برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31

مشاهده : 12056 , پاسخ ها : 30
موضوع: نمونه کار مدل سازی شمشیر نوری

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    بسیار زیبا

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آفرین بر شما عزیز خیلی خوب شده
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone warrior نمایش پست ها
    حالا پلاگین saber رو کاری ندارم اون به جای خودش ... ولی باید در مورد المنت بگم : کامپیوتر شما element 3d اجرا میکنه؟؟؟ خوش به حالتون من با هزار بدبختی هر کاری کردم نتونستم افترافکت رو تر دی کنم .از open gl پشتیبانی نمیکنه برا همین المنت بی المنت پس سعی کردم با واسطه گری فتوشاپ: اول obj ها رو وارد فتوشاپ کرده و بعد با psd به افتر بیارم که به دلیل نبود opengl اونم نمیشد... واقعا نمیدونم چیکار کنم.آقای هادی پور یه آموزش داده بود در رابطه با وارد کردن tracking به مایا ... پس شاید با مایا بتونم سه بعد کار کنم ولی اونم رندر ویدئویی شو بلد نیستم. خلاصه ببخشید بی خودی مزاحم شدماما خواهشمندم اگر کسی در رابطه با تری دی کاری چیزی راهنمایی بلده که به دردم بخوره ممنون میشم منو راهنمایی کنید ... با تشکر
    سلام خسته نباشید دوست من .
    دوست من ، شما برای این که بتوانید از المنت استفاده کنید نیاز به یک کارت گرافیک gt 430 دارید
    و یک رم 4 گیگ ، فقط همین ، دقیقا این سیتم من است
    کله هزینه اش هم نزدیک 500 هزار تومان شد
    ولی کارتان را راه می اندازد
    دوست من ، متاسفانه من تخصیص در مایا ندارم و فقط در مکس مدل سازی میکنم .
    اگر می توانستم حتما کمکتان میکردم
    اگر سوال در مورد مدل سازی در مکس دارید ، خوشحال میشوم کمکتان کنم
    موفق و سلامت باشید
    در پناه خدا

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghias نمایش پست ها
    بسیار زیبا
    سلام خسته نباشید دوست من
    ممنون شما لطف دارید
    در پناه خدا

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    آفرین بر شما عزیز خیلی خوب شده
    سلام خسته نباشید آقای هادی پور
    ممنون از شما ، شما لطف دارید
    در پناه خدا

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط moharer نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوست من .دوست من ، شما برای این که بتوانید از المنت استفاده کنید نیاز به یک کارت گرافیک gt 430 دارید و یک رم 4 گیگ ، فقط همین ، دقیقا این سیتم من استکله هزینه اش هم نزدیک 500 هزار تومان شد ولی کارتان را راه می اندازد دوست من ، متاسفانه من تخصیص در مایا ندارم و فقط در مکس مدل سازی میکنم .اگر می توانستم حتما کمکتان میکردم اگر سوال در مورد مدل سازی در مکس دارید ، خوشحال میشوم کمکتان کنم موفق و سلامت باشید در پناه خدا
    پانصد هزار ؟؟؟؟ شوخی می فرمائید ؟؟؟ من این لپ تاپ رو 1 میلیون و 700 هزار تومن خریدم قدیم ... حالا هم گرافیکش با دو گیگ جانبی تو زرد از آب درآمد در واقع نمیدونستم اون وقت که OpenGL چی هست فقط گفتم Intel HD Graphics هست و خوبه دو گیگه ... بعد رمش هم چهار هست برای المنت فقط این اوپن جی ال رو مشکل دارم - واقعا حیــــــــــف با تری دی مکس هم خیلی حال می کنم خیلی دوست دارم یه زمانی اونم یاد بگیرم ... فعلا که بلد نیستم روی آیکونش هم دوبل کلیک کنم هههههه توکل بر خدا دوست عزیز و گرامی ...
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alone Warrior نمایش پست ها
    پانصد هزار ؟؟؟؟ شوخی می فرمائید ؟؟؟ من این لپ تاپ رو 1 میلیون و 700 هزار تومن خریدم قدیم ... حالا هم گرافیکش با دو گیگ جانبی تو زرد از آب درآمد در واقع نمیدونستم اون وقت که OpenGL چی هست فقط گفتم Intel HD Graphics هست و خوبه دو گیگه ... بعد رمش هم چهار هست برای المنت فقط این اوپن جی ال رو مشکل دارم - واقعا حیــــــــــف با تری دی مکس هم خیلی حال می کنم خیلی دوست دارم یه زمانی اونم یاد بگیرم ... فعلا که بلد نیستم روی آیکونش هم دوبل کلیک کنم هههههه توکل بر خدا دوست عزیز و گرامی ...
    باور کنید ، کارت گرافیک 460 هزار تومان اکر بخاطر داشته باشم و دو تا رم 2 گیگ 30 هزار تومان
    توکل به خدا دوست من که فقط با تکیه بر او به خواسته و هدف هایت میرسی
    ان شاالله موفق و سلامت باشید
    در پناه خدا
    ویرایش توسط moharer : 03-18-16 در ساعت 03:16

Member Website

شماره کاربری
    19334

Smile

باور کنید ، کارت گرافیک 460 هزار تومان اکر بخاطر داشته باشم و دو تا کار گرافیک 2 گیگ 30 هزار تومان توکل به خدا دوست من که فقط با تکیه بر او به خواسته و هدف هایت میرسی ان شاالله موفق و سلامت باشید در پناه خدا
    دو تا کار گرافیک 2 گیگ 30 هزار ؟؟؟ ینی چی ؟؟؟ شوخیه ؟؟؟ ههههه شوخی جالبی بود ... والا - تازه آخه گرافیک داریم تا گرافیک دوست خوبم شما گفتی گرافیک 460 هزار چه معنی میده؟؟؟ بگذارید یه چیزی بگم : کارت گرافیک هزاران نوعه اول که شرکت اینتل از گرافیک هایی که برای لپ تاپ هاش میزنه اصلا خوشم نمیاد اکثر شان از دایرکت ایکس ورژن جدید پشتیبانی میکنن ولی از اوپن جی ال پشتیبانی نمی کنن بعدش AMD میمونه با انویدیا که من انویدیا رو بیشتر دوست دارم ... انویدیا سه نوع معماری اصلی داره که من خیلی ازشون بلد نیستم از این بحث های تخصصی هیچی حالیم نیس ولیتا جایی که بدونم: جی فورس جی تی ایکس داره از همونایی هستن که گیمر ها خیلی دوست دارن و همیشه از اونا استفاده می کنن الانم بعید نیست گرافیک خود شما از این نوع باشه که در بازار مثل مور و ملخ می مونن بعدش سری Quadro هست که من عاشقشم (هر گرافیک کارایی خودش رو داره و خاصیت خاص خودش) ولی مزیت کوادرو بر جی فورس جی تی ایکس اینه که کوادرو ها از هسته های Cuda بالاتری برخوردار هستن که تمامی دوستانی که جلوه های ویژه کار می کنن همیشه از مزایای این کارت ها آگاه بوده و چشم به آنها داشته اند با وجود اینکه برخی جی اف ایکس کاران هم جی تی ایکس رو برگزیدن ولی من عاشق کوادرو ام مخصوصا Quadro K4200 که قیمت اون در حدود 3 میلیون و نیم هست در قیمت یه لپ تاپ خوب که حالا Razer Blade Stealth اومده با استفاده از Razer Core گرافیک های PC را پوشش داده تا کاربران از این گرافیک ها استفاده کنن البته مخصوص گیمر هاست ولی جی اف ایکس کاران هم میتونن نهایت استفاده را ببرن الان در بین جی اف ایکس کاران همه بحث این لپ تاپو می کنن قبلا یه نمونه هایی از Acer و اینا بود ولی به درد نمیخورد حتی الین ویر ام 18 هم فکر کنم داشت اما این کجا و آن کجا با قدرت سر سام آور اتصال توندر بولت 3 ... آها یه چیز یادم رفت : گرافیک Tesla هم داریم که از بهترین گرافیک ها برای GFX کاران اند مثه کوادرو اونام برای رندرینگ و تری دی کارا و اینا حرف اول رو میزنه ولی نمیدونم تفاوتش با کوادرو ها در چیه!!! ... این از سه نوع اما گرافیک فقط بر قیمت نیست ... راستش اینکه توجه باید داشت مثلا اگه انسان لپ تاپ یا مادربورد میخره اینکه: گرافیک به صورت کارت گرافیکه یا چیپ روی تراشه اصلی؟ که حالت آنبورد و اینا جزو حالت دوم به شما میان ... متاسفانه مال من از نوع دو هست ... حالا اینا بایستی توجه داشت که پردازنده گرافیکی مجزا دارن یا از CPU نیرو می گیرن؟ ... حالا باید توجه داشت که کارت گرافیک خودش حافظه جانبی گرافیکی داره یا از RAM کامپیوتر استفاده می کنه؟ ... توجه داشت که مثلا اگر لپ تاپ تک گرافیکه هست که هیچ ولی اگر دو گرافیکه هست باید توجه کرد که ساخت کدوم شرکت هست؟ اینتل؟ AMD ؟ بعد اگه اینتل هست باید تحقیق بشه که آیا این گرافیک از SLI پشتیبانی میکنه؟ یا اگه AMD باید تحقیق بشه که از کراس فایر پشتیبانی میکنه؟ که قدرت هاشونو روی هم گذاشته و هسته های Cuda ترکیب شده و هر گرافیک وظیفه خاصی را گرفته و به دوس خواهد کشید در رندر و اینا خیلی تاثیر داره ... مثلا یکی فقط سایه زنی ، یکی دیفورمر های غیر خطی ، یکی اشکال سیمتریکال ، یکی پولیگونال یا یکی نور ها خلاصه هر یک از این دو کارت یه چیز خاصی رو انجام میدن که راه رو برای اون دیگری آسون تر میکنه و به زبان ساده تر متحد میشن برای هدف واحد ... اگه لپ تاپ دو گرافیکه داشته باشید و اینو نداشته باشه توی بدبختی بزرگی افتادید که غیر ممکنه نداشته باشه .... بعد اینکه آها سوئیچ کردن های اتوماتیک هم در کار های سنگین از قابلیت های گرافیک های خوبه - حالا بایستی اگر فهمیدید که این کارت گرافیک پردازنده گرافیکی مجزا داشت باید فهمید که GPU آن (CPU که فقط خاص کار های گرافیکیه و روی کارت گرافیک اختصاصی داده شده) چه مقدار هست؟ ینی چند مگاهرتز بر ثانیه؟ تازه این تنها ویژگی اش نیس مثلا GDDR چنده؟ یا مثلا تعداد هسته های Cuda آن چه مقدار می باشد؟؟؟ تک GPUئه یا دو GPUئه ؟ و اینکه حالا باید فهمید که آیا از RAM کامپوتر استفاده میکنه با خودش RAM اخصاصی داره؟؟؟ اگه خودش داره باید بفهمیم که سرعت آن چطوره و اینکه: DDR چنده؟؟؟ و سرعت حک و فراخوانی و اینا ... و نیز اینکه BUS آن که اهمیت چندانی در انتخاب گرافیک نداره چون خود شرکت که رم را روی کارت گرافیک داده یه چی داده که خوب مچ بشه ... اینا تنها چیزایی نیست گاهی اوقات در PC فرد میاد به جای یه کوادرو کی 6000 مثلا دو تا گرافیک کی 4200 میگذاره Cuda هاشون رو که روی هم بگذارن خیلی بهتره برای این کارای جلوه های ویژه و اینا ولی در چیزایی مثل Razer Core میسر نیس متاسفانه ... آها یه چیز دیگه بایستی اگر کامپیوتر رو میزی هست که کیس هم مناسب باشه و فت های خوب و سیستم تهویه هوای مناسب داشته باشه حتی دیدم بعضی از این کیس های حرفه ای که دور و بر 400 و اینا هستن از رادیاتور مایع بهره می برن که خود نقطه قوت خوبیست تازه سرعت فن ها هم قابل تنظیمه ... خود گرافیک در بعضی موارد اگه گرافیک های بالایی باشه تا دو اسلات PCI را در کیس اشغال میکنه یا از این گرافیک بالا ها دیدم که فن اختصاصی خودشان را برای خنک کاری دارن چون تجربه نشان داده که درجه حرارت بالا بر روی رندر و اینا تاثیر منفی داره البته دما زیاد سرد هم اصلا خوب نیست ... حالا باید این گرافیک از دایرکت ایکس و اوپن جی ال هم پشتیبانی کنه که بهت توصیه می کنم مقاله رو بخونی ان شاءالله ... بازم میگم اگه دیدن پرت و پلا گفتم دلیلش اینه که تخصص من نیست و من زیاد وارد نیستم فقط چیزایی را که به عقل ناقصم رسید بیان کردم که دوستان هم بهره ای ببرن وگرنه زیاد توی این کارا وارد نیستم...این لینک: http://www.imanvfx.com/4-opengl-vs-d...sadjad-rabiee/ ان شاءالله مطالعه بفرمائید در باره اوپن جی ال و دایرکت ایکس و اینا ... منم برا همین میگم ... ولی جسارت نباشه شما جوری برا گرافیک قیمت میگذارید که انگار پرتقال و کیوی میخریم بازم میگم قصد جسارت نداشتم بنده رو ببخشید فقط محض شوخی گفتم وگرنه قصد و نیت بدی نداشتم ... امیدوارم که توانسته باشم کمکی به دوستان خوبم در ویدئو افکتس کرده باشم ... هر کمکی بود در خدمتم
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334

Red face

باور کنید ، کارت گرافیک 460 هزار تومان اکر بخاطر داشته باشم و دو تا کار گرافیک 2 گیگ 30 هزار تومان توکل به خدا دوست من که فقط با تکیه بر او به خواسته و هدف هایت میرسی ان شاالله موفق و سلامت باشید در پناه خدا
    قربانت ... خیلی ممنون واقعا لطف دارید ... همچنین همچنین

سلام
    ممنون از توضیحات دوستان گلم .....

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع