برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
    نرم افزار داوینچی بهتره یا اسپید گرید؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alika نمایش پست ها
    نرم افزار داوینچی بهتره یا اسپید گرید؟
    اگه از نرم افزار Adobe استفاده میکنید SpeedGrade خوبه عزیز
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Far$had آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    23891
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    خواهش میکنم آقا جواد عزیز
    آموزش کار آمدی که به صورت فارسی باشه ، پیدا کنم حتماً میگذارم تو سایت داداش عزیز.
    سلام
    آقای فلاح ببخشید من نصب کردم جایی که فیم هارو میاره (اصطلاحا توی library) فیم اصلا برام نمیاره هرچی هست عکسه
    یعنی توی پوشه ها هرچی عکس و فایل فتوشاپ هست نشون میده ولی فیلم ها رو اصلا نشون نمیده انگار که اصلا فیلمی وجود نداره
    مشکل چیه؟

با سلام و خسته نباشید
    ورژن مکینتاش این برنامه رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
    البته لینک دانلود برنامه رو از پی سی دانلود پیدا کردم اما PowerGrade رو فک نکنم داشته باشه
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    ویرایش توسط Soroush_Orel : 03-31-17 در ساعت 18:07

جعفر ولادتی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21238
    ببخشید من دانلود کردم و نصب هم کردم فقط این ارور رو میده پروژه رو هم که باز میکنم هیچ پوشه ای رو نشون نمیده
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط جعفر ولادتی نمایش پست ها
    ببخشید من دانلود کردم و نصب هم کردم فقط این ارور رو میده پروژه رو هم که باز میکنم هیچ پوشه ای رو نشون نمیده
    مهم نیست.

یا عرض سلام و خسته نباشید ، از آقای هادی پور عزیز خواهش میکنیم زحمت آموزش این نرم افزار قدرتمند رو هم بکشن . ممنون

من آموزش داوینچی به همراه افتر افکت خریداری کردم فعلا با افتر کار میکنم و متاسفانه اصلا وقت نکردم سمت داوینچی برم

مرسی دستت درد نکنه

مدل کابینت

استفاده از مدل کابینت ام دی اف در آشپزخانه محبوبیت بسیار بالایی دارد کابینت های ام دی اف به خوبی توانسته اند جایگزین مدل های دیگر در آشپزخانه باشند و این موفقیت را مدیون زیبایی و کیفیت بالای خود هستند.استفاده از مدل کابینت ام دی اف در آشپزخانه محبوبیت بسیار بالایی دارد کابینت های ام دی اف به خوبی توانسته اند جایگزین مدل های دیگر در آشپزخانه باشند و این موفقیت را مدیون زیبایی و کیفیت بالای خود هستند.کابینت های ام دی اف از ضایعات دور ریختنی چوب ساخته می شوند و به همین علت است که این مدل کابینت ها از لحاظ رنگ و طرح تنوع زیادی دارند. از جمله انواع گونه های خاص تر کابینت های MDF می توان به کابینت های گلاس و کابینت ممبران اشاره کرد که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. مدل کابینت ام دی اف شیک و مدرن
    کابینت ها با طرح ام دی اف در برابر رطوبت هوا و و حرارت نسبت به سایر مدل های کابینت مقاوم تر هستند و علاوه بر این مدل کابینت های MDF در رنگ و طرح های متنوع ساخته می شوند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع کابینتی با طراحی مناسب و کاربردی را برای فضای آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید. علاوه بر طرح کابینت ام دی اف رنگ آن نیز می تواند در زیبایی بیشتر طراحی داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است کابینت های آشپزخانه با سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک را از بین رنگ هایی انتخاب کنید که با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون داخلی آشپزخانه همخوانی و مطابقت بیشتری دارد.مدل کابینت سفید و مشکی ام دی اف امروزه در اغلب طراحی های مدرن آشپزخانه از کابینت ها با رنگ سفید و مشکی استفاده می شود که ترکیب این رنگ های متضاد در کنار یکدیگر می تواند فضای آشپزخانه منزل شما را شیک و زیباتر نشان دهد.
    کابینت ها با رنگ سفید برای آشپزخانه های کوچک انتخاب ایده آل و مناسبی هستند و اگر شما تمایل دارید از ترکیب رنگ های سفید و مشکی برای کابینت آشپزخانه کوچک استفاده کنید بهتر است رنگ سیاه در طراحی کابینت کمتر به کار برده شود.در برخی از مدل کابینت های ام دی اف از رنگ سیاه و یا سفید برای طراحی کابینت به تنهایی استفاده شده است که این مدل کابینت ها نیز جذابیت خاصی را به طراحی داخلی آشپزخانه می بخشند.
    در این مطلب انواع مدل کابینت های ام دی اف با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها کابینت با طرح زیبا و متفاوتی را برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید.

خرده کاری کابینت
    تعمیر کابینت
    خدمات کابینت
    ویرایش توسط karim1989 : 01-12-19 در ساعت 16:39

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین