برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

مشاهده : 15227 , پاسخ ها : 28
موضوع: دانلود پلاگین Twixtor Pro v6.2.1 برای افتر افکت CC 2015

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط K9Kx22 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    من ورژن 6.2.1 این پلاگین رو بر روی پریمیر cc 2015 نصب کردم. داخل برنامه اجرا شد و روی ویدئو انداختم و زمانش رو از اول تا آخر فایل مربوطه که 30 ثانیه بود مشخص کردم و زمانش رو از 100 به 50 تغییر دادم. ولی بعد از اعمال twixtor بر روی ویدئو زمان فایلم نصف میشه !!!! و آخر ویدئو من بصورت خودکار حذف میشه. طبق آموزش های خارجی یوتیوب هم رفتم دقیقا همینکار رو کرده در پریمیر ولی جواب نداد. سایتها هم گشتم گفتم شاید مشکل کرک باشه که همه جا زدند که بعد از نصب این نسخه برنامه اتوماتیک کرک میشه. در تایم لاین هم سر و ته فایلم رو میکشم که درست بشه و اول و آخرش برگرده امکان پذیر نیست
    لطفا راهنمایی کنید
    حتما روی پریمیر میخواستم کار کنم با افترافکت کار نمیکنم
    سلام
    این مشکل برای کرک نیست شما باید قبل از فیلمبرداری به این نکته دقت کنید که چند ثانیه اضافی فیلم بگیرید تا حالا به مشکل برنخورید
    این آموزش وتوضیحات رو ببینید
    http://www.video-effects.ir/300-%d8%...%d9%87-%d8%af/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ممنون از راهنمایی شما.
    من همیشه حدود 10 ثانیه از اول و آخر پلان رو باز میذارم برای سر پلان و ته پلان و مچ کات تصویر
    ولی متاسفانه این پلاگین مقدار قابل توجهی رو از آخر پروژه بصورت دلخواه کم میکنه و اول پلان رو اضافه میکنه...
    از همین یکم متعجب شدم. که بصورت دلخواه فقط از آخر پلان حدود 10 ثانیه کم میکنه و به اول اضافه میکنه
    راه حلی برای اینکار هست ؟
    موقع فیلمبرداری زمانی که خواستیم از twixtor استفاده کنیم. چه مقدار از اول و آخر پلان باز بذاریم ؟
    پلاگین های دیگر در زمینه اسلوموشن هم همچین مشکلی رو دارند ؟

ممنون

نمیدونم شاید هم من اشتباها دارم از این پلاگین استفاده می کنم
    من در لیست پریمیر twixtor pro رو بر روی ویدئو مورد نظر درگ و دراپ میکنم و از پنجره افکت کنترل (قسمت twixtor pro) بر روی تایم لاین افکت کنترل ابتدای ویدئو (دقیقا ابتدای ویدئو) رو مشخص میکنم و مارک / toggle animation میکنم (علامت ساعت کنار سرعت) و آخر ویدئو هم با add key frame میزنم و روی نقطه اول کلیک میکنم و سرعت 50.000 رو مشخص می کنم. ولی در تایم لاین بلافاصله به ابتدای ویدئو اضافه میکنه (همان قسمت از ویدئویی که من در تدوین کات کردم) و از انتهای ویدئو کم میکند

برخلاف دیگر آموزش هایی که من در سایتهای ایرانی و خارجی دیدم که بعضی قسمت های فیلم رو 2.000 میکنند و super slow motion میشه ، من میخواهم تمام این 20-15 ثانیه پلان من بصورت کامل اسلوموشن باشد و همان 50.000 مد نظرم هست یعنی نصف تصویر گرفته شده اسلوموشن شود

در تنظیمات twixtor هم هرچقدر تغییر ایجاد کردم و بجای twixtor pro از نسخه معمولی موجود لیست افکت هم استفاده کردم فایده ای نداشت
    نیاز خیلی شدیدی به این تکنیک در این قسمت فیلم خود دارم و 2 روز اذیت شدم

مشکلی هم که شما اشاره کردید که در حین فیلمبرداری سر و ته پلان را بیشتر بگیریم... در آموزشی از یوتیوب دیدم قسمتی از ویدئو رو این کار رو کردند و به مشکل بر نخوردند. با برنامه پریمیر هم کار می کردند. شاید هم بخاطر این باشد که تمام ویدئو رو انتخاب کردم ولی نیاز من به تمام قسمت ویدئو هست

مشکل از کجاست و راه حل چیست ؟
    آیا twixtor فقط super slow motion میتواند انجام دهد و فقط مقداری از تصویر را میتواند slow کند ؟
    خواستم پلاگین را گول بزنم و دفعه بعدی کمی جلوتر از جایی که خودش بصورت اتوماتیک کات کرده را اسلو کنم ولی باز هم خودش بصورت اتوماتیک از همان جای قبلی سر و ته پلان را می زد

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط K9Kx22 نمایش پست ها
    نمیدونم شاید هم من اشتباها دارم از این پلاگین استفاده می کنم
    من در لیست پریمیر twixtor pro رو بر روی ویدئو مورد نظر درگ و دراپ میکنم و از پنجره افکت کنترل (قسمت twixtor pro) بر روی تایم لاین افکت کنترل ابتدای ویدئو (دقیقا ابتدای ویدئو) رو مشخص میکنم و مارک / toggle animation میکنم (علامت ساعت کنار سرعت) و آخر ویدئو هم با add key frame میزنم و روی نقطه اول کلیک میکنم و سرعت 50.000 رو مشخص می کنم. ولی در تایم لاین بلافاصله به ابتدای ویدئو اضافه میکنه (همان قسمت از ویدئویی که من در تدوین کات کردم) و از انتهای ویدئو کم میکند

برخلاف دیگر آموزش هایی که من در سایتهای ایرانی و خارجی دیدم که بعضی قسمت های فیلم رو 2.000 میکنند و super slow motion میشه ، من میخواهم تمام این 20-15 ثانیه پلان من بصورت کامل اسلوموشن باشد و همان 50.000 مد نظرم هست یعنی نصف تصویر گرفته شده اسلوموشن شود

در تنظیمات twixtor هم هرچقدر تغییر ایجاد کردم و بجای twixtor pro از نسخه معمولی موجود لیست افکت هم استفاده کردم فایده ای نداشت
    نیاز خیلی شدیدی به این تکنیک در این قسمت فیلم خود دارم و 2 روز اذیت شدم

مشکلی هم که شما اشاره کردید که در حین فیلمبرداری سر و ته پلان را بیشتر بگیریم... در آموزشی از یوتیوب دیدم قسمتی از ویدئو رو این کار رو کردند و به مشکل بر نخوردند. با برنامه پریمیر هم کار می کردند. شاید هم بخاطر این باشد که تمام ویدئو رو انتخاب کردم ولی نیاز من به تمام قسمت ویدئو هست

مشکل از کجاست و راه حل چیست ؟
    آیا twixtor فقط super slow motion میتواند انجام دهد و فقط مقداری از تصویر را میتواند slow کند ؟
    خواستم پلاگین را گول بزنم و دفعه بعدی کمی جلوتر از جایی که خودش بصورت اتوماتیک کات کرده را اسلو کنم ولی باز هم خودش بصورت اتوماتیک از همان جای قبلی سر و ته پلان را می زد

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    سلام عزیز
    بله شما باید قبل از فیلمبرداری به این نکته دقت کنید که 5 ثانیه اول و آخر فیلم اضافی بگیرید تا الان به مشکل برنخورید!
    این آموزش رو ببینید
    http://www.video-effects.ir/300-%d8%...%d9%87-%d8%af/
    Download and Plugin

ممنون دوست عزیز. آموزش پلاگین kronos که دادید رو دیدم ولی فقط برای افترافکت قابل اجراست و روی پریمیر قابل اجرا نیست
    متوجه منظورتون شدم. بنده هم عرض کردم 10 ثانیه از اول و آخر فیلم اضافه گرفتم ولی این مشکل در تدوین برایم پیش آمده !

سلام آقای هادی پور
    فایل زیپ خرابه؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mersad2004m نمایش پست ها
    سلام آقای هادی پور
    فایل زیپ خرابه؟
    سلام
    نه مشکلی نداره
    از خود موزیلا فایرفاکس دانلود کنید
    روی کلید دانلود کلید راست و گزینه Save As Link رو بزنید و یا آخرین آپدیت فایرفاکس رو نصب کنید
    Download and Plugin

سلام استاد واقعا خسته نباشید عالی بود.برای پریمیر هم نصب میشه یل جداست؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa ghodrati نمایش پست ها
    سلام استاد واقعا خسته نباشید عالی بود.برای پریمیر هم نصب میشه یل جداست؟
    سلام
    برای افتر افکت و پریمیر است
    Download and Plugin

آموزش ها خیلی خوبه ممنون
    من فایل زیپ و استخراج میکنم فایل setup نمیکنه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین