برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41

مشاهده : 50847 , پاسخ ها : 40
موضوع: معرفی بهترین سیستم برای افتر افکت و قیمت آن

m.o.ein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20050
    سلام بر عزیزان
    بنظردوستان .. CPU 6800k جوابگو هست ؟
    CPU 6800k:15MB Cash
    و کارت گرافیک : MSI 1070 GTX 8GB
    Ram:16 gb
    و دو عدد هارد ssd برای نرم افزار و ویندوز و run پروژه + یه هارد 2 ترابایت برای آرشیو
    این cpu رو خیلی تعریفشو شنیدم توی تحقیقاتی که کردم .

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.o.ein نمایش پست ها
    سلام بر عزیزان
    و دو عدد هارد ssd برای نرم افزار و ویندوز و run پروژه + یه هارد 2 ترابایت برای آرشیو
    سلام
    بله سیستم خوبیه عزیز کار کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام بر عزیزان

سلام
    همونطور که آقا هادی گفتن ، سیستم خوبی هه
    ولی خواستم بگم اگه عجله ندارین ، AMD پردازنده ی نسل جدیدی بنام رایزن ارائه کرد که بعد از 10 سال ، از خبرهایی که میرسه ، دوباره این شرکت رو در رقابت با اینتل به چالش بسیار جدی میکشونه . پردازنده هایی با قدرت و قیمت مناسب
    البته اگه عجله دارین که هیچ
    مثلا پردازنده ی 1700X از AMD با قیمت 380 دلار و توان مصرفی 95 وات ، طبق اخبار منتشر شده ، از همین پردازنده ی 6800K که قیمتی بین 410 تا 440 دلار با توان مصرفی 140 وات دارن ، قویتر هست اونم بدون استفاده از تمام توان اش (چون سری X قابلیت اورکلاک اتوماتیک ، حتی بیشتر از حالت توربو دارن که حالا طبق گفته ی سایت ، از تمام توان اش استفاده نشد . نمیدونم . شاید چیپست مناسب سری X هنوز عرضه نشد) :

در تصویر بالا ، اولی ، بنچمارک پردازنده ی 1700X AMD هست و چهارمی ، پردازنده ی 6800K اینتل هست
    البته همیشه این طور بوده که محصولات AMD در ایران ، از بازار جهانی ، گرونتر و گاها خیلی گرونتر عرضه میشد یعنی ممکنه به ایران که برسه ، بجای قیمت واقعی 1.6 تا 1.7 میلیون تومن مدل 1700X ، حتی گرونتر از 6800K که 1.9 تومن هست ، دربیاد ولی گفتم خبر داشته باشین

m.o.ein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20050
    سلام مهندس
    خوبه .... ولی هرچی خوب بیاد ایران قیمت وحشتناکی میگیره ...تو کشور خودشون اینقدر پول نمیگیرن
    اینجور که معلومه این پردازنده قیمتش کمتر از 6900 میشه حدود 3.5 کم کمش ... من الان 5 ماه منتظرم قیمت کم بشه ولی داره میره بالا ... فروشنده های عزیز هم که خدا بده برکت بد نمیشه واسشون . البته یه بحث هم هست که خیلی تفاوت زیادی ندارن این چند پردازنده ..مگر واسه استفاده های خیلی خاص . 6800 یجورایی میان رده حساب میشه .

سلام مهندس
    خوبه .... ولی هرچی خوب بیاد ایران قیمت وحشتناکی میگیره ...تو کشور خودشون اینقدر پول نمیگیرن
    اینجور که معلومه این پردازنده قیمتش کمتر از 6900 میشه حدود 3.5 کم کمش ... من الان 5 ماه منتظرم قیمت کم بشه ولی داره میره بالا ... فروشنده های عزیز هم که خدا بده برکت بد نمیشه واسشون . البته یه بحث هم هست که خیلی تفاوت زیادی ندارن این چند پردازنده ..مگر واسه استفاده های خیلی خاص . 6800 یجورایی میان رده حساب میشه .

