برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1770 , پاسخ ها : 6
موضوع: مشورت برای خرید سیستم فوریییی !!

Question مشورت برای خرید سیستم فوریییی !!

ســـــــــــــــــــــــل ام به همگی .... یه سیستم دارم میخرم برای کار با ادیوس و افترافکت و پریمایر میخوام کار ادیت فیلم عروس و دامادو شروع کنم و در کنارش افتر رو خوب یاد بگیرم این سیستم جوابگو هست ؟ نظرتون رو بگین؟ 7 میلیون قیمت سیستم هست با کارت کپچر و سوال بعدیم اینه که هارد اس اس دی درایو C بذارم و برنامه افتر C نصب کنم یا کش برنامه هارو C قرار بدم؟
    و فن cpu
    MAINBOARD X99-UD4
    MONITOr 25UM65 LED LG
    CPU i7 5820K Box
    RAM 16G(2400) Geil super luce 2*16=32 GB ram
    VGA 950GTX Gigabyte
    HDD 4TB sata(64m) WD blue
    SSD SUMSUNG 850 EVO 250GB
    HARD EXTERNAL WD my passport Ultra 1TB
    DVD WRITER ASUS SATA
    POWER SUPPLY Green 700 A-HP
    CASE Green X2
    CARD CAPTURE 1394
    FAN CPU

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود
    بله سیستم بسیار خوبیه عالیه
    ولی به نظر من هارد 4 ترابایت کمتر بگیرید و یک هارد SSD با حجم 500 گیگابایت بگیرید
    بله در درایو C هارد SSD رو بزارید و نرم افزار های خودتون رو نصب کنید. Cache افتر افکت فقط 20 گیگابایت میشه مشکلی نیست بزارید همون درایو ویندوز باشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

مرسی بابت راهنمایی خوبتونننمتشکرم

سلام

به سلامتی
    کی این سیستم رو به شما پیشنهاد داده ؟!!

به نظرم با این هزینه 7 میلیونی اصلا پیشنهاد خوبی نداده البته این نظر شخصی من هست

داداش این همه میخوای هزینه کنی آخرشم کارت گرافیک gtx 950 !!!

پاور گرین ؟!!!

هارد 4 ترابایت ؟!!!

کیس گرین؟

هارد اکسترنال اضافه ؟

و...

به نظرم اگر فروشنده ای این رو به شما پیشنهاد کرده ، یه سیستمی چیده با بیشترین هزینه و مشخصات نامناسب!

پیشنهاد میکنم خودتون برین از نو تک تک قطعات رو تحقیق کنید و بخرید

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

سلام مجدد

تاکید میکنم حتما خودتون تحقیق کنید!

اما پیشنهاد های (اصلاحات) من

1- رم

رم رو گفتید :RAM 16G(2400) Geil super luce 2*16=32 GB ram

بنده تقریبا یک سال پیش یه سیستم برای خودم گرفتم و تجربه خوبی شد برای من
    خب من هم مثل خیلی ها رم برام مهم بود و دوست داشتم زیاد باشه

16 گیگ رم huper x کینگ استون گرفتم ، والان این رو فهمیدم که رم خیلی زیاد ، مفید نیست و اصلا استفاده نمیشه مگر در موارد معدود!

یعنی اگر الان برگردم به عقب رم 8 گیگ میگرم ! چون 8 گیگ برای اکثر کار ها کاملا کافی هست حالا من نمیگم شما 8 گیگ بگیرید ولی نهایتش 16 گیگ بگیرین ، 32 واقعا زیاده و خرج الکی هست

2- پاور

منبع تغذیه سیستم یکی از موارد بسیار مهمه که معمولا بهش کم توجهی میشه

ببینید من نمیخوام بگم GREEN بده اما شما که دارین یه سیستم خفن میبندین باید حتما یه پاور خوب از یه شرکت پدر مادر دار خارجی بگیرید مثلا کورسیور (املاش رو نمیدونم) یا Cooler Master .

پاور های گرین و یا متفرقه اگر هم به حساب استاندار های بازده رو دارن یا برچسبی روشون خورده غالبا الکی هست و کیفیت خوبی ندارن

3- کیس

کیس سیستم همه زیبایی سیستمه چون شما فقط از بیرون کیس رو میبینید

کیس رو روش تاکید ندارم اما باز هم توصیه میکنم کیس پدر مادر دار بگیرید ! کیس های گرین تولیدات بی کیفیت چین هستند که تو ایران فوقش منتاژ میشن

من خودم کیس X+ EAGLE Green رو دارم . بد نیست اما بر خلاف توضیحات گرین اصلا سیستم کابل کشی از پشت نداره ! خنک کننده پردازنده توش جا نمیشه و...

پس کیس هم توصیه می کنم یه کیس خوب از کولر مستری ، کورسیوری یا... تهیه کنید

4- کارت گرافیک

کارت گرافیک برای کار ما خیلی مهمه اون وقت شما میخواین یه کارت گرافیک میان رده و به اصطلاح اقتصادی بگیرید؟!

من خودم GTX 750 TI دارم (950 نسخه مشابه همین هست) و راضیم اما اگر بودجه شما رو داشتم حتما یه کارت قوی تر میخریدم

5- هارد

چهار ترابایت هارد ؟!!
    اگرچه باتوجه به کارتون هارد زیادی نییاز دارید اما دیگه 4tb خیلی زیاده و احتمالا استفاده نمیشه و باز هم خرج الکی به حساب میاد حدود 600 تومن !

2TB بگیرید کافیه . یا وسترن دیجیتال بگیرید یا سیگیت

هارد اکسترنال هم نفهمیدم داستانش چیه؟

6- DVD ROM

دیدم زدین asus

برند Asus خیلی برند خوب و باکیفیتی هست اما من چون خودم دی وی دی رام Asus دارم . پیشنهاد میکنم Pioneer بگیرید بهتره

امیدوارم بهترین خرید رو با توجه به هزینه ای که می کنید داشته باشید

در پناه حق...
    ویرایش توسط King Arc s : 07-30-16 در ساعت 12:42

Trust is like an eraser

اول ازم همه راهنماییتـــــــون ممنونم ... من این سیستمو قسطی دارم بر میدارم بخاطر همین گفتم بعد گرافیک و پاور رو باز ارتقا میدم . هارد اکسترنال رو واس فیلم هام میخوام چون تو خونه میخوام فیلم ادیت کنم ... فیلم های عروسی معمولا 2 . 3 ساعت هست و خروجی فول اچ دی به 100 گیگ میرسه حجم فیلم ها بالا بره 4 ترا م پر میشه .. یه سری فایل های افکت و... باید توی سیستم باشه که من 3 ترا بذارم برای ادیت واین سیستم به نظرتون جوابگوی افتر هست؟ در آینده پاور و گرافیک ارتقا میدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar-jordan نمایش پست ها
    اول ازم همه راهنماییتـــــــون ممنونم ... من این سیستمو قسطی دارم بر میدارم بخاطر همین گفتم بعد گرافیک و پاور رو باز ارتقا میدم . هارد اکسترنال رو واس فیلم هام میخوام چون تو خونه میخوام فیلم ادیت کنم ... فیلم های عروسی معمولا 2 . 3 ساعت هست و خروجی فول اچ دی به 100 گیگ میرسه حجم فیلم ها بالا بره 4 ترا م پر میشه .. یه سری فایل های افکت و... باید توی سیستم باشه که من 3 ترا بذارم برای ادیت واین سیستم به نظرتون جوابگوی افتر هست؟ در آینده پاور و گرافیک ارتقا میدم...
    خواهش می کنم
    توصیه میکنم چیزی رو به بعد موکول نکنید ! چرا بعد ارتقا میدین ؟! احتمالش خیلی کمه که بعدا پاور و حتی کارت گرافیک رو ارتقا بدین !
    میخواهید 7 میلیون پول بدین بعد پاور گرین بگیرین به این امید که بعدا ارتقا میدین؟!
    کارت گرافیک - مادر بورد و cpu میشه گفت مهم ترین شاخصه های یک سیستم هستند !
    بیشتر فکر کنید
    در پناه حق...

Trust is like an eraser

کلمات کلیدی این موضوع