برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

مشاهده : 79377 , پاسخ ها : 24
موضوع: باز کردن فایل های ویدئویی قفل شده

سلام ببخشید اگر رمز و پسورد فایل ویدئویی رو داشته باشی میشه قفلش رو شکست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hkordi نمایش پست ها
    سلام من هم یه فایل ویدیویی رمز دار خریدم ولی هنگام باز کردن متاسفانه هی خطای اسمارت اسکرین میده هرجی گشتم تو نت که این خطا رو رفع کنم رو ویندوز 10 آپدیت جدید این اسمارت اسکرین بسته نمیشه الان میخوام این رمز رو بشکنم و راحت ختی تو تبلت و اینا بتونم ببینم آیا راه حلی هست؟
    یه کانال تلگزامی میکه فایل ها رو واسه من بفرستید من درستش میکنم نمیدونم بفرستم یا نه ؟؟؟
    دوست عزیز امکان داره کانال تلگرامی رو بفرمایید

فوررررری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidpanahi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اگه رمز رو پیدا کردین. می‌تونید از این قسمت فایل‌ها رو استخراج کنید.
    دوست عزیز از کدوم قسمت؟؟؟ عکسی ک فرستادید انگار پاک شده میشه لطفا دوباره بگید

سلام دوستان من هم تعدادی فیلم دارم که با همین برنامه رمز گذاری شده وای رمزشو میدونم میشه بگید چطوری استخراجشون کنم چون میخوام بریزم تو گوشی و الان نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidpanahi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    فیلم آموزشی شما توسط برنامه ای بنام (Password Protect Video Master) رمزگذاری شده که متأسفانه هیچ راهی برای باز کردن آن وجود ندارد. اما یه کاری میشه کرد که اون هم بستگی به شانس داره. شما برنامه رو از پایین دانلود کنید. در منو بالا (Create Playback Password) رو انتخاب کنید و در قسمت پایین (Enter the machine ID of the user's computer) آیدی که موقع باز کردن فایل آموزش رو میده رو کپی، پیس کنید. و در قسمت (Enter the encryption key you used to encrypt the file) اسم شرکتی که آموزش رو ساخته رو با حروف کوچک یا بزرگ تایپ کنید و روی کلید (Crete Pasword) کلیک کنید. در پایین در کادر زرد رنگ کد ساخته شده رو وارد قسمتی که از شما کد می‌خواد پیس کنید. البته این روش صد در صد عملی نیست!!!!!! ولی به امتحانش می‌ارزه.
    موفق باشید.
    سلام،من هم همین مشک رو دارمن ولی پسورد فایل رو دارم و میخوام که از حالت رمز خواستن کلا بیاد بیرون،ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123