نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون را در مورد این صفحه بفرمائید . با تشکر

رأی دهندگان
39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

34 87.18%
  • خیلی خوب

4 10.26%
  • خوب

0 0%
  • ضعیف

1 2.56%
برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 50

مشاهده : 37856 , پاسخ ها : 49
موضوع: بانک محصولات شرکت دیجیتال جویس Digital Juice

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    حرکت خوبیه اما حجم خیلی بالاست بعید میدونم با این سرعت اینترنت و حجمهای دانلود از کاربران کسی بتونه دان کنه / من میگم سیستم فروش رو هم با دموی هر فایل بگذارید تا کاربرانی که نمیتونن دان کنند بخرن / ممنون
    با سلام
    اولویت اول بنده دانلود رایگان پکیج هاست خوب بعضی حجم بالا دارن و بعضی که اضافه خواهد شد حجم مناسبی دارن.
    در توضیخات اصلی در اول این پست بنا به درخواست کاربران امکان فروش نیز محیاست و عزیزانی که نمی توانند دانلود بکنند پیام شخص بندن شرایط اعلام خواهد شد
    دمو و یا عکس های مربوط به هر پکیج هم به روی چشم.
    موفق باشید.
    Meraj Mix

با سلام این کار خوبی هست که انجام میدین اما خودتون میدونید که حجم محصولات این سایت به بالای 15 ترابایت می رسه ..یعنی ما اگر قیمت هر هارد رو حدود 200 فرض کنیم حدود 3 میلیون تومن فقط هارد لازم هست ..اگر این پست تبلیغی برا فروش هست که با گذاشتن چند لینک بعد گفتن پیغام خصوصی برای فروش از همون اول صحفه رو به اسم فروش پروژه قرار می دادین ..و من فکر می کنم این راه اشتباهی هست مگر اینکه هر قسمت از محصولات رو تک تک معرفی کنید با دمو و یا برا فروش با قیمت مشخص و یا برای دانلود قرار بدین ممنون از شما.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط movie نمایش پست ها
    با سلام این کار خوبی هست که انجام میدین اما خودتون میدونید که حجم محصولات این سایت به بالای 15 ترابایت می رسه ..یعنی ما اگر قیمت هر هارد رو حدود 200 فرض کنیم حدود 3 میلیون تومن فقط هارد لازم هست ..اگر این پست تبلیغی برا فروش هست که با گذاشتن چند لینک بعد گفتن پیغام خصوصی برای فروش از همون اول صحفه رو به اسم فروش پروژه قرار می دادین ..و من فکر می کنم این راه اشتباهی هست مگر اینکه هر قسمت از محصولات رو تک تک معرفی کنید با دمو و یا برا فروش با قیمت مشخص و یا برای دانلود قرار بدین ممنون از شما.
    با سلام و تشکر
    ببیند دوست گرامی
    1- پکیج اولیه یکی از مجموعه Drag & Drop این شرکته نه همش که البته درخواست شده بود و بقیه هم در پکیج های بعدی و با رعایت تنوع اضاف خواهد شد
    2- درسته حجم محصولات این شرکت بالاست و من هم مُبلغ شرکت نیستم جهت آشنائی کاربران مختصری از بیوگرافی شرکت رو گفتم و همچنین همه اون محصولات 15 ترا که میفرمائید کمتر کسی داره و بنده هم ندارم.
    3- دوست عزیز به نظر شما اون لینک ها لینک دانلود نیستند که گذاشتم و اگه مطرح شده که کسی قصد خرید داره پیام کوتاه بده هم در این پست و هم جای دیگه تا حالا دو نفر این پیشنهاد رودادن. ببیند جواب بنده چی بوده گفتم بر خلاف قوانین سایت نباشه مشکلی نیست حتی پیشنهاد کردم مدیریت محترم اگه اینها رو داشته باشند و براشون محیا باشه شخصاً در فروشگاه اقدام کنن و یا همین ها را به مرور دسته بندی و به فروش برسانند.
    4- بنده تنها نفعی که از سایت میبرم استفاده از آموزش هاست و مطالبی که برای دانلود میگذارن مثل شما دوست عزیز ، اما همیشه استفاده کننده باشیم به نظرم خوب نیست ، به عوض اینکه بگم اینها رو با زحمت دانلود کردم یا خریدم دیگران هم دراینترنت بگردن پیدا کنن ، چرا وقتی می بینم کارعزیزی راه میفته بخل بورزم و دستمو پس بکشم.
    5- ببینید اولین چیزی که از این سایت یاد گرفتیم محیط خوب و بخشنده و گشاده دست بودن بوده ، اخلاقم این نیست به یک تشکر بسنده کنم یا اون رو هم دریغ نمایم خدمتی برام میسر باشه دریغ نمیکنم.
    6- دوست عزیز اولاً کسی درخواست خرید نکرده دوماً دارم می بینم دوستان پی گیرند و خوشحالم دارن دانلود میکنن تا از سرور ها خود آپلود سنترها پاک نکردن و بنده شرمنده بشم. نمی خواستم بگم چه قصدی داشتم واشکالی نداره عنوان میکنم تصمیم داشتم هرکی خواست در جوابش بگم قیمت با شما ، هزینه پست با شما ، فقط هزینه رایت و دی وی دی ما را بس . با وجود اینکه به خاطر مشکلات جسمی 3 ساله از کار افتاده و خانه نشین شده ام و 5 نفر رو با فقط یارانه میگردونم خوشحالم بعضی اخلاقهای خوبمو تونستم تا حالا حفظ کنم انشاءالله به مرور نسبت به بنده شناخت پیدا خواهید کرد.
    7- انتظار این رو نداشتم مثل چند روز پیش برای اینکه بتونم یک پارت از این مجموعه رو در سایت قرار بدم مجبور باشم 3 بار پارت رو آپ کنم ، این جواب من باشه
    اما مطمئن باشید هیچ خبری نیست و جز این نخواهید دید .
    8- این پست عزیزان مشارکتیه یعنی مثل دیوار مهربانی هرکی خواست برداره هر کی داشت بگذاره ، اون برای نیازمندانه این برای کسانی که دسترسی ندارن ایجاد شده و خدا شاهده همین نصف شب به یکی از کاربران پیام فرستادم بیان و مشارکت کنن و مطمئنم خواهند آمد خیلی هم پربار.
    9- در خاتمه عزیز تنها عرایضم خطاب به شما نبود خدای نکرده نارحت نشید شفاف گفتم اگه عزیزانی شک و شبهه ای به این کار داشتند رفع بشه.
    دست بوس شما و همه زنده باشین.
    ویرایش توسط ali fallah : 02-11-16 در ساعت 14:26
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    دوستان عزیز لینک های پکیج اول تکمیل شد در صورت نیاز دانلود نمائید چنانچه پارتی دانلود نداشته باشد بصورت اتوماتیک توسط آپلودسنترها پاک میشود و بنده دخیل نیستم و همچنین پکیج های بعدی که در این پست ، در صفحات بعدی قرار داده خواهند شد در صورت نیاز منتظر تکمیل شدن پارتها نباشید دانلود فرمائید پارتها حتماً تکمیل میشوند.
    ( زمان نگهداری هر لینک در هاست آپلودسنتر یکماه می باشد ).
    با تشکر
    Meraj Mix

ali 221 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3995
    ممنون از زحمات شما
    ?? ???? ???? ??? ???? ?? ?? ??? ?????? ???? ? ????? ?????? ??? ??? ????? ?? ??? ??? ???. *???? ???? ?????*

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221 نمایش پست ها
    ممنون از زحمات شما
    ممنون علی جان
    موفق باشید
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    اولاً این پست اون زیرها خاک نخوره ، بالا بیاد
    قابل توجه دوستانی که لطف کردن و دانلود کردند ، عزیزان فکر کنم این پک رو واسه این که حجمش بیاد پائینتر دویاره فشرده کردم پس نیاز به همه پارتها هست
    همه پارتها دانلود داشته اند فقط پارت 2 و 3 مونده ، و مدت زمان برای دانلود 5 ، 6 روز .
    لطفاً دانلود فرمائید فایلهای فشرده شده رو از روی هاردم پاک کردم ، در غیر اینصورت باید خودم دانلود کنم .
    ممنون عزیزان با پک های دیگه جبران خواهم کرد ، بگذارید روی اونها تمرکز کنم.
    خداوکیلی شما اگه 10 گیگ دانلود میکنید ، واسه من بیش از 20 گیگ آپلودش شد از بس خطا داد و مجبور بودم دوباره آپلود کنم.
    دوستدار تمام عزیزان ویدئو افکت
    ویرایش توسط ali fallah : 03-03-16 در ساعت 11:22
    Meraj Mix

miad-s آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    23294
    خیلی عالیه و خوب لطفان اگر ممکنه از قسمت 15 به بعد چک کنید دانلود کردم خطا داد موقعه اکسترک کردن و ریپیر هم جواب نداد

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط miad-s نمایش پست ها
    خیلی عالیه و خوب لطفان اگر ممکنه از قسمت 15 به بعد چک کنید دانلود کردم خطا داد موقعه اکسترک کردن و ریپیر هم جواب نداد
    سلام و درود دوست عزیز

به به دوست عزیزمون از فرانسه ، خیلی ارادتمندم قربان
    اول سلام و عرض ادب خدمت شما و تمام هم وطنان خارج کشور بخصوص کشور زیبای فرانسه دارم
    پارتها قبل قرار گرفتن در سایت تست میشن مشکلی نداره
    فقط یک اشکال کوچیک هست اونم اینه که پارت 18 با وجود اینکه دوبار آپلودش کردم اما با نام اصلی توی هاست ذخیره نشد.
    راه حل خیلی ساده است ، پارت 18 را تغییر نام دهید و به جای خط تیره بعد part عدد 18 تایپ کنید .

به خاطر گل روی شما ، پکیج های زیباتری از محصولات این شرکت در این پست قرار خواهم داد.

لطفاً با پاسخ به نقل قول اطلاع دهید به این صورت که عرض کردم پارت 18 دانلود شده ؟
    ممنونم
    ویرایش توسط ali fallah : 03-11-16 در ساعت 04:47
    Meraj Mix

miad-s آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    23294
    نام: Capture.JPG نمایش: 185 اندازه: 40.7 کیلو بایت
    عزیز این پیام خطا را می دهد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین