برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113

سه پروژه مت پینتینگ بسیار زیبا در دل یک پروژه 3d scene creator kit

با سلام خدمت تمامی عزیزان
    این پروژه حاوی شش پروژه در سه نوع میباشد که به راحتی میتوانید تغییرات دلخواه خود را درش لحاظ کنید.
    پروژه ها در قالب محیط کوهستانی ، بیابانی ، جنگلی و شهری میباشند.
    حاوی تمامی مدلهای استفاده شده بوده ، حتی میتوانید خودتان مدل وارد کنید ، عکس وارد کنید ، کارکتر و... .
    تکسچرهای محیط رو تغییر بدید.

دانلود پروژه بسیار زیبای videohive-3d-scene-creator-kit
    دانلود از: مدیا فایر
    حجم فایل : 433MB
    لینک دانلود به همراه دمو و آموزش
    عکسهائی با کیفیت پائین از پروژه ها

Meraj Mix

Exclamation

ممنون. به نظر این بنده حقیر گذاشتن پروژه آماده که متاسفانه خیلی داره باب میشه تو این انجمن کاره جالبی نیست، بهتره به جاش ماهیگیری یاد بگیریم نه این که به دنبال پروژه های آماده باشیم چون قطعا در دراز مدت به اعضا خیلی ضرر میرسونه انتشار پروژه های آماده و فاصله گرفتن از مباحث آموزشی.
    امیدوارم مدیران محترم انجمن به ویژه آقای هادی پور (که الحق زحمات فراوانی برای اموزش بچه ها میکشن) این نظر بنده رو مورد توجه قرار بدن و اجازه ندن فضای انجمن به این سمت سو پیدا کنه و محلی بشه برای دانلود پروژه های آماده.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط uf6 نمایش پست ها
    ممنون. به نظر این بنده حقیر گذاشتن پروژه آماده که متاسفانه خیلی داره باب میشه تو این انجمن کاره جالبی نیست، بهتره به جاش ماهیگیری یاد بگیریم نه این که به دنبال پروژه های آماده باشیم چون قطعا در دراز مدت به اعضا خیلی ضرر میرسونه انتشار پروژه های آماده و فاصله گرفتن از مباحث آموزشی.
    امیدوارم مدیران محترم انجمن به ویژه آقای هادی پور (که الحق زحمات فراوانی برای اموزش بچه ها میکشن) این نظر بنده رو مورد توجه قرار بدن و اجازه ندن فضای انجمن به این سمت سو پیدا کنه و محلی بشه برای دانلود پروژه های آماده.
    با سلام و درود
    بنده هم از شما ممنونم
    بله کاملاً حق با شماست و همیشه هم اولولیت و تاکید بر بحث آموزش بوده و تکیه گاه و محل آموزش و چشم امیدما هم به این سایت ، استاد محترم و سایر اساتید هستش ( عنوان بنده رو نگاه نکنید لطف استاد بوده ، عضو کوچکی بیش نیستم ).
    همین امشب کامنت مشابهی ، در تایپینگ استاد ، در جواب عزیزی زده بودید و بعد حذف کرده بودید. بنده هم اکثراً وقتی غلط املائی می بینم یا موضاعات ناقص حذف شده جهت ، جهت زیبائی جلوه سایت ، سعی میکنم اصلاح کنم.
    عزیز خوشبختانه اگه آموزش و مطالب آموزشی فرض کنیم با سرعت 100 % پیش بره ، پروژه های آماده میانگین 30% هم نمیشه.
    به نظر بنده نه تنها ، لطمه ای نمیزنه . بلکه از یک منظر مفیده ، و اون ایده گرفته.
    بنده هم، نه تنها کسی هستم پروژه آماده میگذاره و نه افتتاح کننده. اگه به بانک پروژه ها مراجعه فرمائید ، خواهید دید خیلی وقت پیش توسط استاد و اساتید کلید خورده ، در غیر این صورت جسارت نمیکردم.
    و به استاد هم عرض کردم هر کجا مطلبی از بنده دیدن که نابجا یا به ضرر سایت باشه ، هم اخطار بدهند و هم فوری حذف نمایند. قصد خدمته نه لطمه.
    از تذکر شما هم ممنونم و ناراحتی هم نداره ، خوشحال هم میشم ، اما اجازه فرمائید ، استاد و عزیزان هم نظر بدهند ، راضی نبودن با کمال میل به دیده منت قبول میکنم.
    شرمنده از روی یکایک شما عزیزان هستم ، خدمتی بغیر این پروژه های آماده یا فایلهائی که احساس کنم به درد شما بزرگواران بخوره ، از دستم بر نمیاد ، والا به خدا دریغ نمیکردم. احساس میکنم کار عزیزانی راه می افته.
    در پناه حق باشید
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام و درود
    بنده هم از شما ممنونم
    بله کاملاً حق با شماست و همیشه هم اولولیت و تاکید بر بحث آموزش بوده و تکیه گاه و محل آموزش و چشم امیدما هم به این سایت ، استاد محترم و سایر اساتید هستش ( عنوان بنده رو نگاه نکنید لطف استاد بوده ، عضو کوچکی بیش نیستم ).
    همین امشب کامنت مشابهی ، در تایپینگ استاد ، در جواب عزیزی زده بودید و بعد حذف کرده بودید. بنده هم اکثراً وقتی غلط املائی می بینم یا موضاعات ناقص حذف شده جهت ، جهت زیبائی جلوه سایت ، سعی میکنم اصلاح کنم.
    عزیز خوشبختانه اگه آموزش و مطالب آموزشی فرض کنیم با سرعت 100 % پیش بره ، پروژه های آماده میانگین 30% هم نمیشه.
    به نظر بنده نه تنها ، لطمه ای نمیزنه . بلکه از یک منظر مفیده ، و اون ایده گرفته.
    بنده هم، نه تنها کسی هستم پروژه آماده میگذاره و نه افتتاح کننده. اگه به بانک پروژه ها مراجعه فرمائید ، خواهید دید خیلی وقت پیش توسط استاد و اساتید کلید خورده ، در غیر این صورت جسارت نمیکردم.
    و به استاد هم عرض کردم هر کجا مطلبی از بنده دیدن که نابجا یا به ضرر سایت باشه ، هم اخطار بدهند و هم فوری حذف نمایند. قصد خدمته نه لطمه.
    از تذکر شما هم ممنونم و ناراحتی هم نداره ، خوشحال هم میشم ، اما اجازه فرمائید ، استاد و عزیزان هم نظر بدهند ، راضی نبودن با کمال میل به دیده منت قبول میکنم.
    شرمنده از روی یکایک شما عزیزان هستم ، خدمتی بغیر این پروژه های آماده یا فایلهائی که احساس کنم به درد شما بزرگواران بخوره ، از دستم بر نمیاد ، والا به خدا دریغ نمیکردم. احساس میکنم کار عزیزانی راه می افته.
    در پناه حق باشید
    بنده هم تشکر میکنم از زحمات بی دریغتون چرا که بارها از فوتیج هایی که گذاشتید خودم به شخصه استفاده کردم و دعاگوتون هستم اما خب قطعا نظر بنده عاری از خطا نیست و این نکاتی که اشاره کردم چون برای خودم هم پیش اومده خواستم گوشزد کنم چرا که من بعد از مدتی که دنبال پروژهای اماده بودم دیدم که نه تنها چیز خاصی یاد نگرفتم بلکه زمان زیادی رو هم از دست دادم برای همین بعدش تمرکزم رو گذاشتم بر روی مطالب آموزشی و خودم رو تا حد توانم منع کردم از دانلود هر گونه پروژه اماده برای همین این مساله رو عرض کردم که یه موقع دوستان دیگه که تازه میخوان شروع به کار کنن و وارد این حیطه بشن به اشتباه من دچار نشن و البته پیشنهاد میکنم برای ایده گرفتن بیشتر ویدیوهای تولیدی رو تماشا کنن تا با روش های جدید آشنا شده و خلاقانه تر ادامه بدن و اگر هم میخوان از پروژه آماده استفاده کنن کاره بدی نیست اما حتما سعی کنن کامپوزیشن هاش رو باز کنن چک کنن مثلا چطوری فلان افکت ایجاد شده یا چند تا پروژه رو با همدیگه ترکیب کنن و به دنبال این نباشن که من برای فلان کار میخوام یه ویدیو بسازم خب میرم فایل آمادش رو دانلود میکنم و ctrl+m و تمام. این جوری مطمئن باشید به هیچ عنوان پیشرفت نمیکنید.
    به هر حال ممنون از زحمات شما بزرگوار و تمامی دوستان ببخشید پر حرفی کردم.
    ویرایش توسط uf6 : 06-20-16 در ساعت 09:31

من هرکار کردم نتونستم با این پروژه کار کنم

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم آقای فلاح

از این که وقت می‌گذارید و پروژه‌های آماده رو قرار می‌دید یک دنیا تشکر می‌کنم، همه دوستان می‌دونند که دانلود این پروژه به حجم 433 مگابایت و آپلود در مدیافایر (برای راحتی دانلود کاربران) واقعاً هزینه‌ و زمان زیادی رو احتیاج داره. واقعاً نمی‌دونم چطور تشکر کنم جز اینکه روی گزینه (تشکر) پایین پستی که قرار دادید کلیک کنم.
    ویرایش توسط ali fallah : 06-20-16 در ساعت 22:55

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط alika نمایش پست ها
    من هرکار کردم نتونستم با این پروژه کار کنم
    سلام و درود
    دوست گرامی خیلی راحته ، ابتدا آموزشهائی که داخل پروژه هست رو مرور فرمائید.
    حتی میتوانید عکس ساده کارکتر اشخاص و ... رو جایگزین کنید. عکسها رو یا در فوتوشاپ دوره بری کنید یا در خود افترافکت برش بزنید و جایگزین نمائید.
    بعد در اغلب پروژه ها لایه ای که میخواهید موردی جایگزین کنید رو انتخاب ، کلید Alt رو نگه داشته وفایل جایگزین رو درگ کنید در پنجره نمایش افتراکت یا خود لایه ، همین. و نیاز بود جابجا بشه ، ویرایش لازم رو انجام بدید.
    در بعضی دیگه هم حتی نیاز به این کار نیست ، لایه رو میارید روی لایه مربوطه و لایه های اضافی رو از حالت نمایش خارج میکنید.
    تمام فایلهای استفاده شده هم داخل پوشه ها هست.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ali fallah : 06-20-16 در ساعت 22:41
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidpanahi نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم آقای فلاح

از این که وقت می‌گذارید و پروژه‌های آماده رو قرار می‌دید یک دنیا تشکر می‌کنم، همه دوستان می‌دونند که دانلود این پروژه به حجم 433 مگابایت و آپلود در مدیافایر (برای راحتی دانلود کاربران) واقعاً هزینه‌ و زمان زیادی رو احتیاج داره. واقعاً نمی‌دونم چطور تشکر کنم جز اینکه روی گزینه (تشکر) پایین پستی که قرار دادید کلیک کنم.
    سلام و درود دوست و برادر بزرگوار آقای پناهی عزیز
    خواهش میکنم عزیز ، وظیفه هست و کارخاصی نیست.
    ابتدا مجدد از شما ممنونم ، شما هم در این امر سهیم هستید ( بابت لطفتان ) و فعالیت و دلسوزی شما هم قابل ستایشه.
    بله دیگه سرعت لاک پشتی اینترنت و آپلود با 120 کیلو بایت هم خودش یک لطفی داره ، اونقدر تا آپ بشه با موهامون ور میریم ، بعد دیدی یک طرف کله ات کچل شده.
    چون حساب مدیا فایرم حدود 500 مگابایت مونده ، یک روز و نصفی سه بار همین رو تو Uplood.net خواستم آپ کنم بیش از نصفی که میرفت متوقف میشد و دوباره از نو. منم که به این سادگی از رو نمیرم که.
    آخرش شکست خورده تو مدیا فایر آپ کردم.
    بزرگوارید و پایدار باشید.
    Meraj Mix