برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

مشاهده : 16230 , پاسخ ها : 25
موضوع: آشنایی با نرم افزار میکس و مونتاژ Pinnacle Studio

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113

آشنایی با نرم افزار میکس و مونتاژ Pinnacle Studio

با سلام
    جهت آشنایی دوستان با این نرم افزار Pinnacle Studio باید عرض کنم نرم افزاری خیلی خوبی در خصوص میکس و مونتاژه ، حتماً نام شرکت Avid رو شنیدید این نرم افزار رو از شرکت پیناکل استودیو خریده و خیلی هم توسعه داده .
    کار با این نرم افرار بسیار راحته و در اندک زمانی هم بهش تسلط پیدا میکنید و هم نمیتونین به این زودی ازش دل بکنید داشتن این نرم افزار در کنار پریمیر و افترافکت خیلی خوبی . اغلب پلاگین های Boris RED , New Blue ,ProDAD ... به راحتی همراه خود نرم افزار نصب میشه در نسخه اولتیمت و یا بعداً میتونین نصب کنید .
    اگه شناخت به پلاگین های که معرفی کردم داشته باشید که همه عاشقشن و درکنارش بهتون بگم که انواع و اقسام ترانزیشن حدوداً 2200 تا ، 2D و 3D به آن اضافه کنید چی میگید؟
    گذشته از این باهاش میتونین فیلم dvd , hd , full hd ,... تا 4k با کیفیت عالی هم 2D و هم 3D و فیلم های بلوری خروجی بگیرید . زمان رندر گیری خیلی خوبه و ...
    قابلیت ساخت منو dvd و رایت مستقیم روی انواع لوح های فشرده.
    قابلیت کپچر اون از دوربین های فیلمبرداری دیجیتال خیلی عالیه و تنظیمات مختلفی همراه با کنترل دوربین از طریق خود برنامه بهتون میده . در کنارش نرم افزار Pinnacle Studio Training و نرم افرار Live Screen Capturing که ازصفحه نمایش دکستاپ با فرمت wmv. با کیفیت بسیار عالی فیلم میگیره .
    زیرنویس های زیبا ، ساخت منو دی وی دی و رایت ، به اشتراک گذاری و ... رو بهش اضافه کنید.
    مثل افترافکت ، در این برنامه هم با بهره گیری از فارسی نویس به راحتی میتوانید تاپ فارسی داشته باشید.
    حتی این شرکت کارت میکس های متعددی تولید کرده که با پریمیر هم سازگارن .
    در رده نرم افزارهای حرفه ای نرم افزار خیلی خوبیه ودر بعضی جهات برای بعضی سلایق حتی میشه گفت سره . ده ساله باهاشون آشناایی دارم ، حتی زمانی خیلی وقت پیش بعضی امکانات این نرم افزار به پریمیر اضافه میشد . چندین سال صدا و سیما باهاش کار میکرد و هنوزم بعضی جاها استفاده میشه .
    بنده با وجود این که خیلی دوسش دارم و خیلی باهاش کار کردم و دو ساله اولویت رو گذاشتم روی افترافکت ، بازم تو درایو ویندوزم حدود 60 گیگ این برنامه رو با افزونه هاش دارم و خیلی به دردم میخوره .
    پیشنهاد میکنم کسانی که میخوان کار میکس و مونتاژ رو شروع کنن و راجع به اینگونه نرم افزار ها شناخت ندارن ، چون محیط این نرم افزار کمی راحتتره ، با پیناکل شروع کنن تا به اصول پایه مسلط شن و وقتی میخوان با نرم افزارهای دیگه کار کنن کم نمیارن.
    اگه این برنامه رو خواستید ورژن 18 رو نصب کنید خود نرم افزار 4 گیگه و با متعلقات 56.5 گیگ ( Pinnacle.Studio.18-v18.0.2.444.Ultimate.X64 ).

گفتم کمکی بوده باشه ودر این مورد عزیزان اگه سوالی داشتن و یا نرم افراز مربوطه را خواستن با کمال میل در خدمتم همین جا لینک بزارم و یا چون حجم بالاست براشون ارسال کنم . ( هر جور شما عزیزان راحت هستید فقط لازمه امر بفرمائید )
    صد البته جسارت نمیکردم استاد عزیزم جناب آقای حسین هادی پور عزیز رخصت فرمودن مطلب جدا زده بشه ، با سپاس فراوان از ایشان که هر چه پربارترن سری افتاده دارن و معلومات را از دیگران بدون استثناء دریغ نمیکنند .پاینده باشن انشاءالله.
    مخلص همگی عزیزان.

نام: Pinnacle.Studio.Ultimate_18.jpg نمایش: 323 اندازه: 232.2 کیلو بایت

لیست پلاگینهائی که در نسخه التیمت نصب میشه
    Standard Content Studio
    Bonus Content Studio Ultimate
    Studio Sound FX & New Blue Activation
    Red Giant Holiday Pack
    ProDAD Plugins & Apps
    AMT XAVC SONY Fix
    ویرایش توسط ali fallah : 04-11-16 در ساعت 05:12
    Meraj Mix

photo niloufar آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    23716
    سلام
    آقای فلاح از دوستانم که پرسیدم از این نرم افزار تعریف میکردند
    لطفاً اگه امکان داره ، پیام خصوصی میدم یا به شما ایمیل میزنم این بسته را برای من ارسال کنید
    البته کامل باشه و آیا در کرک و اینها مشکلی که نیست
    ممنونم که این نرم افزار را معرفی کردید
    photo niloufar

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط photo niloufar نمایش پست ها
    سلام
    آقای فلاح از دوستانم که پرسیدم از این نرم افزار تعریف میکردند
    لطفاً اگه امکان داره ، پیام خصوصی میدم یا به شما ایمیل میزنم این بسته را برای من ارسال کنید
    البته کامل باشه و آیا در کرک و اینها مشکلی که نیست
    ممنونم که این نرم افزار را معرفی کردید
    سلام و درود دوست عزیز
    بله نرم افزار عالیه
    مشکلی نیست در خدمتم تا حالا برای جند تن از دوستان ارسال کرده ام
    در مورد کرک هم مشکلی وجود نداره نگران نباشید
    موفق باشید
    Meraj Mix

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    من این نرم افزار رو خریدم از آقای فلاح عزیز و خیلی راحت و درست به دستم رسید و نصبش هم کردم هیچ مشکلی در نصب و اینا نیست
    دوستانی که میخان این نرم افزار رو تهیه کنن باید بگم که این نرم افزار فوق العاده ساده و راحته / منوی سر راست و قابلیتهای آسان /
    من خودم با ادیوس کار میکنم وقتی این نرم افزار رو نصب کردم تعجب کردم که چقدر این نرم افزار ساده در عین حال کار آمد هستش
    برای کسانی که میخان ادیت فیلم رو تازه شروع کنند این نرم افزار عالیه / دنیای پلاگین و ترانزیشن داره که واقعا تو هیچ نرم افزاری نیست
    البته یک اشکال داره که قسمتهای نرم افزار به هم چسبیده و از هم جدا نمیشه برا من که دو مانیتور دارم راحتره که تایم لاین در یک مانیتور دیگه باشه اما من نتونستم جداش کنم شاید هم بشه و من نتونستم/ ولی در کل نرم افزار خوبیه ایولا داری برادر
    باز هم از زحمات آقای فلاح متشکرم بابت معرفی این نرم افزار موفق و مئوید باشید انشاله
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    من این نرم افزار رو خریدم از آقای فلاح عزیز و خیلی راحت و درست به دستم رسید و نصبش هم کردم هیچ مشکلی در نصب و اینا نیست
    دوستانی که میخان این نرم افزار رو تهیه کنن باید بگم که این نرم افزار فوق العاده ساده و راحته / منوی سر راست و قابلیتهای آسان /
    من خودم با ادیوس کار میکنم وقتی این نرم افزار رو نصب کردم تعجب کردم که چقدر این نرم افزار ساده در عین حال کار آمد هستش
    برای کسانی که میخان ادیت فیلم رو تازه شروع کنند این نرم افزار عالیه / دنیای پلاگین و ترانزیشن داره که واقعا تو هیچ نرم افزاری نیست
    البته یک اشکال داره که قسمتهای نرم افزار به هم چسبیده و از هم جدا نمیشه برا من که دو مانیتور دارم راحتره که تایم لاین در یک مانیتور دیگه باشه اما من نتونستم جداش کنم شاید هم بشه و من نتونستم/ ولی در کل نرم افزار خوبیه ایولا داری برادر
    باز هم از زحمات آقای فلاح متشکرم بابت معرفی این نرم افزار موفق و مئوید باشید انشاله

با سلام و درود خدمت آقای کریمی عزیز
    خوشحالم که رضایت شما رو جلب کرد و از اظهار لطف و محبت شما بسیار سپاسگذارم
    بله دو مانیتوره نمیشه

بگذارید مطالبی بنده دوباره اضافه کنم فقط جهت آشنائی

همچنان که شما فرمودید و بنده در توضیحات پست بهش اشاره کردم برای شروع واسه کسانی که میخوان کار ادیت فیلم انجام بدهند خیلی عالیه و این بدان معنی نیست که نرم افزار سطح پائینیه ، این نرم افزار در رده حرفه ای ها قرار داره ، و بحث ترانزیشن که میشه ، یکی از نکات بارز این نرم افزاره ، انواع و اقسام پلاگین و افکت و پرستهائی که خودش داره ، و مثلاً پرستهای مجیک بولیت رو که همه میدونیم واسه چیه .

با وجود اینکه از اولین ورژن که این نرم افزار تولید شده تا حالا ، تمام افزونه هاش همه هست و برای هر چیزی که میخواهید در فیلم القاء کنید چندین گزینه دارید، و نزدیک 57 گیگه اما ، ریل تایمه و رندر اون خیلی سریعه .

شما فقط برای یک تست ساده ترانزیشنهای عظیم خود نرم افزار ، باید چند روز وقت بگذارید ، تازه بعدش به Vitascene از محصولات شرکت pro DAD میرسید وقتی اعمال کردید و موس رو بردید روی اون و دوبل کلیک کردید تازه می بینید یک بانک افکت و ترانزیشن دیگه جلو روتونه .

دوباره به Adorage از دیگر محصولات شرکت pro DAD برخورد میکنید اینم همینطور ، فقط اگه نوار لغزنده رو بالا و پائین کنید و گشتی توی پوشه ها بزنید، چشم آدم از انبوه موارد موجود سیاهی میره.

برای تست اینها اقلاً دو سه ماهی وقت لازمه.

روی لایه عکس و تصویر که کلیک کنید تنظیمات که باز شد ، فقط و فقط یک مورد بگم ، پلاگین لرزش گیر Stabilizer شرکت New Blue که خودتون می دونید چی هست و ...

افکنهای صوتی و تصویری و...و...

خروجی 2D , 3D ، کیفیت عالی با فرمتهای مختلف و اکثر موارد بالا که عرض کردم به صورت سه بعدی هم اعمال میشن.

اگه پروژه رو سیو نکردید و به هر دلیل برق سیستم قطع شد ، برنامه قفل شد ، وقتی که برنامه رو باز میکنید ، می بینید 95% تا 100% پروژه راحت بارگذاری میشه. و زحماتتون هدر نرفته.

محیط کاربر پسند و راحت این برنامه و تفکیک پوشه ها ، در عین حرفه ای بودن ، نکته بسیار با اهمیتیه . چون غیر این بود آدم در انبوه موارد یاد شده سردر گم میشد.

گفتنی در موردش بسیار زیاده و نمیخوام بیشتر از این پرحرفی کنم.

با آرزوی شادکامی برای شما
    ویرایش توسط ali fallah : 03-15-16 در ساعت 00:50
    Meraj Mix

با خوندن این مواردی که ذکر کردید پیرامون نرم افزار پیناکل , خیلی دل گرم تر و مشتاق تر شدم که جدی این نرم افزار رو ان شاء الله کار کنم و یاد بگیرم.
    سپاسگزارم جناب فلاح که اینقدر خوب اشاره کردید به موارد و توضیح دادید. خدا خیرتون بده.
    ان شاء الله کم کم از ویدیو استادیو نقل مکان میکنم به این نرم افزار.
    با سپاس از شما
    ????????? ??? ?????, "??" ? "??????" / ?????, ??? ??????? ???????????
    ??????? ?? ??? ?? ?????? ???? / ?????????? ??? ?? ????? ?????.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seratupus نمایش پست ها
    با خوندن این مواردی که ذکر کردید پیرامون نرم افزار پیناکل , خیلی دل گرم تر و مشتاق تر شدم که جدی این نرم افزار رو ان شاء الله کار کنم و یاد بگیرم.
    سپاسگزارم جناب فلاح که اینقدر خوب اشاره کردید به موارد و توضیح دادید. خدا خیرتون بده.
    ان شاء الله کم کم از ویدیو استادیو نقل مکان میکنم به این نرم افزار.
    با سپاس از شما
    با سلام
    خواهش میکنم دوست عزیز
    موفق باشید
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113

آموزش کوتاه حذف پس زمینه سیاه و سبز در نرم افزار پیناکل استودیو

با سلام
    یکی از دوستان بزرگوار درخواست این آموزش رو کرده بودن ، کوتاه سعی کردم مطلب رو برسونم
    در این نرم افزار توسط پلاگین های مربوطه و همچنین پریست های آماده متعدد راحت میشه این کار رو انجام داد.

عنایت بفرمائید ( 17mb )
    ویرایش توسط ali fallah : 05-07-16 در ساعت 02:21
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام
    یکی از دوستان بزرگوار درخواست این آموزش رو کرده بودن ، کوتاه سعی کردم مطلب رو برسونم
    در این نرم افزار توسط پلاگین های مربوطه و همچنین پریست های آماده متعدد راحت میشه این کار رو انجام داد.

عنایت بفرمائید ( 17mb )
    خدا خیرتون بده خیلی واضح و کامل و دقیق بود.
    دست شما درد نکنه.
    سپاس از شما بابت اموزش کامل

با اجازه استاد عزیز , بنده سوالات بعدی رو میپرسم ازتون

----------------------------------------------------------
    سوال اول : شیوه دسته بندی و فولدر درست کردن در نرم افزار پیناکل به چه صورت هست ؟
    آیا این امکان وجود داره که فولدر ایجاد کنیم و کلیپ ها و یا موزیک ها رو در فولدری جدا بگذاریم با اسم مشخص ؟ به چه شکل انجام می شود؟
    عکس مربوطه :

------------------------------------------------------------------------
    سوال دوم : چطور در این عکس , کلیپ اتش رو سایزش رو تغییر بدیم و بزرگ و کوچکش کنیم ؟

-----------------------------------------------------------------------------
    سوال سوم : تقریبا مثل سوال قبل هست و اون این هست که چطوری فیلم رو تمام صفحه کنیم و زاویه های فیلم رو بکشونیم به اطراف و یا فیت کنیم تمام صفحه ؟

-----------------------------
    قبلا از جناب فلاح ممنونم .
    استاد ان شا الله تا جایی که خودتون صلاح میدونید حقیقتا به زحمت که می افتید اما لااقل طوری باشه که زیاد اذیت نشید و وقتتون رو نگیره برای قرار دادن اموزش, بنده سعی میکنم زوود متوجه بشم اگر خدا بخواد...اموزش قبل که 20 بود حقیقتا. اما خب زحمتش براتون زیاد هست اپلود و غیره... .
    هر جور خودتون صلاح میدونید... . از این جهت عرض میکنم که متاسفانه شاید سوالات زیاد باشه و خسته بشید.
    خدا خیرتون بده
    با سپاس از شما
    ویرایش توسط Seratupus : 05-07-16 در ساعت 19:20

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین