برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 2141 , پاسخ ها : 2
موضوع: کپی کردن یک Comp

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081

Question کپی کردن یک Comp

سلام دوستان

من به پروژه اصلیم یک پروژه دیگه رو وارد کردم که پروژه جدید رو به صورت یک فایل نشون میده. بعد از این که اصلاحاتی که نیاز داشت رو روش انجام دادم و تو قسمتی که میخواستم ازش استفاده کردم، حالا یک جای دیگه داخل پروژه اصلی بهش نیاز دارم. یعنی از پروژه دوم که وارد کردم 2 بار میخوام تو پروژه اصلی استفاده کنم اما وقتی از روی فولدی پروژه دوم یک کپی یا Duplicate ساختم، اگر تو فایل های پروژه دوم کپی شده تغییری بدم رو هر دو پروژه تغییر اعمال میشه و من نمیخوام این شکلی بشه!
    نمی دونم منظورم رو خوب تونستم برسونم یا نه ولی این مسئله چند بار تاحالا برام سوال شده که این مورد خیلی اهمیت زیادی داشت و به خاطر همین این دفعه مطرحش کردم.
    اگر دوستان میدونن که آیا امکان داره من بتونم از یک کامپ یا فایل یک کپی بگیرم و در فایل جدید تغییر بدم طوری که روی فایل اول تاثیر نداشته باشه؛ ممنون میشم بهم بگن راهش رو.
    خیلی ممنونم.
    ویرایش توسط AZERILA : 08-03-15 در ساعت 23:51

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    در قسمت Project شما یک کپی ازش بگیرید یعنی اون رو انتخاب کنید از منوی Edit - Duplicate رو بزنید.
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

دوست عزیز
    برای اینکار دو راه وجود دارد یکی اینکه از کامپ اصلی یک دوبلیکیت بگیری و از هر کامپ داخل ان هم یک دوبلیکیت بگیرید . سپس جای کامپ های داخل کامپ جدید را با هر یک از کامپ هایی که کپی گرفتید عوض کنید این روند تا انتها که دیگر کامپی نباشد ادامه بدهید . این راه بسیار مشکل و زمانگیر هست که بجای آن می تونید از یک اسکریپت استفاده کنید که با انتخاب یک کامپ اتومات اینکار را انجام می دهد که متاسفانه من نام اسکریپت را به یاد ندارم . البته سعی می کنم که برات اسمش را پیدا کنم .اگر اشتباه هم نکنم توی این سایت اقای هادیپور زحمتش را کشیده است .