برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

راهنمایی جهت اسمبل 5 سیستم تا یک میلیون و یک سیستم تا 2.5 م

سلام.
    بنده قرار هست در زمینه وب و برنامه نویسی Php تدریس کنم. اما با توجه به مکانی که در اختیار دارم مدرس در زمینه های اتوکد,راینو,3dmax و فتوشاپ رو هم در اختیار گرفتم. اما قرار هست سیستم رو بنده برای این عزیزان جمع کنم و اونها فقط درس بدن. من در زمینه برنامه نویسی کانفیگهای مناسب با قیمت پایین رو در اختیار دارم. ام برای کارهای 3d و گرافیک شناخت سخت افزاری ندارم
    من میخوام که 5 سیستم (هر کدام) ترجیحا تا سقف یک تومن و یک سیستم تا سقف 2.5 م تومن داشته باشم.
    میخواستم این موضوع هم در نظر گرفته بشه که این سیستم ها در آینده قابل ارتقا هم باشه. و این رو هم در نظر بگیرید که اگر با قیمت پایین تر هم میشه که چه بهتر. مهم این هست که دانشجو ها بتونن روون کار کنن. در حد آموزش. وگرنه قرار نیست کسی مثلا یه رندر بذاره که یه هفته دیگه نتیجش رو ببینه و یه ابر کامپیوتر بخواد.
    و نکته آخر اینکه مانیتورها کمتر از 15 اینچ نباشن و موس و کیبورد ساده هم باشه.
    ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    با 1 میلیون تومان یا حتی 2 میلیون تومان نمیشه سیستم خوبی برای 3d Max گرفت
    برای دوتای دیگه شاید ولی 3d Max نیاز به سیستم بهتری داره

ببینید من کمترین قیمیت که برای سیستم میتونم بگم 3.500 است که سیستم های کاربران هر کدام 4 میلیون تا 10 میلیونه ولی باز هم کم میارن

حالا شما با 1 میلیون فکر کنم می تونید این سیستم رو بگیرید
    هارد 500 مگابایت
    Ram 4 GB
    CPU = Cor i3
    کارت گرافیک خوب که بشه باهاش کار کرد مشکلی نباشه GTX950-OC-2GD5 GeForce GTX 950 2GB که قیمتش به تنهایی 650 میشه
    دقیقا این : http://www.digikala.com/Product/DKP-...tab-techspecs/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir