برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

مشاهده : 6347 , پاسخ ها : 35
موضوع: صندلی داغ کاربر آقای ali fallah

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط BigJake نمایش پست ها
    1-میدونید اینا چین؟اگه میدونید توصیفشون کنید.
    -باتربک baatorbak
    -کرکو karkoo
    -سیرموک sirmook
    -پیازو
    قازیاقی
    داداش اینها رو از کجا پیدا کردی ، فکر کنم همشون خوردنی باشن
    با گوگل هم به جواب درست و حسابی نرسیدم
    * باتربک : این یکی که تو گوگل هم بجز پاتریک باب اسفنجی چیزی نشون نداد
    * کرکو : نوعی درخت افرا ، خربزه نارس ، کدو ( بالاخره کدومش ، حتماً هیچ کدوم )
    * سیرموک : سیرموک یا سیر وحشی (Allium canadense) گیاهی است چندساله از راسته Asparagales و خانواده Alliaceae که از طریق بذر و پیاز تکثیر می‌یابد. ریشه‌ها به قسمت پیاز متصلند و تار مانند ورشته‌ای بوده، به پیاز قهوه‌ای رنگ متصل می‌شوند. ساقه‌ها بلند، ایستاده، نرم و دارای بوی شبیه بوی پیاز، برگها کشیده و باریک و نرم و در قسمت پایه قرار می‌گیرند. گلها به صورت مجتمع در انتهای ساقه گل دهنده دیده می‌شوند. اجتماع گلها دایره‌ای شکل بوده و به رنگ صورتی می‌باشد. بذرها داخل کپسول تولید می‌شوند و هر کپسول محتوی۳–۶ بذر سیاه و گرد می‌باشد. بذرها دارای زوائد بال مانند در اطراف خود می‌باشند. ( کپی برابر اصل ).
    * پیازو : از غذاهای سنتی زنجان که شاید امروزه کمتر کسی به نحوه پخت آن آشنا باشد، اما در روزگاری نه چندان دور، مادران و بانوان با ذوقی خوش و با کمترین و سالم‌ترین مواد کوهی و طبیعی، غذایی فراهم می‌کردند که سردی شبهای زمستان را به خاطره‌ای خوش بدل می‌کرد. غذایی داغ و دلچسب، به نام پیازو که مناسب وعده شام بود. پیازو مراحل پخت ساده‌ای دارد و مواد تشکیل دهنده آن عبارت است از: پیاز خرد شده – گردو – ماده خاصی به نام تورتا که عصاره روغن حیوانیست – ادویه – گوشت چرخ کرده – گوجه فرنگی خرد شده – رب گوجه فرنگی – عدس – لپه – برگه زردآلو – آلوچه و سیب زمینی. در ابتدا پیاز، گردو را با روغن حیوانی سرخ کرده، سپس گوجه فرنگی و رب گوجه را به آن اضافه کرده و تفت می‌دهیم، مقداری آب به آن افزوده و و پس از جوشیدن مواد به آن آلو، زردآلو و سیب زمینی می‌افزاییم. پس از ۱ ساعت غذای خوشمزه و لذیذ، اشکنه (پیازو) آمادهٔ صرف کردن است. (کپی برابر اصل ).
    * قازیاقی : ها اینو تو طرف ما هم به این اسم میشناسن . گیاهیه ، پیازچه داره ، سرخش میکنن و میخورن ، نوش جونشون ، من دوست ندارم ، تازه اینم تو اینترنت چیز دیگه ای نشون داد.
    امیدوارم از اطلاعات عمومی بنده فیض برده باشین
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط BigJake نمایش پست ها
    هیچی وقتی میخوات آدم رو روی صندلی داغ بنشونه همچین قبلش ازت تعریف میکنه یعنی از خاک بلند میشی...
    ها الان افتاد ، البته نمی افتاد تا یک پارچ آب رو سرم خالی نمیکردم و کمی خنک نمیشدم .
    بله دیگه قشنگ دست آدم رو میگیره و با تکریم می نشونه رو اون صندلی دنج و گرم و نرم .
    وا میسته از دور تماشا میکنه .
    بعد که درست حسابی جزغاله شد ، کمی مونده تا دودش همه جا رو بگیره ، شاید بیان و شاید نیان
    ویرایش توسط ali fallah : 04-21-16 در ساعت 16:10
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    داداش اینها رو از کجا پیدا کردی ، فکر کنم همشون خوردنی باشن
    با گوگل هم به جواب درست و حسابی نرسیدم
    * باتربک : این یکی که تو گوگل هم بجز پاتریک باب اسفنجی چیزی نشون نداد
    * کرکو : نوعی درخت افرا ، خربزه نارس ، کدو ( بالاخره کدومش ، حتماً هیچ کدوم )
    * سیرموک : سیرموک یا سیر وحشی (Allium canadense) گیاهی است چندساله از راسته Asparagales و خانواده Alliaceae که از طریق بذر و پیاز تکثیر می‌یابد. ریشه‌ها به قسمت پیاز متصلند و تار مانند ورشته‌ای بوده، به پیاز قهوه‌ای رنگ متصل می‌شوند. ساقه‌ها بلند، ایستاده، نرم و دارای بوی شبیه بوی پیاز، برگها کشیده و باریک و نرم و در قسمت پایه قرار می‌گیرند. گلها به صورت مجتمع در انتهای ساقه گل دهنده دیده می‌شوند. اجتماع گلها دایره‌ای شکل بوده و به رنگ صورتی می‌باشد. بذرها داخل کپسول تولید می‌شوند و هر کپسول محتوی۳–۶ بذر سیاه و گرد می‌باشد. بذرها دارای زوائد بال مانند در اطراف خود می‌باشند. ( کپی برابر اصل ).
    * پیازو : از غذاهای سنتی زنجان که شاید امروزه کمتر کسی به نحوه پخت آن آشنا باشد، اما در روزگاری نه چندان دور، مادران و بانوان با ذوقی خوش و با کمترین و سالم‌ترین مواد کوهی و طبیعی، غذایی فراهم می‌کردند که سردی شبهای زمستان را به خاطره‌ای خوش بدل می‌کرد. غذایی داغ و دلچسب، به نام پیازو که مناسب وعده شام بود. پیازو مراحل پخت ساده‌ای دارد و مواد تشکیل دهنده آن عبارت است از: پیاز خرد شده – گردو – ماده خاصی به نام تورتا که عصاره روغن حیوانیست – ادویه – گوشت چرخ کرده – گوجه فرنگی خرد شده – رب گوجه فرنگی – عدس – لپه – برگه زردآلو – آلوچه و سیب زمینی. در ابتدا پیاز، گردو را با روغن حیوانی سرخ کرده، سپس گوجه فرنگی و رب گوجه را به آن اضافه کرده و تفت می‌دهیم، مقداری آب به آن افزوده و و پس از جوشیدن مواد به آن آلو، زردآلو و سیب زمینی می‌افزاییم. پس از ۱ ساعت غذای خوشمزه و لذیذ، اشکنه (پیازو) آمادهٔ صرف کردن است. (کپی برابر اصل ).
    * قازیاقی : ها اینو تو طرف ما هم به این اسم میشناسن . گیاهیه ، پیازچه داره ، سرخش میکنن و میخورن ، نوش جونشون ، من دوست ندارم ، تازه اینم تو اینترنت چیز دیگه ای نشون داد.
    امیدوارم از اطلاعات عمومی بنده فیض برده باشین
    باتربک شبیه گوجه فرنگی هست ولی خیلی خیلی ریز در حد نخود.اتفاقا خودم هم بذرش از شهرستان آوردم الانم کاشتم ولی هنوز میوش هنوز سبزه.
    برا سرما خوردگی حرف نداره.طعم جالبی هم داره.
    کرکو هم قیافش شبیه کدو هست سایزش اندازه بادمجان و طعم خیار داره.قدیما با قاشق میخاروندنش و میخوردن.
    سیرموک هم که تو مناطق سردسیر بیشتر هست یه نوع سبزی هست که تو با برنج دم میکنن و با قرمه میخورن.
    فقط اگه خواستی کسی رو اذیت کنی بذارشون تو پاکت نزدیک یه نفر.تا چند متری اون محوطه نمیشه بری.
    پیازو هم توی دامنه کوه ها بیشتر پیدا میشه هم یه نوع سبزی هست که اینو هم دم میکنن و هم خشک میکنن.خیلی با برنج خوشمزه میشه.
    قازیاقی هم یه نوع سبزی هست.اینجا سرخ میکنن و توی نمیرو میریزن.میشه تخم مرغ قازیاقی.

حالا یه سوال دیگه "هکل" میدونید چیه؟

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    بابا ای ول
    بفرما عزیز اگه درست از اینترنت کش رفته باشم
    کرکو

هکل : یک نوع قارچ کوهی
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   
    ویرایش توسط ali fallah : 04-22-16 در ساعت 02:37
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    بابا ای ول
    بفرما عزیز اگه درست از اینترنت کش رفته باشم
    کرکو
    آره دقیقا همینه...شیراز کیلویی 40 هزار تومن میفروشن...خیلی هم خاصیت داره...
    کناریشم همون پیازو هست...

ali.sa آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20827
    اقای فلاح تبریک میگم بهتون کمتر کسی توی سن شما به گرافیک علاقه مند میشه یه سوال داشتم آیا شما از طریق گرافیک پولی بدست اوردید؟

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sa نمایش پست ها
    اقای فلاح تبریک میگم بهتون کمتر کسی توی سن شما به گرافیک علاقه مند میشه یه سوال داشتم آیا شما از طریق گرافیک پولی بدست اوردید؟
    سلام دوست عزیز ، خواهش میکنم دوست عزیز
    برای آموختن سن و سال به نظر بنده زیاد مطرح نیست مهم علاقه و عطش یادگیری هستش.
    راستش در مورد تحصیل مسیر زندگی بنده عوض شد والا جزء نفرات اول منطقه بودم درسته به قول شما سن و سال و مشکلات روزگار باعث شد خیلی ها رو از یاد ببرم ولی همین پیشینه تحصیلی و علاقه خیلی موثر بوده ، ضمن اینکه همیشه استعدادم خوب بوده و اول درست نگاه میکنم و بعد تست میکنم ، مثلاً بغیر توضیحاتی که در این پست دادم اکثر تعمیرات وسایل ها و قطعات و ... رو خودم انجام میدم و از بچگی دوست داشتم همه چیز رو یاد بگیرم .
    و طی بیست سال اخیر ، از کامپیوتر سعی کردم مفید استفاده کنم و نرم افزارها و برنامه ها رو یاد بگیرم و خوشبختانه اطلاعات مفیدی کسب کردم و آشنائی با این سایت و استاد عزیز و شما بزرگواران تکمله ارزشمندی بوده برای داشته هام. و از همگی ممنونم
    متاسفانه در شهرستان ما ، کارهای گرافیکی کمتر مشهوده ، سفارش ادیت هست که اونم خیلی تمایل به هزینه ندارن ، ولی همیشه به خاطر اینکه کارم خراب نشه چندین برابر هزینه ای که کردن ، کار انجام دادم.
    بازار خرابه عزیز
    زنده باشین دوست بزرگوار
    Meraj Mix

سلام

دوست دارین چند سال عمرکنید؟

چه کار هایی رو در ذهن دارین که پیش خودتون میگین ، قبل از مرگم (ان شاءالله که 122 سال عمر کنید) حتما باید انجامشون داده باشم

و اینکه اگر ممکنه یک عکس از خودتون قرار بدین

در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    سلام

دوست دارین چند سال عمرکنید؟

چه کار هایی رو در ذهن دارین که پیش خودتون میگین ، قبل از مرگم (ان شاءالله که 122 سال عمر کنید) حتما باید انجامشون داده باشم

و اینکه اگر ممکنه یک عکس از خودتون قرار بدین

در پناه حق...
    سلام دوست عزیز و بزرگوار
    * تا حالاش هم زیادی عمر کردم
    * 122؟ یکماه کم نوشتید داداش ( 122 سال ، دقیقاً مدتی هستش که پدر بزرگم عمر کرد ) . راستش گرفتن حلالیت از ( لیلی ) زندگیم که نگذاشتن به هم برسیم.
    * چشم عزیز ، فقط حواستون باشه کامپیوترتون نسوزه( عکس خودم و جگر بابا مائده )
    حق نگهدارتون
    ویرایش توسط ali fallah : 04-23-16 در ساعت 15:49
    Meraj Mix

s.w آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20749
    سلام خوبی فلاح.تو کارات همیشه موفق میشی چون پشت تو الله.دست بزار رو زانوهات بلند شو یالا.منتظر توان اون سکوهایع بالا.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع