برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1834 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشكل در رندر media encoder

Smile مشكل در رندر media encoder

سلام.وقتي پروژه افتر رو ميخوام در media encoder خروجي بگيرم يهو وسط رندر قطع ميشه.دليلش چيه؟آيا واسه تبديل يك فيلم به دي وي دي اديوس بهتره يا media encoder و يا نرم افزارهاي تخصصي كه در اين زمينه وجود داره؟وهم اينكه توي افتر خروجي quiqe time رو كدكش رو روي none بذارم بهتره يا روي h.264 كه بالاترين كيفيت رو بهم بده چون بعدش ميخوام تبديل كنم به دي وي دي.سوالام زياد بود.شرمنده.ممنون از همه ي دوستان.

سلام. در مورد ادیوس که اطلاعی ندارم
    برای منم بعضی وقتها این مشکل بوجود میومد که متوجه شدم دلیلش استفاده از تمام افکتهای مجموعه miss fire بود که با حذف یکیش این مشکل بر طرف میشد. شما اگه از miss fire روی فایلها استفاده کردین این کار رو تست کنید که از افکتها یکی یکی کم کنید تا به همون افکتی که مشکل بوجود میاره برسید (البته اینا رو گفتم چون برای من مشکلش اینجوری حل شده بود.) رندر گرفتن در افترافکت هم بله H.264 بهتر هستش تا اونجا که من میدونم کیفیت بهتری ارائه میده اما حجم زیادی داره که پیشنهاد میکنم برای رندر از Encoder استفاده کنید کیفیت بالاتر و حجم کمتر.
    ???? ?? ????? ???? ????

???? ???? ????? (?? ??? ??????) : ?????? ?? ???? ???????? ?????? ???.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidaftere نمایش پست ها
    سلام. در مورد ادیوس که اطلاعی ندارم
    برای منم بعضی وقتها این مشکل بوجود میومد که متوجه شدم دلیلش استفاده از تمام افکتهای مجموعه miss fire بود که با حذف یکیش این مشکل بر طرف میشد. شما اگه از miss fire روی فایلها استفاده کردین این کار رو تست کنید که از افکتها یکی یکی کم کنید تا به همون افکتی که مشکل بوجود میاره برسید (البته اینا رو گفتم چون برای من مشکلش اینجوری حل شده بود.) رندر گرفتن در افترافکت هم بله H.264 بهتر هستش تا اونجا که من میدونم کیفیت بهتری ارائه میده اما حجم زیادی داره که پیشنهاد میکنم برای رندر از Encoder استفاده کنید کیفیت بالاتر و حجم کمتر.
    ممنون از راهنماييت دوست عزيز.لطفا اگه كسي درمورد سوال خروجي دي وي دي هم نظري داره بي زحمت نظرشو بگه.ممنون