برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

MILAD MK آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12710

Wink نمونه کار دست گرمی ذرات تشکیل دهنده اتومبیل دوج چلنجر !!!_ Dodge challenger in Particel

با سلام خدمت دوستان عزیزم امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز داشتم آموزش ساخت ذرات ریز کهکشانی رو از استاد هادی پور عزیز میدیدم یه ایده ای به ذهنم اومد که اونو با پلاگین قدرتمند Element 3D ترکیب کنم البته میخواستم اول انیمیشنش کنم قبلش اینجا یه تک فریم از اونو میزارم میخواستم نظرتونو در مورد اون بدونم.
    حتما نظر بدهید منتظرم راستی به نظرتون چطوره از پلاگین plexus هم در اون استفاده کنم؟
    ببخشید زیاد روشون کار و مانور نکردم در حد دو سه ساعت فقط وقت گذاشتم.
    اگه پلاگین باحال سراغ دارین بهم بگید که در رابطه با این کار ازش توی افترافکت استفاده کنم فعلا ذهنم قد نمیده
    نرم افزار مورد استفاده در این کار: افترافکت +یه ذره فتوشاپ

توضیحات برای نمونه کار تستی این خودرو دوج چلنجر پارتیکلی!
    باید خدمت دوستان عرض کنم که از مدل سه بعدی آماده دوج چلنجر استفاده کردم در نرم افزار سینما4بعدی بعد از ایمپرت کردن فایل رو به دو فرمت .obj و .c4d خروجی گرفتم
    obj برای پلاگین form در افترافکت و .c4d رو برای element 3d
    برای ذرات هم از عکس خیلی خوب و باحال رنگارنگ استفاده کردم
    پارتیکل ها با مدل مچ نبود از نمای مختلف مدل ماشین رو با پارتیکل ها تنظیم کردم بعد خیلی راحت و ساده مقداری از شفافیت لایه مدل element 3d کم کردم حدود 35% و در آخر یک زاویه دوربین که مد نظرم بود گذاشتم فقط بدشانسی حواسم به تایرای این خودرو نبود!

بعد تایرم اضافه اش میکنم مشکل کار رو حل میکنم این هنوز یک پیش نمایش از کار یه تست.
    کیفیت عکسها هم کم کردم تا سریع تر قابل روییت باشه برای دوستان.

اینم یکسری از نمونه کاری تست که با پارتیکل انجام دادم برای دست گرمی امیدوارم که این تصاویر هم در نوع خود جالب باشن.

همون طور که میدونین مشکلات دست بر دار نیستن ولی راهی جز ادامه دادن و فائق اومدن بر این مشکلات و مسائل نیست پیس همیشه باید جنگید امیدوارم که همه تون موفق و استوار،محکم باشید.

خبرای بسیار خوبی هم دارم برای دوستان عزیز حدود یک هفته ای الی 10 روز هست که به دنبال ضبط آموزش های ویدیویی رایگان با کیفیت به زبان فارسی هستم که به زودی تقدیم به دوستان خوب و عزیزم میکنم، حالا بیشتر پی میبرم " به این حقیقت اجتناب ناپذیر که آماده کردن یک آموزش خوب و رایگان بی چشم داشت به زبان فارسی یعنی کاری که اساتید مهربان و باعطوفتی همانند استاد هادی و پور و دیگر اساتید و عزیزان انجام میدهند کاری وقت گیر و سخت و مهم هستش.

تشکر فراوان از همه ی عوامل و فعالان وب سایت
    VideoEffects

بسیار عاااالی و زیبا......

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام میلاد جان
    خیلی زیبا بودند.
    آقا منتظر کار فاینالت هستیم .
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    سلام
    چه کارای باحالی میشه کرد
    دمت گرم

MILAD MK آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12710
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor نمایش پست ها
    بسیار عاااالی و زیبا......
    درود ،نظر لطف شماست دوست عزیز ممنونم، خجالتمون میدین

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام میلاد جان
    خیلی زیبا بودند.
    آقا منتظر کار فاینالت هستیم .
    سلام محمد جان ، چشمانتان زیبا می بیند ، ان شا الله که کار خوبی از آب در بیاد خجالت زده دوستان نشم،و جواب محبت شما عزیزان رو بتونم بدهم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghias نمایش پست ها
    سلام
    چه کارای باحالی میشه کرد
    دمت گرم
    درود غیاث گرامی قربانت، دم شما هم گرم

-----------------------------
    تشکر و سپاس فروان از همه ی دوستان و عزیزانی که محبتشون رو از بنده حقیر دریغ نکردند، امیداورم همه ی دوستانم موفق و پیروز باشند خدا پشت پناهتون، واقعا تا حدود زیادی خستگیم در اومد.
    ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? ???? ???? ?????? ???
    ????? ???????
    You never fail until you stop trying
    Albert Einstein

میشه این آموزشهایی که میگید رو زودتر منتشر کنید؟ یک آموزش هم برای ساختن چنین صحنه ای از دوج بگذارید ممنون.

MILAD MK آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12710
    نقل قول نوشته اصلی توسط jakblack نمایش پست ها
    میشه این آموزشهایی که میگید رو زودتر منتشر کنید؟ یک آموزش هم برای ساختن چنین صحنه ای از دوج بگذارید ممنون.
    نه متاسفم دوست گرامی ببینید بنده چیز خاصی درست نکردم این فقط یک نمونه کار تسته ، بنده نمیتونم گستاخی کنم و پای خودم رو از حدی فراتر بگذارم و از آموزش استاد خودم برادر بزرگم حسین هادی پور رو دوباره روی اون آموزشی بدم اینکار به هیچ وجه درست نیست!!!
    مجبورم کردین دیگه اینجا براتون بنویسم لطفا خواهشن به بهترین نحوه و شیوه بهتون میگم دوستانه و محترمانه لطفا این رفتار خودتون رو اصلاح کنین!!!
    نمیدونم چجوری بگم اما
    بنده کر یا کور نیستم بی خیال نیستم یک بار کافیهههه!!!
    زیر این پست پیام دادین دوباره توی پیام خصوصی گفتین دوباره توی یه پسته دیگه ای گفتین آموزش این دوج پارتیکل رو بزار
    میخواستم جوابتون رو ندم تا خودتون متوجه بشین میبینم که نه
    نمیدونم میدونید یا نه اما با این کارتون اعصاب خوردی به جا میزارن و...
    آموزش ایشالا به وقتش به شکل سوپرایز در انجمن در صورت صلاح دید و تایید سطح کیفی اون در انجمن گذاشته میشه،از ویدیو های خود استاد هادی پور از تکنیک آموزش ساخت ذرات ریز کهکشانی استفاده کردم و لاغیررر.اگر افتر افکت بلد باشین بسیار بسیار ساده است این یک کار پیش پا افتاده است تازه این کار نسخه Beta هستش نسخه نهایی یا فاینال کارو که بنده ندادم بیرون
    امیدوارم که درست مطلب رو براتون روشن کرده باشم

خیلی تو حسی