120
    Hdd 1t

سیستم ۲
    مادربورد گیگابایت GA-A320M-S2H
    پردازنده ryzen 5 2400g