برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahth نمایش پست ها
    بنده از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی خبر ندارم ولی اینو می دونم این رشته در دانشگاه های دولتی به نام هنرهای دیجیتال می باشد

اینجا رو هم بخونید خوب توضیح داده اند:
    http://hamedan.irib.ir/-/%D8%B1%D8%B...AA%D8%A7%D9%84
    تو سایت قسمت سوالات متداول این رو گفتم که دانشگاهی هست . اره همینه ولی سرفصل هایی که جلوه های ویژه داره خیلی خیلی عالیه . مثل گریم و . . . ولی اگر کسی از طریق دانشگاه دولتی قصد داره ادامه تحصیل بده . این رشته خوبه ولی اگر از مصاحبه سخت صداوسیما و ... با موفقیت عبور کنید . و سرفصل هاش هم با هاش کنار بیاید .
    سرفصل های رشته هنر های دیجیتال :

درس‌های این رشته در طول تحصیل: دروس مشترك در هر دو گرایش: مبانی ارتباطات، مردم‌شناسی و رسانه‌های تصویری، آشنایی با هنر در تاریخ، عكاسی، تاریخ تلویزیون و فناوری رسانه‌های جدید، حكمت هنر اسلامی، ارتباطات بصری، آشنایی با فلسفه ، تلویزیون ،‌ زبان و ساختار، پژوهش و نگارش در تلویزیون، قصه در ادیان، درك و بیان بصری، مخاطب‌شناسی تلویزیون، فلسفه هنر، تاریخ انیمیشن، طراحی ، عكاسی و هنرهای دیجیتالی، سیر تحولات گرافیك، مبانی سایبرمدیا، كاربرد رایانه در فیلم و تلویزیون، طراحی و گرافیك، گونه‌شناسی برنامه‌های تلویزیونی، مبانی انیمیشن دیجیتالی، نرم‌افزارهای گرافیكی، مبانی گرافیك، تدوین دیجیتالی، مبانی تبلیغات تلویزیونی، جلوه‌های بصری دیجیتالی، زیبا‌شناسی هنرهای دیجیتالی، تلویزیون آموزشی، انیمیشن تعاملی. دروس تخصصی گرایش گرافیك رایانه‌ای: كارگاه گرافیك دیجیتالی ، ژورنالیسم تلویزیونی، طراحی وب، پروژه نهایی. گرایش انیمیشن رایانه‌ای

سرفصل رشته های جلوه های ویژه -->
    http://trainbit.com/files/4949927884/darsname_vfx.pdf

دوستان عزیز وقت زیادی واسه ثبت نام نمونده . لطفا در وبلاگ یا سایت یا شبکه های اجتماعی به دوستان خود خبر رسانی کنید .

به نظرتون چیکار کنم . تعداد بیشتری از این قضیه با خبر بشن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SINA-H نمایش پست ها
    والا من خودم به شخصه دوست دارم بیام ثبت نام کنم ولی اولا راه من خیییلی دوره ثانیا من مدرک کارشناسی دارم هفته ای چهار روز میرم سر کار وگرنه حتما ثبت نام میکردم
    انشالله در هررشته ای که هستید موفق باشید . این پیش ثبت نام برای کسایی هست که شرایط شون مساعده . ولی خوب میتونید به دوستانتون که مایل هستند و شرایطشو دارن خبر رسانی کنید . سایت : campvfx.ir

اپدیت

اپدیت

دوست عزیز سلام
    من خودم فارغ التحصیل رشته ی تدوین از همین دانشگاه سروش هستم و اتفاقا همین ترمی که گذشت تموم کردم درسمو .
    منم بسیار دنبال همچین رشته ای بودم اما خب نبود زمانی که من ثبت نام کردم .
    میخوام یه چیزی بهت بگم به عنوان یه دوست ...
    من خودمم هم کار تدوین میکردم هم جلوه های ویژه وقتی که ثبت نام کردم برای تدوین اما به محض شروع کلاس ها متوجه شدم انتظاراتی که از رشته ی تدوین دارم با این چیزی که دارن بهمون آموزش میدن زمین تا آسمون فرق میکنه ، من در عرض دو سال تحصیلم به نظر خودم فقط درجا زدم چون هیچ چیزی به من اضافه نکرد کلاس های دانشگاه . اما یه چیز مهم هست ، اونم اینه که اگر تو هم مثل من برای مدرک فقط میخوای بخونی این کارو بکن اما اگه انتظار داری بیان برات از صفر مباحثو وا کنن و ... به نظرم یکم بیشتر تامل کن .
    ارادت

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    نقل قول نوشته اصلی توسط hekmati نمایش پست ها
    تو سایت قسمت سوالات متداول این رو گفتم که دانشگاهی هست . اره همینه ولی سرفصل هایی که جلوه های ویژه داره خیلی خیلی عالیه . مثل گریم و . . . ولی اگر کسی از طریق دانشگاه دولتی قصد داره ادامه تحصیل بده . این رشته خوبه ولی اگر از مصاحبه سخت صداوسیما و ... با موفقیت عبور کنید . و سرفصل هاش هم با هاش کنار بیاید .
    سرفصل های رشته هنر های دیجیتال :

درس‌های این رشته در طول تحصیل: دروس مشترك در هر دو گرایش: مبانی ارتباطات، مردم‌شناسی و رسانه‌های تصویری، آشنایی با هنر در تاریخ، عكاسی، تاریخ تلویزیون و فناوری رسانه‌های جدید، حكمت هنر اسلامی، ارتباطات بصری، آشنایی با فلسفه ، تلویزیون ،‌ زبان و ساختار، پژوهش و نگارش در تلویزیون، قصه در ادیان، درك و بیان بصری، مخاطب‌شناسی تلویزیون، فلسفه هنر، تاریخ انیمیشن، طراحی ، عكاسی و هنرهای دیجیتالی، سیر تحولات گرافیك، مبانی سایبرمدیا، كاربرد رایانه در فیلم و تلویزیون، طراحی و گرافیك، گونه‌شناسی برنامه‌های تلویزیونی، مبانی انیمیشن دیجیتالی، نرم‌افزارهای گرافیكی، مبانی گرافیك، تدوین دیجیتالی، مبانی تبلیغات تلویزیونی، جلوه‌های بصری دیجیتالی، زیبا‌شناسی هنرهای دیجیتالی، تلویزیون آموزشی، انیمیشن تعاملی. دروس تخصصی گرایش گرافیك رایانه‌ای: كارگاه گرافیك دیجیتالی ، ژورنالیسم تلویزیونی، طراحی وب، پروژه نهایی. گرایش انیمیشن رایانه‌ای

سرفصل رشته های جلوه های ویژه -->
    http://trainbit.com/files/4949927884/darsname_vfx.pdf
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    متاسفانه در کشور ما سیستم آموزشی درست و حسابی نداریم و کسایی که طرح درسها رو می نویسند و سرفصل دروس رو ایجاد میکنند واقعا از همه چیز بی خبرند و فقط میخاند یه رشته ای ایجاد بشه . با این سرفصل هایی که دیدم قطعا میخاند یه پولی جمع کنند و بعدشم یه کاغذی خط خطی کنند و بدند دستتون و بگند اینم مدرکتون !!!
    اما مهم اینه در عمل چیزی یاد بگیرید و بتونید اجراییش کنید که عملا اینطوری نیست و صرف پز دادن به یه کاغذ خط خطی هیچ چیز دیگه ای دستاورد حضور آدم در این رشته نخواهد بود .
    من پیشنهادم اینه که اگر واقعا علاقه مند به تحصیل در حوزه جلوه های ویژه هستید و میخاید بصورت آکادمیک و حرفه ای این هنر رو یاد بگیرید سعی کنید به دانشگاههای هندوستان برید . فکر میکنم از ترم بهمن هم دروسشون شروع میشه .
    اون هزینه ای که میخاید در ایران هدر بدید و بعدش هیچی یاد نگیرید اگر بصورت تخصصی در یه دانشگاه معتبر هند هزینه کنید میتونید خیلی بار علمی بیشتری داشته باشید و بعدش اگر خواستید به ایران برگردید و به کشورتون خدمت کنید .
    موفق باشید
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    متاسفانه در کشور ما سیستم آموزشی درست و حسابی نداریم و کسایی که طرح درسها رو می نویسند و سرفصل دروس رو ایجاد میکنند واقعا از همه چیز بی خبرند و فقط میخاند یه رشته ای ایجاد بشه . با این سرفصل هایی که دیدم قطعا میخاند یه پولی جمع کنند و بعدشم یه کاغذی خط خطی کنند و بدند دستتون و بگند اینم مدرکتون !!!
    اما مهم اینه در عمل چیزی یاد بگیرید و بتونید اجراییش کنید که عملا اینطوری نیست و صرف پز دادن به یه کاغذ خط خطی هیچ چیز دیگه ای دستاورد حضور آدم در این رشته نخواهد بود .
    من پیشنهادم اینه که اگر واقعا علاقه مند به تحصیل در حوزه جلوه های ویژه هستید و میخاید بصورت آکادمیک و حرفه ای این هنر رو یاد بگیرید سعی کنید به دانشگاههای هندوستان برید . فکر میکنم از ترم بهمن هم دروسشون شروع میشه .
    اون هزینه ای که میخاید در ایران هدر بدید و بعدش هیچی یاد نگیرید اگر بصورت تخصصی در یه دانشگاه معتبر هند هزینه کنید میتونید خیلی بار علمی بیشتری داشته باشید و بعدش اگر خواستید به ایران برگردید و به کشورتون خدمت کنید .
    موفق باشید
    طرح درس و مدرس مدیر سابق شرکت پویا نمایی صبا هست . و درکل اگر کسی بخواد تو ایران ادامه تحصیل بده . این دانشگاه در رشته مذکور بهتر از جاهای دیگه هست .

آپدیت

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869
    با درود
    الان دانشگاهی ک من تحصیل میکنم رشته ی جلوه های ویژه هم دارد
    و دانشجو هم زیاد میگیره و زیاد میان
    کلا اگر بخواهید بخونید انتظار نداشته باشید افکت کار حرفه ای بیایید بیرون
    متاسفانه وضع دانشگاه ها در زمینه ی هنر و سینما زیاد عالی نیست و حد متوسطی دارد
    ?? ???? fery74 ????

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع