برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1959 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل با نرم افزار cinema 4d

مشکل با نرم افزار cinema 4d

سلام دوستان من بعد از نصب نرم افزار و کرک شدن صحیح آن با یک مشکل روبرو شدم که نمی تونم آبجکتی رو به صحفه نمایش بیارم
    و کلا صحفه نمایش من به رنگ مشکی در آمده ممنون میشم راهنمایی کنید
    .
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    درود
    تو تنظیمات چیزی درست بردید یا دقیق همین که نصب کردید این صفحه اومد؟!
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

من هم ورژن r14 و هم r15 رو از سایت ویدئو افکت خریداری کردم r14 که به صورت پرتابل هست نه دست به هیچ چیزی نزدم و در اولین بار بعد باز شدن با این صحفه روبرو شدم نصب هم دقیقا با آموزش آقای هادی پور انجام دادم.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط movie نمایش پست ها
    من هم ورژن r14 و هم r15 رو از سایت ویدئو افکت خریداری کردم r14 که به صورت پرتابل هست نه دست به هیچ چیزی نزدم و در اولین بار بعد باز شدن با این صحفه روبرو شدم نصب هم دقیقا با آموزش آقای هادی پور انجام دادم.
    عجیبه ببینید کارت گرافیک شما درست نصبه!
    تو صفحه اصلی Desktop کلیک راست کنید ببینید برای شما کارت گرافیک نمایش داده میشود
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

بله کارت گرافیک هم درست نصب هست و تمام درایوهام هم آپدیت کردم چون اگه مشکل از کارت گرافیک بود Elemant هم اجرا نمیشد من با همین سیستم چند ماه پیش نصب کردم و مشکلی نداشتم راحت اجرا میشد ...فکر کنم مجبورم ویندوز عوض کنم ممنون از شما جناب هادی پور.

باالخره بعد از یک هفته متوجه مشکل شدم و گفتم اینجا بذارم شاید کسی مثل من با این مشکل مواجه شده باشه مشکل اینجا بود که کارت گرافیک من AMD بوده است و من آپدیتی که نصب کرده بودم یک مدل بالاتر بوده است و با نصب آپدیت مختص کارت گرافیکم مشکلم حل شد

کلمات کلیدی این موضوع