سلام
    نه این طور نیست که مثلا چون با قدرت 6900 دارین توی چارت قیاس میکنین ، قیمت اش هم ، هم اندازه ی اون باشه

اول اینکه ، محصولات ، قیمت جهانی دارن مثلا همین 1700X AMD قیمتش 380 دلار هه و 6800K قیمت بین 410 تا 450 داره . محصولات AMD و Nvidia اغلب ، هم قیمت بازار جهانی (حالا 100 تا حداکثر 200 تومن بالاتر) ، وارد ایران میشن واسه همینه اگه پردازنده ی 6800K رو با قیمت 450 دلار و دلار 4200 حساب کنین ، جور درمیاد (البته قطعا مسلم هست ، اینها با قیمت 410 دلار میخرن و بقیه برای حمل و نقل و ... میشه)
    حالا 1700X AMD که قیمت 380 دلار داره ، تجربه نشون میده که این ایران میخواد وارد شه ، هر چند با قیمت واقعی اش که 1.6 تا 1.7 تومنه باید وارد شه ولی این هم احتمالا با همون قیمت 6800K یعنی حدودا 1.9 تومن تا 2 تومن باید وارد شه (دیگه مثل قضیه ی گرافیک R9 280X که واقعا گندش رو در آوردن و بجای 900 تا 1 تومن ، 1.5 فروختن اول ها و بعدا قیمت ها متعادل تر شد ، اگه اون طور هم بخواد بشه ، از 2.2 تومن نباید فراتر بره)
    حالا بازم بازاره و آینده رو نمیشه پیش بینی کرد . فقط احتمال میشه داد

دوم اینکه ، قضیه ی تفاوت زیاد نداشتن ، اون بحث جدا هست . چون میدونید ، توی پردازنده ها ، هر چی تعداد هسته ها و نخ های پردازنده بالاتر بره و یا نوع تکنولوژی هاش (سری i در مقابل سلرون و پنتیوم در مقابل زئون و ...) ، قیمت اش بصورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه (در یک برند خاص منظورمه نه اینکه قیاس قیمت دو شرکت متفاوت) ولی کارایی اش به شدت پایین میاد و میشه گفت ، بهترین قیمت نسبت به کارایی ، فقط تا همین پردازنده ی 6800K هست . از اون بالاتر ، کارایی نسبت به قیمت واقعا کم هست جوری که پردازنده ی 4 میلیونی 6900K ، فقط 30 در صد (1.3 برابر) ، از پردازنده ی 1.9 تومنی 6800K قویتره اما قیمتش بجای 1.3 برابر افزایش ، 2 برابر افزایش داره . یا مثلا همین پردازنده 6800K ، حدودا 4 برابر از پردازنده ی Celeron G3900 قویتره اما بجای 4 برابر قیمت بیشتر ، 12 برابر بیشتره

کلا قدرتمندترین پردازنده (پردازنده های بالای 7 و 8 تومنی) ، در حال حاضر ، از بنچمارک با امتیاز 20 هزار بالاتر نرفته و بنچمارک پردازنده ی 6800K ، حدود 13 هزار و خردی هست
    ویرایش توسط sajjadkhati : 02-13-17 در ساعت 15:18

m.o.ein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20050
    بله منم منظورم همینه ... من سر کار سیستم با cpu زئون 2630 بیت مگ کش
    و 32 گیگ رم و گرافیگ k2200 کوادرو و هارد ssd گرفتن که cpu توی شرایط سخت و رندرینگ اصلا usage ش ، بیشتر از 30 الی 70 نمیشه ..خیلی cpu خفنی هست . تازه 2630 بین بقیه زئون ها بچه حساب میشه . منظورم اینه که توان cpu توی کارای سطحی و کم حجم همش استفاده نمیشه ... cpu 6900 واقعا گرونه واسه ماها و ارزش خرید در حال حاضر نداره واسه کسایی که وام میگیرن تا سیستم بگیرن... در حال حاضر قیمت مناسب همین 6800 هست.
    بچه ها اگه بیان و مدل سخت افزار هاشون رو اشتراک بزارن و معرفی کنن خیلی خوبه مخصوصا cpu ها .
    الان یعنی به نظر شما 6800k جوابگو نیست ؟

بله منم منظورم همینه ... من سر کار سیستم با cpu زئون 2630 بیت مگ کش
    و 32 گیگ رم و گرافیگ k2200 کوادرو و هارد ssd گرفتن که cpu توی شرایط سخت و رندرینگ اصلا usage ش ، بیشتر از 30 الی 70 نمیشه ..خیلی cpu خفنی هست . تازه 2630 بین بقیه زئون ها بچه حساب میشه . منظورم اینه که توان cpu توی کارای سطحی و کم حجم همش استفاده نمیشه ... cpu 6900 واقعا گرونه واسه ماها و ارزش خرید در حال حاضر نداره واسه کسایی که وام میگیرن تا سیستم بگیرن... در حال حاضر قیمت مناسب همین 6800 هست.
    بچه ها اگه بیان و مدل سخت افزار هاشون رو اشتراک بزارن و معرفی کنن خیلی خوبه مخصوصا cpu ها .
    الان یعنی به نظر شما 6800k جوابگو نیست ؟

من سیستم زئون رو قبول ندارم
    هم بسیار گرون قیمت (بخاطر تعداد هسته ها و تعداد نخ های بالا و نوع سوکت اش) و هم کارایی پایینی داره . کارایی سری i7 ها بخاطر سوکت و کلاک بالاتر (بجای هسته های بیشتر) ، خیلی به صرفه تر از زئون ها می ایست هه . زئون به نظرم برای سیستم دسکتاپ طراحی نشد . طراحی اش بیشتر برای اون سیستم هایی هست که پردازش موازی بیشتری دارن
    xeon E5-2630 طبق بنچمارک ها، کارایی اش در حد i7 6700 هم نیست

-------------
    نه
    اتفاقا 6800K که گفتم . به نظرم پردازنده ی خیلی خوش قیمت با کارایی خیلی خوب هست ولی 1700X AMD (در آینده و اونم با قیمت در همین حد) ، پردازنده ی بهتری هست
    هر چند ، بهترین کارایی نسبت به قیمت در حال حاضر در بازار رو پردازنده ی i7 5820K داره
    ویرایش توسط sajjadkhati : 02-13-17 در ساعت 16:21

m.o.ein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20050
    بله زئون یسری معایب هم داره و قیمت بالا
    سری k بنچ مارک های بالاتری رو دارن نسبت به زئون ها

@​m.o.ein
    اینو جدید آپدیت کردم ولی چون مهم بود و خواستم ببینین ، توی پست جدید میگم :

هر چند ، بهترین کارایی نسبت به قیمت در حال حاضر در بازار رو پردازنده ی نسل قبل i7 5820K با قیمت تقریبا 1.5 تومن داره . هر چند یه خورده (حدود 5 درصد) از 6800K ضعیف تره ولی نسبت به اختلاف 400 تومنی قطعا انتخاب بهتری هست

سلام دوست عزیز.

یکی دوهفته ای هست که سیتممو فروختم و یک باکس تدوین خریداری کردم اما یه مشکلی دارم
    اونم اینه که هیچ فرقی تو خروجی(رندر) گرفتن پروژه ها یا باز کردن پروژه های سنگین ایجاد نشده مثلا یه پروژه رو 5 ساعت طول میکشه رندر کنه.
    قسمت gpu و تنظیماتی که در آموزش سایت گذاشته شده رو خوندم و انجام دادم ولی دوباره همون نتیجه رو داد.

کارت گرافیک gtx1060
    رم 16

سی پی یو intel(r) core(tm) i5-6400 cpu @ 2.70 GHz

میشه راهنمایی کنید چیکار باید کنم،
    ممنون؟؟؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع