برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334

Cool ویدئو کنفرانس هوش مصنوعی: از خیال تا واقعیت (از تیر تا آذر درگیرش بودم 94)

با سلام
    و هم اینک حالا ویدئو کنفرانس "هوش مصنوعی : از خیال تا واقعیت" چیزی که پشتم شیکست تا ساختمش ...
    البته این نسخه آزمایشیه و به زبان کردی و جلوه های پایینه و فقط اول هاش یک کمی از نمونه کار هام رو نشون میدم
    و نسخه اصلی نیست ... اگه این موفقیت آمیز باشه و جواب بده وقتی اصلی را ساختم : با زبان فارسی صحبت میکنم - از میکروفون کوچکی بر روی یقه یا از هدست برای ضبط هرچه با کیفیت تر صدا استفاده می کنم - پشت زمینه را باحال تر کرده و نه فقط یک سطح صاف و خالی بلکه گرافیکی و مجازی (کامپیوتری) - در محیط ها و شرایط های مختلف بحث میکنم مثلا قسمتی از توضیحات در پشت بام قطعه ای در پارک قطعه ای در چمن و قطعه ای پشت کامپوتر و قطعه ای در اتاق و ... فیلم برداری میکنم ان شاءالله به امید خدا
    حالا ممنون میشم نظرات ارزشمندتان را که به قول جناب هادی پور: مایه دلگرمی ماست، بیان فرمائید
    خصوصا از استاد هادی پور و آقای علی فلاح و آقای مهراذین (اگه درست نوشته باشم) بیشتر انتظار داشته و منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستم ...

http://s7.picofile.com/file/8241271418/A_I.rar.html
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

پسورد رو هم بفرمایید که ببینیم درون این فایل زیپ چه کردید

Member Website

شماره کاربری
    19334
    آها ... ببخشید تو رو خدا خیلی خیلی شرمنده
    پسورد رو یادم رفت بگم ...
    پسوردش اینه : "SciFiVFX"
    علامت های کوتیشن را حذف کرده و فقط عین عبارت را بنویسید ... بازم ببخشید
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام دوست عزیزم .
    جالب بود و یقینا جای کار خیلی بیشتر و بهتری رو داشت . آهنگ گذاری هم که کرده بودی خوب بود . فقط ای کاش صدای خودت واضح تر می بود و زیر نویس هم خیلی تیک داشت . چشمای آدم اینطوری می شد
    و یه مطلب دیگه آخرش یه دفعه ای تموم میشه !!!
    ولی در کل آفرین . خدا قوت و خسته نباشی
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام و کسب اجازه از اساتید محترم
    دستت درد نکنه عزیز عالی بود زحمت زیادی کشیدی دستت درد نکنه
    پیرو فرمایش آقا کمیل
    شما که زحمت می کشید این موارد رو رعایت کنید کارهاتون خیلی جالب میشه
    ترانزیشن رو زیاد طول بهش ندید ، تیتراژ رو کمتر و فشرده تر میکردید و جاهائی بهش سرعت میدادید مثل تریلر فیلمها ، به جذابیت اثرت می افزود .
    اما نکات مهمتر ، در ادغام تصاویر رو یادگیری و تکنیک مت پینتینگ زیاد وقت بگذارید ، هاله دور شخصیت که خودتون باشین ، زیاد جالب نبود جای کار زیادی داشت.
    زمانی که فوتیجی ، تصویری و هر شی دیگر به فیلم اضافه میکنید رو رنگش کار کنید و دست آخر از لایه اد جانسمنت استفاده کنید روی کل فیلمها و دوباره از پلاگینهای رنگ یا پلاگینهای خود افترافکت یا پریمیر و ... استفاده کنید . رو اندک موارد ، رو جزئیات دیگه کار بیشتر میخواست ، جلوه ها خوب بودن ، راستی چرا از مدلهای سه بعدی استفاده نکردی .
    در مورد زیر نویس فونت و اندازه را زیاد درشت انتخاب کردید به همین خاطر برای اینکه با صدا مچ بشه مجبور شدید سرعت اونو زیاد کنید و پرش ایجاد شده.

این رو حتماً در نظر داشته باشید وقتی لایه فیلم جدید به پروژه اضافه میکنید به فریم ریت کلیه فیلمهای داخل پروژه باید دقت کنید. مشکلی که در پرش در بعضی جاها از فیلم ایجاد شده به این خاطره ، برای اینکه پرشی ، فیلم خروجی و نهایی نداشته باشه بالاترین فریم ریت ، بین فریم فیلمهای پروژه را انتخاب و کامپوزیشن رو بر مبنای اون فریم ببند یا تغییر بده.
    در اصل فیلم وتوضیحات ، تصاویری که استفاده کرده بودید روی جاگیری و اندازه میشد بهتر عمل کنید. صدا رو هم دوستمون گفتن ، در جاهائی اگه میشد می نشستید مثل پشت میز ، یا زوایای فیلمبرداری رو تغییر میدادید بهتر میشد.

چیزی که بیشتر بارز بود و نکته قوت کارتون بود تحقیقات شما در این ضمینه و شیوائی گفتار بود . آفرین خیلی خوب بود و در کل خیلی زحمت کشیدید با توجه به محدودیتهائی که میدونم دارید و برای اولین کارتون که در سایت گذاشتید.
    پیشنهاد بنده برای شما دوست عزیز که مشتاقید و کنجکاو و علاقه مند ، تمام آموزشهای سایت رو از اول وقت بگذارید و دنبال کنید و داشته باشید یا اگه میتونین خریداری کنید یا دانلود کنید.
    در اینجا آموزش ها شاید به ظاهر ساده بیان ، این سادگی برای اینه که برای همگان قابل فهم باشه و ضمناً تکیه بر مبانی و اصول کاره ، طبعاً به خاطر درک وضعیت اینترت و هزینه و ... دادن آموزش در مدت زمان کوتاه اما مفید و جامع خودش هنر بزرگیه.

آفرین آفرین وآفرین ، احسنت کارتون عالی بود رو جزئیات و مواردی که گفتم و به عقل ناقص بنده رسید بیشتر کارکنید زحماتتون بهتر به بار بشینه.
    زنده باشین عزیز
    ویرایش توسط ali fallah : 03-04-16 در ساعت 07:00
    Meraj Mix

Member Website

شماره کاربری
    19334

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم .
    جالب بود و یقینا جای کار خیلی بیشتر و بهتری رو داشت . آهنگ گذاری هم که کرده بودی خوب بود . فقط ای کاش صدای خودت واضح تر می بود و زیر نویس هم خیلی تیک داشت . چشمای آدم اینطوری می شد
    و یه مطلب دیگه آخرش یه دفعه ای تموم میشه !!!
    ولی در کل آفرین . خدا قوت و خسته نباشی
    یهو پرید ؟؟؟ بابا این ویدئو کنفرانس نگفتم؟ یکی دوساعاته بابا ... به دل نگیری لحن من خیلی بی ادبه معذرت میخوام
    ولی آخه بالاش نوشته بود آزمایشی
    تازه بیت ریت آن چه بود؟ 4000 نبود که 500 بود ... می دونین ؟
    تازه 1280 در 720 بابا این یه نسخه آزمایشی بود از ویدئو کنفرانس آزمایشیم
    آزمایش اندر آزمایش خخخخخخ این یکی دو ساعته
    تازه حجمش یکی دو گیگه بابا ... نه پنجاه مگابایت

M.Mehrazin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22820
    اول یه خسته نباشی حسابی بهت بگم چون معلومه خیلی کار برده و روش زحمت کشیدی

والا در حضور اساتید خیلی روم نمیشه بخوام اظهار نظر کنم.فقط در ادامه فرمایشات دوستان به نظرم اگه قبل از انجام دادن کارا، در مورد اون موضوع بیشتر فیلم و نمونه های شبیه به اون ببینی که بتونی ازشون ایده بگیری یا حتی شبیه اونا بسازی کارات طبیعی تر و قشنگ تر میشه

خسته نباشی داداش
    ولی یه چیزایی اضافه داشت.........حالا قبول دارم آدم تو اینجور کارا هر چیئ به دستش میرسه انجام میده...ولی شما خییییییلی بعضی چیزا که لازم نبودو بکار بردی

در کل خسته نباشی

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mehrazin نمایش پست ها
    اول یه خسته نباشی حسابی بهت بگم چون معلومه خیلی کار برده و روش زحمت کشیدیوالا در حضور اساتید خیلی روم نمیشه بخوام اظهار نظر کنم.فقط در ادامه فرمایشات دوستان به نظرم اگه قبل از انجام دادن کارا، در مورد اون موضوع بیشتر فیلم و نمونه های شبیه به اون ببینی که بتونی ازشون ایده بگیری یا حتی شبیه اونا بسازی کارات طبیعی تر و قشنگ تر میشه
    خجالت زدم ام کردید ... حالا من اظهار نظر خواستم و شما در حضور اساتید روتون نشد ولی ای کاش خود اساتید هم اظهار نظر میکردن ... در حقیقت یه خورده ناراحت شدم ، یه خورده که چه عرض کنم خیلی خیلی ناراحت شدم شیش ماه تلاش کردم ، تازه همین نیست یکی دو ساعت فیلمه در مورد هوش مصنوعی انتظار داشتم درباره ی این : " اینتروداکشن" از ویدئو کنفرانسم آقای هادی پور حتما نظر بدن. چون اون بزرگترین جلوه های ویژه اس نظر اون خیلی برام مهم بود یه زمانی بود فقط فیلمهاشون رو میدیدم و برای اولین بار که با من حرف زدن از خوشحالی نزدیک بود منفجر بشم و این کنفرانس رو بالغ بر 78 درصد فقط برای ایشون ساخته بودم و برای اینکه در این سایت نظرات افزاد وارد در این زمینه منو راهنمایی کرده و الهام بخش باشه ... حداقلش شما اومدین خیلی خیلی متشکرم ولی انتظار داشتم اونام نمونه کارمو تماشا کنن.انتظارمم بیهوده بود ... مثلا انتظار چی دارم؟ فقط نگاه کنه و بگه آفرین؟ خب که چی ؟ انتظاری فراتر که نمیشه داشتلپ کلام میخوام بگم که بیهوده و بی دلیل ناراحتم همین ... و بازم ممنون که اومدین و نگاه کردین استاد مهدی پاتر ، ههههههه به راستی هنوزم از اون بخش Fall of floor و تری دی پارتیکلز متاثرم خیلی خیلی جالب بود ... والا ایده اینم از چند فیلم گرفتم که وقتی یه نفر میره چند اسلحه بالاسرش میاد و انگشت نگاری که کرد و با لیزر چشمشو نگاه کرد بعد اسلحه ها کنار میرن و در باز میشه و لیزر های مرگبار خاموش و بمب انفجار غیر فعال ، برای ورود به اتاق شروع که خوب بود اون درب هم جالب بود حقیقتا نه؟ یا اون کامپیوتر های هولوگرافیک .... هههههولی به قول دوستمون یه چیزاییش بی مورد هم بود این وسط حالا...
    ویرایش توسط Alone Warrior : 03-09-16 در ساعت 16:55

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgha نمایش پست ها
    خسته نباشی داداشولی یه چیزایی اضافه داشت.........حالا قبول دارم آدم تو اینجور کارا هر چیئ به دستش میرسه انجام میده...ولی شما خییییییلی بعضی چیزا که لازم نبودو بکار بردیدر کل خسته نباشی
    انتقاد سازنده ات خیلی به دلم چسبید دستت درد نکنه ... خوشحال میشم واقعا و ممنون میشم که اگه چند تا مثال بیارید تا در نمونه های بعدی از این خطا ها تکرار نشه ممنون میشمبازم دستتون درد نکنهبه عنوان مثال بگید که هالک اضافی بود ... من خودم با اضافی بودن هالک موافقم واقعا ... راستش آقای هادی پور اون موقع آموزش مورپ دادن منم گفتم حالا اینو هالکش کنم ببینم چطوری میشه خخخخخخخ ولی خداییش دیگه تبدیل شدنش به هالک اضافی بود اما اگه اول هاش رو میگی که انگشتش را اسکن کرد و این قفل امنیتی بود این اسلحه و ... ولی اول هاش که یکسر از نمونه کار های کوچک خودم بوداون لوگان سه چنگال با اون سایکلاپس لیزر به چشم را که خیلی دوست داشتم نظر شما در مورد سایکلاپس و لوگان چی بود؟ یا در مورد نمونه کار دست ترمیناتور؟ هههههه خیلی خوب Track شده بود ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع