برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506

نمونه کار های ابتدایی تا متوسط من با پلاگین FumeFX

سلام و خسته نباشید میگم خدمت شما دوستان عزیز
    قبل از شروع ، اگر محل پست من اشتباه است ، لطفا اصلاحش کنید باتشکر
    دوستان گلم من تصمیم گرفتم نمونه کار هایی که تا الان با پلاگین FumeFX کار کردم را برای شما دوستان به نمایش بگذارم
    راستش هدف من از نشان دادن این عکس ها این است که هرکسی که بخواهد ، می تواند با تلاش و تمرین در هر زمینه ای حرفه ای شود ( خودم را نمی گویم ، هنوز شاگردم )
    تصاویر به ترتیب از بالا به پایین ، روند مبتدی تا متوسط را نشان شما دوستان خوبم می دهم
    عاغا هر چه قدر خواستید به تصاویر بخندید ، من اصلا ناراحت نمیشوم

1- انفجار (مثلا)

2- انفجار ( یکم مثلا )

3- انفجار ( یکم مثلا )

4- آتش

5- ابر

6- ابر

7- ابر

8- دود باروت سوخته

9- دود باروت سوخته

10- آتش

11- انفجار گاز

12-دوستان گلم این تصویر برای دیشب است ، انفجار گاز با گرد و خاک و موج انفجار

تصویر خام :

تصاویر ویرایش شده :

ولی خدایی ، خودم اولین انفجاری که ساختم را میبینم ، خنده ام میگیرد
    دوستان خوبم امیدوارم که با دیدن این نمونه کار ها انگیزه بیشتر برای تلاش و تمرین کردن گرفته باشید
    البته این را میدانم که کلی جای کار داره و میشه کلی جلوه های زیبای دیگر به کار داد ، اما سیستم چندانی ندارم و برای همین بعضی وقت ها نرم افزار کرش میکند ، ولی در کل الحمدالله کارمان پیش میرود
    موفق و سلامت باشید
    در پناه خدا

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آفرین خیلی خوبه کم کم از بالا تا پایین پیشرفت رو میدیدیم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

خیلی خوب بود . شما باعص شدید که من هم برم کارهای اولیم رو ببینم و سیر تکاملیم رو بررسی کنم .
    تشکر میکنم
    واقعا گاهی ادم باید برگرده به گذشتش تا بفهمه چی بوده و انقدر حرص نخوره بی خودی

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    آفرین خیلی خوبه کم کم از بالا تا پایین پیشرفت رو میدیدیم
    سلام خسته نباشید آقای هادی پور
    ممنون از لطف شما ، شما همیشه به من لطف داشتید
    در پناه خدا

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.m نمایش پست ها
    خیلی خوب بود . شما باعص شدید که من هم برم کارهای اولیم رو ببینم و سیر تکاملیم رو بررسی کنم .
    تشکر میکنم
    واقعا گاهی ادم باید برگرده به گذشتش تا بفهمه چی بوده و انقدر حرص نخوره بی خودی
    سلام خسته نباشید دوست من آقای mohammad.m
    شما به من لطف دارید ، از لطف شما سپاس گذارم
    خوشحالم از این که تونستم ، در شما انگیزه ایجاد کنم
    من هم از شما تشکر میکنم
    دقیقا ، من هم با نظر شما موافق هستم
    در پناه خدا

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334
    بابا شما دیگه کی هستی ؟ ؟ ؟ واوووووووو ماشاءالله ... سبحان الله ... این سیستم این قدرت این ذرات پارتیکل ... اینو چطوری میشه؟؟؟ توی افترافکته ؟؟؟ پلاگینه ؟ اسکریپته؟ این چیه؟ واقعا اگه توی موکا مثلا یه محیطی را ترک کرده و توی افتر یه انفجار ایجاد کنی با این نمونه کارهای ماشاءالله واقع گرایانه و طبیعی خیلی زیبا میشه ... یادمه ویدئو کوپایلت هم در یه جای خاکی یه بار انفجار بمب را ساخته بود با موکا و افتر که خیلی زیبا شده بود ولی ماشاءالله این آتش ها و دود های واقع گرایانه یه چیز دیگه هستن در میکس روی فیلم مو به تن آدم سیخ می کنن ... اگه یه فیلم آموزشی بتونی بسازی که خیلی خوبه ... اینا مال افترافکته یا تو مایا و اینا کار کردین؟؟؟ واقعا آفرین آفریـــــــــن به حقیقت ...
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alone Warrior نمایش پست ها
    بابا شما دیگه کی هستی ؟ ؟ ؟ واوووووووو ماشاءالله ... سبحان الله ... این سیستم این قدرت این ذرات پارتیکل ... اینو چطوری میشه؟؟؟ توی افترافکته ؟؟؟ پلاگینه ؟ اسکریپته؟ این چیه؟ واقعا اگه توی موکا مثلا یه محیطی را ترک کرده و توی افتر یه انفجار ایجاد کنی با این نمونه کارهای ماشاءالله واقع گرایانه و طبیعی خیلی زیبا میشه ... یادمه ویدئو کوپایلت هم در یه جای خاکی یه بار انفجار بمب را ساخته بود با موکا و افتر که خیلی زیبا شده بود ولی ماشاءالله این آتش ها و دود های واقع گرایانه یه چیز دیگه هستن در میکس روی فیلم مو به تن آدم سیخ می کنن ... اگه یه فیلم آموزشی بتونی بسازی که خیلی خوبه ... اینا مال افترافکته یا تو مایا و اینا کار کردین؟؟؟ واقعا آفرین آفریـــــــــن به حقیقت ...
    سلام خسته نباشید دوست خوبم
    خیلی خیلی خیلی خیلی خییییییییلللللللللللییییی ییییییی سپاس گذارم از لطف شما دوست خوبم ، منو شرمنده کردید
    بخدا شما اونجوری که شما فکر میکنید نیستم ، من تازه دارم از مقطع مقدماتی فارغ التحصیل می شوم
    این شبیه سازی را با پلاگین FumeFX در نرم افزار 3DMAX انجام دادم .
    پلاگین FumeFX در حین سرعت و سبکی ، قدرت زیادی در شبیه سازی انفجار ، دود و آتش دارد ، حتی من فوتیج هایی دیدم که طوفان شن را با عظمت و جزئیات بالا شبیه سازی کرده است .
    جالب اینجاست که شما با توجه به سیستمی که دارید می توانید کیفیت شبیه سازی را به دلخواه تنظیم کنید
    راستش را بخواهید من کتاب آموزش این پلاگین را تهیه کردم و از روی کتاب پلاگین را یاد گرفتم
    البته هنوز به FumeFX مسلط نشدم و کلی آپشن است که هنوز یاد نگرفتم ، ولی میتوانم یک انفجار ساده و یک آتش ساده را شبیه سازی کنم
    راستش را بخواهید من سال 92 با جلوه های ویژه آشنا شدم و اولین آموزشی که کار کردم همین آموزش انفجار از ویدیو کوپایلت بود
    البته در اون آموزش ویدیو کوپایلت از لایه های دو بعدی جدا گونه آتش و دود استفاده استفاده میکرد ولی در پلاگین FumeFX شبیه سازی کاملا سه بعدی است و وقتی آتش سرد میشود ، به دود تبدیل میشود و این باعث میشود که حرکت دود و آتش با هم هماهنگی کامل و داینامیکی داشته باشد
    چشم ، ان شاالله یک آموزش هم تهیه مینکم ، که هم شما و هم دوستان استفاده بکنید
    موفق و سلامت باشید
    در پناه خدا
    ویرایش توسط moharer : 04-04-16 در ساعت 17:17

اون عکس آخری و عکس شماره 8 از همه قشنگ ترن. کاش منم سیستم قوی داشتم می تونستم

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط soshe نمایش پست ها
    اون عکس آخری و عکس شماره 8 از همه قشنگ ترن. کاش منم سیستم قوی داشتم می تونستم
    سلام خسته نباشید دوست من
    ممنون از شما دوست من ، شما لطف دارید
    حقیقتش را بخواهید من هم سیستم خوبی ندارم
    باورتان نمی شود ، من وقتی میخواستم این انفجار ها را شبیه سازی کنم ، کامپیوتر از ساعت 8 شب تا 2 ظهر فردا روشن می ماند و شبیه سازی را انجام میداد
    این تازه شبیه سازی ...
    موقع رندر یک فاطحه برای سیستمم خواندم و گذاشتم روی رندر بعد از 7 ساعت ، فقط یک فریم رندر شد
    فقط با یک چیز توانستم از این مخمصه جان سالم بدر ببرم ((صبر و حوصله))
    البته پول برق اون ماه خیلی دیدنی بود
    پس دوست من ، این را بدان محدودیت و یاری خدا باعث پیشرفت می شود
    به امید افق های روشن
    موفق و سلامت باشید
    در پناه خدا

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط moharer نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوست خوبمخیلی خیلی خیلی خیلی خییییییییلللللللللللییییی ییییییی سپاس گذارم از لطف شما دوست خوبم ، منو شرمنده کردید
    بخدا شما اونجوری که شما فکر میکنید نیستم ، من تازه دارم از مقطع مقدماتی فارغ التحصیل می شوم
    این شبیه سازی را با پلاگین FumeFX در نرم افزار 3DMAX انجام دادم .پلاگین FumeFX در حین سرعت و سبکی ، قدرت زیادی در شبیه سازی انفجار ، دود و آتش دارد ، حتی من فوتیج هایی دیدم که طوفان شن را با عظمت و جزئیات بالا شبیه سازی کرده است .جالب اینجاست که شما با توجه به سیستمی که دارید می توانید کیفیت شبیه سازی را به دلخواه تنظیم کنید راستش را بخواهید من کتاب آموزش این پلاگین را تهیه کردم و از روی کتاب پلاگین را یاد گرفتم البته هنوز به FumeFX مسلط نشدم و کلی آپشن است که هنوز یاد نگرفتم ، ولی میتوانم یک انفجار ساده و یک آتش ساده را شبیه سازی کنم راستش را بخواهید من سال 92 با جلوه های ویژه آشنا شدم و اولین آموزشی که کار کردم همین آموزش انفجار از ویدیو کوپایلت بودالبته در اون آموزش ویدیو کوپایلت از لایه های دو بعدی جدا گونه آتش و دود استفاده استفاده میکرد ولی در پلاگین FumeFX شبیه سازی کاملا سه بعدی است و وقتی آتش سرد میشود ، به دود تبدیل میشود و این باعث میشود که حرکت دود و آتش با هم هماهنگی کامل و داینامیکی داشته باشد چشم ، ان شاالله یک آموزش هم تهیه مینکم ، که هم شما و هم دوستان استفاده بکنید موفق و سلامت باشیددر پناه خدا
    بعد از غیبت طولانی ام سلام ... چطور دوست خیلی خیلی خوبم؟؟؟ یه چند تا چیز بود که با شماره بهت میگم:1 - در همین جو گیز کردیم که تو میخوای آموزش Fume FX رو برای ما بسازی ولی من در کمتر از یک هفته آموزش سینما چهار بعدی و یک افکت سینماتیک فوق باحال و خفن را ساختم که مو به تن آدم سیخ میکنه خخخخخ شوخی خلاصه ممنون میشم این آموزشی که ساختم رو ببینی2 - fume fx برای سینمافور دی هم موجوده آیا ؟؟؟؟ میدونی چرا ؟ من عاشق مایا هستم و اولین کار هایم هم مال مایا است اما از وقتی با سینما فور دی آشنا شدم به هزار و یک دلیل به سینما فور دی روی آورده و از مایا دست کشیدم و به نظرم سینما فور دی جالب تره و اینکه اگه برای اون باشه دیگه به راحتی آب خوردن میشه به افترافکت اورده و خیلی خیلی فیلمهای باحال و جالبی ساخت ... والا ما که نهایت تکنولوژی مون این بود که یک فوتیج دو بعدی از این سایتا بگیریم با پشت زمینه سیاه که بعدا بدون پشت زمینه کرده و روی کار میگذاشتیم ... اگه خودت بتونی مثلا صحنه سقوط و انفجار هلوکپتر رو به صورت سه بعدی و نه دو بعدی و اون هم در سینما فور دی شبیه سازی کرده و با Fume FX اگه برای سینما فوردی داشته باشیم انفجارش را شبیه سازی کنی دیگه چی از این بهتر ... نهایت جذابیت میشه ... واقعا داریم برای سینما فور دی؟؟؟؟؟3 - برای شما کار میکنه؟؟؟ کلید اینتر را وقتی در نوشتن متن فشار می دهید نشانگر به سر خط میاد ولی وقتی موضوع را ارسال میکنم همه ی متنم را به هم وصل میکنه که خیلی بد هست ... برای شما کار میکنه؟ شما از چه مرورگری استفاده می کنید و برای نقطه سر خط آیا فقط اینتر می زنین یا شیفتی کنترلی چیزی هم به همراهش هست؟؟؟؟4 - نمی دانم الان رشته افکارم پرید داشتم تایپ می کردم که مزاحمم شدن ... اگه یادم اومد دوباره میگم ان شاءالله
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین