برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 2338 , پاسخ ها : 9
موضوع: شبیه سازی انفجار هسته ای با FumeFx و افترافکت

Smile شبیه سازی انفجار هسته ای با FumeFx و افترافکت

این انیمیشن با FumeFx شبیه سازی شده است. من می خواهم در آینده کتابی در رابطه با آموزش تخصصی Fumefx منتشر کنم.
    از دوستان درخواست دارم که علاقه مندی خود را نسب به چاپ این کتاب ابراز کنند.
    www.aparat.com/v/oMdRi

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام دوست گرامی من هم میخوام اموزشهاشو بذارم ولی به نظر من کتاب خسته کننده و طولانی میشه اگر نصویری بذارید بهتره

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

danivfx آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    11746
    veri good
    خیلی خوبه
    موفق باشین
    من هم با نظر ندا خانم موافقم

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    باید یه مطلب و سبک متفاوت تر از اموزش تصویری داشته باشید که کتاب شما بتونه موفق باشه تو این دنیای الکترونیک

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

بله من با شما موافقم که شیوه آموزش لازم است مدرن باشد. می شود بیشتر راهنمایی فرمایید.

danivfx آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    11746
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahinparsa1328 نمایش پست ها
    بله من با شما موافقم که شیوه آموزش لازم است مدرن باشد. می شود بیشتر راهنمایی فرمایید.
    سعی کنید اموزش رو جوری بدین که بیننده رو به خودش جذب کنه مثله اموزش های اقای هادی پور
    با انرژی و حوصله
    و همیشه قبل از اموزش دادن سعی کنید اون چیزی رو که میخواین اموزش بدین رو دوباره بسازین تا در طول اموزش یک وقت سوتی ندید
    و اینکه اولش یه تیزر تبلیغاتی کوچولو و اهنگ جالب هم بزارید اولش
    یکی دیگه اینکه ببینده رو تشویق کنید تا با حوصله کاراشو انجام بده
    اموزش هاتونم سعی کنید طولانی نباشه و ضمن اینکه وقتی دارین اموزش میدین جوری باشه که چند تا نکته هم اموزش بده
    مثلا در خیلی از اموزش های اقای هادی پور ضمن اینکه خوده اموزش رو میده خیلی هم نکته یاد میدهند
    در هنگام ظبط اموزش سعی کنید که صداتون با انرژی باشه ینی جوری نباشه که بیننده حوصله اش سر بره
    اینا نکته هایی بودن که باید در هنگام ساخت اموزش فیلمی , باید رعایت کنید .
    اگه از خوندن بعضی هاش ناراحت شدید منو ببخشیدید فقط نکته گفتم
    موفق باشین

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    واللا تاحالا به این فکر نکردم که کتابی باشه که توش یه برنامه به غیر از فتوشاپ بخوام کار کنم حالا واسه فتوشاپ با عکس میشه یه کاریش کرد و واسه حرفه ای ها فقط با متن اما تو بقیه برنامه ها هیچ ایده ی خاصی ندارم ولی باید خیلی خیلی عکس داشته باشه

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

دوست عزيز ممنون كه ميخواي آموزش بدي.به نظر من هم آموزش تصويري همراه با توضيح صوتي بيشتر جواب ميده و طرفدار بيشتري داره تا يك كتاب الكترونيكي.

مثلا دو کتاب زیر را مشاهده کنید:
    http://www.aparat.com/v/sZlyX
    http://www.aparat.com/v/VDRly

به این صورت باشد یا تعداد تصاویر با مثال را بیشتر کنم. البته من خودم خیلی به آموزش صوتی علاقه دارم ولی به صورت کتاب امکان گفتن نکته های فراوان که کاربر ممکن است نیاز به مطالعه دوباره آن ها را دارد با استفاده از کتاب، خیلی راحتر است تا بخش صوتی. کتاب دارای شماره صفحه است و راحت می توان به مطلب مورد نظر مراجعه کرد ولی در آموزش صوتی کاربر مدام لازم است که نوار کنترل وبدیو را جلو و عقب ببرد که خودم همچین مشکلی را داشتم.
    کتابی که برای هر نرم افزاری می نویسم سرشار از نکته است که توسط خیلی از آموزش دهنده ها مورد توجه قرار نمی گیرید که این احتماً به دلیل این است که مدرس خود را با سایرین مقایسه می کند که آن ها می توانند مثل من این مشکل را متوجه و آن را برطرف کنند.
    خودم کتاب هایی را که نوشتم از ابتدا شروع کردم. یعنی اطلاع زیادی از آن نرم افزار یا پلاگین نداشتم. به همین دلیل حین یادگیری تمام مشکلات و نکاتی که با آن روبه رو می شوم را یاد داشت می کنم. مثلاً کتابی که دارم در زمینه آموزش FumeFx می نویسیم را از اردیبهشت شروع کردم و هنوز تکمیل نشده است. ولی قبول دارم که آموزش صوتی برای یادگیری مناسب است ولی به جزئیات توجه نمی شود. مثلاً در FumeFx مشکلی که ممکن است یک هفته یا حتی یک ماه و یا باور کنید حتی چند ماه با آن با آن روبه رو می شم وقتی به دست خواننده می رسد در عرض چند لحظه آن را درک و یاد می گیرد.

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahinparsa1328 نمایش پست ها
    مثلا دو کتاب زیر را مشاهده کنید:
    http://www.aparat.com/v/sZlyX
    http://www.aparat.com/v/VDRly

به این صورت باشد یا تعداد تصاویر با مثال را بیشتر کنم. البته من خودم خیلی به آموزش صوتی علاقه دارم ولی به صورت کتاب امکان گفتن نکته های فراوان که کاربر ممکن است نیاز به مطالعه دوباره آن ها را دارد با استفاده از کتاب، خیلی راحتر است تا بخش صوتی. کتاب دارای شماره صفحه است و راحت می توان به مطلب مورد نظر مراجعه کرد ولی در آموزش صوتی کاربر مدام لازم است که نوار کنترل وبدیو را جلو و عقب ببرد که خودم همچین مشکلی را داشتم.
    کتابی که برای هر نرم افزاری می نویسم سرشار از نکته است که توسط خیلی از آموزش دهنده ها مورد توجه قرار نمی گیرید که این احتماً به دلیل این است که مدرس خود را با سایرین مقایسه می کند که آن ها می توانند مثل من این مشکل را متوجه و آن را برطرف کنند.
    خودم کتاب هایی را که نوشتم از ابتدا شروع کردم. یعنی اطلاع زیادی از آن نرم افزار یا پلاگین نداشتم. به همین دلیل حین یادگیری تمام مشکلات و نکاتی که با آن روبه رو می شوم را یاد داشت می کنم. مثلاً کتابی که دارم در زمینه آموزش FumeFx می نویسیم را از اردیبهشت شروع کردم و هنوز تکمیل نشده است. ولی قبول دارم که آموزش صوتی برای یادگیری مناسب است ولی به جزئیات توجه نمی شود. مثلاً در FumeFx مشکلی که ممکن است یک هفته یا حتی یک ماه و یا باور کنید حتی چند ماه با آن با آن روبه رو می شم وقتی به دست خواننده می رسد در عرض چند لحظه آن را درک و یاد می گیرد.
    خودتون بهتر میدونین ولی نظر من تصویری بهتره کاربر محیط نرم افزارو کامل میبینه و هر اموزش شاید بیست دقیقه نیم ساعت زمان ببره ولی در کتاب شما تعداد زیاد تصاویر باید قرار بدین تا کاربر متوجه بشه و از نظر من خسته کنندس البته نظر من اینجوره

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???